8391 відвідувач онлайн

Наземний робот-дрон вивозить із поля бою важкопораненого бійця, якого вважали загиблим: "Боженьки, допоможи йому, рідненький. Прошу тебе". ВIДЕО

Бійці підрозділу К-2 евакуювали пораненого побратима із поля бою за допомогою наземного робота-дрона.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, евакуація проводилася в умовах складної бойової обстановки. На відеозаписі, який опублікований у соцмережах, видно, що поранений воїн самотужки зміг вибратися на платформу безпілотника і був доправлений у безпечне місце. 

"Унікальні кадри порятунку важкопораненого бійця із надскладної ділянки фронту за допомогою наземного робота. Підрозділ K-2 оприлюднив відео евакуації: з поля бою українського захисника, якого вважали загиблим, вивіз робот-дрон Ardal. За чотири дні полку К-2 вдалося провести чотири успішні евакуації бійців суміжних підрозділів", - йдеться у коментарі до запису.

Топ коментарі
+40
Дай Боже щоб воїн одужав . Слава герою!
показати весь коментар
11.06.2025 13:24 Відповісти
+38
Фантастика!!!!!! Людська думка і Божа поміч!!!!!!
показати весь коментар
11.06.2025 13:20 Відповісти
+34
Дякую тобі Боженька за людяність наших мужніх і сильних військових🙏
Дякую за порятунок важливого для всіх нас життя воїна🙏
показати весь коментар
11.06.2025 13:27 Відповісти

Завантаження...