8711 відвідувач онлайн

ДБР прийшло з обшуками до невістки нардепки Южаніної, - ЗМІ

ДБР проводить обшуки у невістки Южаніної

Держбюро розслідувань проводить обшуки у квартирі, що належить невістці нардепки "Європейської Солідарності" Ніни Южаніної Гульназ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише УП із посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Зазначається, що справа стосується підозри в легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.

За даними слідства, Гульназ Южаніна уклала фіктивний попередній договір купівлі-продажу квартири вищевказаної квартири вартістю 8 млн грн, пише видання.

Топ коментарі
+23
Та кому ця Южаніна потрібна? Головне аби справжня зелена еліта України, типу Баканова, спала спокійно. Татаров все робить для цього.
показати весь коментар
13.06.2025 11:57 Відповісти
+23
Єрмаківське дбр воно таке....🤮🤮🤮
показати весь коментар
13.06.2025 11:57 Відповісти
+22
Пліснява зелена готується до виборів , але спершу до капітуляціі 😡
показати весь коментар
13.06.2025 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та кому ця Южаніна потрібна? Головне аби справжня зелена еліта України, типу Баканова, спала спокійно. Татаров все робить для цього.
показати весь коментар
13.06.2025 11:57 Відповісти
Тем білш невістка Южаніной.
показати весь коментар
13.06.2025 12:01 Відповісти
А хіба ні?
показати весь коментар
13.06.2025 12:02 Відповісти
Єрмаківське дбр воно таке....🤮🤮🤮
показати весь коментар
13.06.2025 11:57 Відповісти
А вас хто виключив з військового обліку?
Не заПодляцьке - дЕрьмаковське ТЦК?
показати весь коментар
13.06.2025 12:03 Відповісти
Яка САМОКРІТИКА!
То ви на питання відповідь надасте хто вас виключив з військового обліку? Яке саме ТЦК, дЕрьмака чи заПодляка?
показати весь коментар
13.06.2025 12:24 Відповісти
Далі ворогів і кріпаків - закон. Для решти підарів - країна мрій.
показати весь коментар
13.06.2025 12:01 Відповісти
Почалась підготовка до виборів.
показати весь коментар
13.06.2025 12:02 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=KYth3W-qOAU дермово-татаровскій Зєлєнскій, ето - мєлко..
показати весь коментар
13.06.2025 12:04 Відповісти
Пліснява зелена готується до виборів , але спершу до капітуляціі 😡
показати весь коментар
13.06.2025 12:08 Відповісти
Вона не родичка Геруса, тому не дивно.
показати весь коментар
13.06.2025 12:11 Відповісти
Хоча краще б приділили увагу їм обом і одночасно, як і самому герусу
показати весь коментар
13.06.2025 12:19 Відповісти
То до Олега Ляшка.
Він знає як з такими поводитись.
показати весь коментар
13.06.2025 12:21 Відповісти
Ащо щодо Рєзнікова..?
Який тепер на Багамах..?
показати весь коментар
13.06.2025 13:01 Відповісти
До всіх хто проти розкрадання, додому буде приходити ДБР.
показати весь коментар
13.06.2025 12:28 Відповісти
За Багатирьову та інших ригоАНАЛІВ, привладні зеленського ЗАБУЛИ і адреси їх уже ЗАГУБИЛИ??
показати весь коментар
13.06.2025 12:34 Відповісти
Дякую,повеселив.Особливо єфремову вдалося втікти
показати весь коментар
13.06.2025 12:44 Відповісти
А Портнова хто випустив .?!
показати весь коментар
13.06.2025 13:00 Відповісти
А до Ваньки Баканова коди СБУ чи ДБР прийде? Попродавав посади в СБУ російським агентам перед війною і ніякої відповідальності. Штовхніть хтось зелену нікчему. Не там ця гундоса почвара ворогів шукає.
показати весь коментар
13.06.2025 12:41 Відповісти
А баканов виконує роль індикатора - поки цей зрадник недоторканий, так само і решта зеленого перегною буде жити приспівуючи.
показати весь коментар
13.06.2025 13:12 Відповісти
Южаніна-махрова
коррупціонерка...А її невістка??.. Не кажучи вже про синка....Це ж взагалі пи₴дець.
показати весь коментар
13.06.2025 12:41 Відповісти
Коди там пані Крупі з якоїсь Вінниці...з 6 мільйонами БАКСІв..)
показати весь коментар
13.06.2025 12:58 Відповісти
Занадто Южаніна економічні "здобутки" кабміну критикувала.Рота затикають їй
показати весь коментар
13.06.2025 12:43 Відповісти
Так, про шмигалівщину вона не мовчить, і цей факт дуже комусь на Банковій свербить...
показати весь коментар
13.06.2025 13:14 Відповісти
Вона не просто критикує. Вона надає деталізований, аргументований, професійний аналіз тим безчинствам і свавіллю, яке коїться прямо зараз у Кабміні, Мінфіні, Нацбанку і в раді. Хто не знає, погугліть і почитайте або послухайте. Ніночко Петрівно! Тримайтесь.
показати весь коментар
13.06.2025 13:21 Відповісти
невістка-чужа кістка..
показати весь коментар
13.06.2025 12:56 Відповісти
8 мільйонів..?
Коли на оборонних спорудах на Сумщині та Харківщині розікрали більше ..в рази..?!!!
показати весь коментар
13.06.2025 12:57 Відповісти
А от маєтки азарових-арбузових-захарченків - недоторкані.
показати весь коментар
13.06.2025 14:29 Відповісти