10924 відвідувача онлайн

Для будівництва фортифікаційних споруд на Сумщині залучать додаткові сили й засоби, - ОВА

Додаткові засоби залучать для зведення фортифікацій на Сумщині

Після аналізу поточної безпекової ситуації на Сумщині залучать додаткові сили й засоби для будівництва фортифікацій.

Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров за підсумками засідання Ради оборони області, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що під час засідання разом з військовим командуванням було проведено аналіз поточної безпекової ситуації та окреслили першочергові завдання для посилення обороноздатності Сумщини.

В ОВА розповіли, що на засіданні вирішили:

  • залучити додаткові сили й засоби для будівництва фортифікаційних споруд;
  • визначили шляхи укриття важливих об’єктів антидроновими сітками;
  • забезпечити пріоритетні потреби наших підрозділів на передових позиціях.

"Цього тижня нам вдалося залучити 8 мільйонів гривень для придбання дронів для підрозділів Збройних сил України, що боронять Сумський напрямок. Окремо розглянули питання підсилення протиповітряної оборони області. Визначили додаткові потреби наших ППО і спрямували кошти на закупівлю необхідного оснащення", - розповів очільник ОВА.

Топ коментарі
+26
Виділять ,коли до Сум залишилось 20км???У кримінальному кодексу це поняття називається державна зрада!
показати весь коментар
14.06.2025 06:24 Відповісти
+25
Хотіли сказати - виділять "заднім числом" ще пару мільярдів, щоб покласти в папочки нові звіти про "укріплення"
показати весь коментар
14.06.2025 01:34 Відповісти
+16
Цікаво як влада 3 роки роздуплялась якої глибини копати рів у Сумській області ..Зате в іншому що ми бачимо ? ТЦК і поліція викрадають чоловіків на вулицях ..Прокурори і судді живуть вуаля на 200К-300К зарплатні на місяць ..Ремонт вулиць і парканів повним ходом .Оновлення автопарків місцевих влад також викликає питання , а для чого це все - коли в нас війна ?
показати весь коментар
14.06.2025 06:54 Відповісти

Завантаження...