5979 відвідувачів онлайн

Застосунок Резерв+ уже налічує майже 4,5 млн користувачів, - Черногоренко

Резерв+

Застосунок  Резерв+  став точкою входу до війська і нині вже налічує майже 4,5 мільйона користувачів. Також стратегічно Міноборони прагне, щоб усі етапи взаємодії з військовою системою були оцифровані.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі Українського Радіо повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, завдяки цьому сервісу натепер, наприклад, отримано 100 тисяч відгуків громадян на вакансії у війську, згенеровано 200 тисяч електронних направлень на ВЛК, а кожна третя відстрочка в державі отримується через "Резерв+".

"За 3-4 тижні в застосунку з'явиться також опція сплата штрафів онлайн із 50% знижкою за неявку до ТЦК з якихось причин", - додала Черногоренко.

"Оцифрувати всі 35 типів відстрочок – це наш пріоритет", - наголосила посадовиця.

Топ коментарі
+20
6 млн. громадян, які не зареєструвалися в резерві, висловили недовіру зеленому жи..у і його команді мародерів-корупціонерів. Поки пересидент не відповість за розкрадання оборонного бюджету і мародерство на війні, довіри в народу до влади не буде.
показати весь коментар
15.06.2025 11:12 Відповісти
+14
"За 3-4 тижні в застосунку з'явиться також опція сплата штрафів онлайн" - з цього б і починали
І взагалі, пишіть вже прямо, що найважливіший обов'язок громадянина - платити якомога більше штрафів всяких та різних, щоб кровосісям біля державного корита було що красти.
показати весь коментар
15.06.2025 11:14 Відповісти
+13
Ти з яких окопів пишеш, неухилянт?
показати весь коментар
15.06.2025 12:01 Відповісти

Завантаження...