9340 відвідувачів онлайн
13 199 134

Журналіст Бігус повідомив, що є позаштатним працівником військової контррозвідки СБУ

Бігус працює на СБУ

Журналіст-розслідувач Денис Бігус підтвердив, що є позаштатним працівником Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України.

Про це Бігус розповів у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Бігуса, він звільнився з лав Сил оборони у складі Патрульної поліції в кінці 2023 року, а через певний час його знайомі із військової контрозвідки СБУ "підкинули прикольних задач". Таким чином він став позаштатним працівником ДВКР СБУ.

Журналіст уточнив, що посвідчення позаштатного працівника оперативного підрозділу департаменту військової контррозвідки СБУ не дає майже нічого, крім можливості "інколи працювати з якимись штуками" і "інколи відвідувати якісь місця". Бігус наголосив, що не має ані броні, ані зарплати з держбюджету, ані статусу резервіста.

"Коли хтось з СБУ робить херню, редакція про це знімала, знімає і буде знімати, а коли воює війну, я їй допомагав, допомагаю і буду допомагати всім, чим можу. Я пишаюсь тим, що можу, нехай і трошки, допомогти ДВКР СБУ з війною", - зазначив Бігус.

Напередодні, 18 червня, нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко повідомив, що Бігус є "гласним позаштатним співробітником оперативного підрозділу Служби безпеки України" і має посвідчення позаштатного працівника.

Топ коментарі
+46
Ну когда тот же Гончаренко, поднял тему про то, что бы Бигус и компания показали финансовые отчеты, про то кто их финансирует, сколько получают сотрудники, то сразу же поднялся вой, что это "давление на СМИ"...
показати весь коментар
20.06.2025 00:22 Відповісти
+38
А цей негідник працював на " спєцсліжби" незрозумілро якої країни.

Так от клістрони привозили з Росії. За "схемою свинарчуків". Без тендерів. За готівку. Все це, якщо постаратися - підстава для кримінальної справи. Повторюю те, про що писав тисячу разів, нам було ВИГІДНО возити комплектуючи з РФ - фірмові і ліцензовані, замість експериментувати з виробництвом власних приладів, бо це - грощі, час і завантажені фахівці. За президента Порошенка ми багато чого так возили - поки вилупок Бігус не розголосив про схему у своїй гнусній передачці, а натовпи корисних ідіотів не зайшлися в істериці про "мародер" і "обкрадає армію". Досі бісяться - попри всі аргументи.
показати весь коментар
20.06.2025 01:00 Відповісти
+37
показати весь коментар
20.06.2025 00:19 Відповісти

Завантаження...