10323 відвідувача онлайн

Окупанти бояться, що ЗСУ здійснять операцію із захоплення плацдармів на Кінбурнській і Тендрівській косах, - Сили оборони півдня

Окупанти посилюють свою присутність на Кінбурнській косі

На Кінбурнській і Тендрівській косах росіяни тримають  артилерію та протитанкові засоби. Таким чином окупанти планують перешкоджати висадці українського десанту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону розповів речник Сил оборони півдня Владислав Волошин.

"Окрім того, з артилерії звідти противник дістає до нашого берега, зокрема це район Куцурубської громади, район Очакова. Тому… це більше схоже на те, що противник посилює свій гарнізон на цих косах. І саме для того, що він дуже боїться, що ми здійснимо операцію з висадки, форсування і захоплення там плацдармів", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, наскільки часто взагалі росіяни використовують важку техніку і танки, Волошин пояснив, що у них на напрямках використання цієї техніки пов'язане з певними ризиками.

Проте, за його словами, росіяни застосовують цю техніку і роблять це на кількох напрямках.

"Зокрема,  і на Новопавлівському напрямку раніше застосовували, і підтягують її до Оріхівського напрямку, а також до Гуляйпільського. Проте як тільки ми виявляємо - одразу по ній завдається ураження", - запевнив він.

Топ коментарі
+14
Цим би речникам заткнути свої потужні фонтани, ніякого сенсу озвучувати нєпоймі чого і для чого. У нас вже є потужний балабол, що піліть відосікі єжеднєвно.
показати весь коментар
22.06.2025 12:44 Відповісти
+11
Як послухати речників, ЗСУ вже десь під москвою стоять, чекають наказу штурмувати кремль. Все так добре, все чудово. Лише це гівно, DeepState, заважає лапшу вішати
показати весь коментар
22.06.2025 12:48 Відповісти
+5
Чем?
Сырок сточил уйму техники и опытных подразделений на упертом курском котле. А надо было как махновские тачанки - налетели постреляли и ушли. Пока был эффект неожиданности.
показати весь коментар
22.06.2025 12:53 Відповісти

Завантаження...