5093 відвідувача онлайн

Трамп братиме участь у саміті НАТО в Гаазі

Трамп буде присутнім на саміті НАТО в Гаазі

Президент США Дональд Трамп буде присутнім на саміті НАТО в Гаазі, який відбудеться 24-26 червня 2025 року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це випливає з висловлювання посла США в НАТО Метью Вітакер.

"Лідери 32 країн направляються у Гаагу на саміт, який знаменує собою важливу віху для альянсу. Це буде історичний саміт", - сказав він.

Вітакер заявив, що завдяки лідерству Трампа, "НАТО на шляху до ухвалення історичного рішення про підвищення оборонних витрат до 5% ВВП".

Топ коментарі
+8
Так здається давно казали що навіть спеціально скоротили сесію до двох годин і замість документів будуть книжки-розмальовки щоб Трамп не заскучав. В чому новина?
показати весь коментар
23.06.2025 13:06 Відповісти
+7
То прибийте його відразу там.
показати весь коментар
23.06.2025 13:01 Відповісти
+3
Знову втече???
показати весь коментар
23.06.2025 13:02 Відповісти

Завантаження...