10818 відвідувачів онлайн

Литва, Латвія, Естонія офіційно повідомили ООН про вихід із конвенції про протипіхотні міни

міна

27 червня країни Балтії офіційно повідомили Організацію Об'єднаних Націй про вихід з Оттавської конвенції, що забороняє використання протипіхотних мін.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили міністри закордонних справ країн Маргус Цахкна, Кястутіс Будріс та Байба Браже.

Будріс зазначив, що Литва "не має ілюзій" і розуміє, що Росія є довгостроковою екзистенційною загрозою для Європи. Вона веде війну для досягнення власних політичних цілей, підриває стабільність шляхом саботажу та готується до тривалої конфронтації.

"Перед такими загрозами Литва вживатиме всіх необхідних заходів для захисту своєї держави, населення та кожного сантиметра території НАТО – усіма ефективними військовими засобами", – заявив він.

Міністр закордонних справ Естонії Цахкна повідомив, що урок війни Росії проти України показує, що для кращого захисту країни не потрібно вводити односторонні обмеження на озброєння. До того ж ворог їх не дотримується.

"Вийшовши з Оттавської конвенції, Збройні сили Естонії отримають більшу гнучкість у виборі систем озброєння, інструментів та рішень, необхідних для зміцнення обороноздатності країни", – йдеться в заяві.

Браже заявила, що з моменту приєднання Латвії до Конвенції ситуація у сфері регіональної безпеки суттєво змінилася. Росія, вторгшись в Україну, проявила неповагу до територіальних меж держави та міжнародного права.

"Вихід із Конвенції надасть Латвії гнучкість у діях щодо посилення стримування та забезпечення захисту країни та її громадян", – підкреслила міністерка.

Згідно з Конвенцією, вихід набуває чинності через шість місяців після подання зазначеного документа.

Топ коментарі
+18
Правильно і вчасно прийняте рішення, країн Балтії!!
А могли б, як зеленський з групою осіб, гроші вивести з країн, через велике будівництво!! Аброхамій, може і допомогти, гудроном з прокладками??
показати весь коментар
28.06.2025 08:50 Відповісти
+18
Один кінець ми відчули, коли зеля знищив 3 млн мін, якраз перед вторгненням
Може варто було замінувати території щоб подивитись який же він другий кінець палки
показати весь коментар
28.06.2025 09:01 Відповісти
+11
Будуть мінувати кордони . Вважаю правильне рішення
показати весь коментар
28.06.2025 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно і вчасно прийняте рішення, країн Балтії!!
А могли б, як зеленський з групою осіб, гроші вивести з країн, через велике будівництво!! Аброхамій, може і допомогти, гудроном з прокладками??
показати весь коментар
28.06.2025 08:50 Відповісти
Могли бы и Чонгар свой разминировать, чтобы 2 раза не вставать.
показати весь коментар
28.06.2025 12:10 Відповісти
Один кінець ми відчули, коли зеля знищив 3 млн мін, якраз перед вторгненням
Може варто було замінувати території щоб подивитись який же він другий кінець палки
показати весь коментар
28.06.2025 09:01 Відповісти
можете закинути коли і де?
Бо щось не пригадую такої новини.
показати весь коментар
28.06.2025 09:11 Відповісти
У лікаря пам'ять перевірте.
І пошуком в гулі користуйтеся.
показати весь коментар
28.06.2025 09:18 Відповісти
У мене вона поганенька, ця пам*ять,
бо мав нагоду вибирати,
чи хорошу пам*ять, чи
то бігти і щось таки робити.
ну і вибрав же я....
Тепер немає пам*яті,
а є якесь там УБД від 16 року.
показати весь коментар
28.06.2025 11:09 Відповісти
Ці диванні петріоти, як "Small Jerboa", хоч і не воювали, але пам'ять мають поганеньку. Бо забули, що https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29513171.html за період з 2015 по 2018 рік в Україні були зніщенні ті ж самі протипіхотні міни у тій же самій кількості - 3 млн.
показати весь коментар
28.06.2025 11:16 Відповісти
А ти - диванний ТИПІЛ.
В Україні було 6 (ШІСТЬ) млн мін ПФМ-1.
3 млн було знищено у 2018 році
3 млн було знищено у 2020 році.
показати весь коментар
28.06.2025 12:20 Відповісти
Все саме так, як ти і написав!!! Але Бутусов чомусь про ті 3 млн. мін, які були знищені при Порошенкові не написав, і притягнути Порошенка до кримінальної відповідальності за державну зраду через знищення тих мін не закликав. Чому так?
показати весь коментар
28.06.2025 12:33 Відповісти
У тебе пам'ять тільки у половині мозку. Бо якщо б весь твій мозок пам'ятав, ти б згадав, що з https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29513171.html 2015 по 2018 рік в Україні були зніщенні ті ж самі протипіхотні міни у тій же самій кількості - 3 млн.
показати весь коментар
28.06.2025 11:10 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 11:17 Відповісти
а так это при Порошенко было при том что шли боевые действия на Донбассе и потерян Крым.
Зеля и Порох два сорта дерьма и после них будет следующая разновидность
показати весь коментар
28.06.2025 12:07 Відповісти
А ти - диванний ТИПІЛ.
В Україні було 6 (ШІСТЬ) млн мін ПФМ-1.
3 млн було знищено у 2018 році
3 млн було знищено у 2020 році.
показати весь коментар
28.06.2025 12:21 Відповісти
Exactly!!!
показати весь коментар
28.06.2025 12:35 Відповісти
https://censor.net/ru/news/3419287/zelenskiyi_i_taran_unichtojili_v_2020_godu_3_mln_protivopehotnyh_min_eto_soznatelnoe_razorujenie_ukrainy
показати весь коментар
28.06.2025 09:40 Відповісти
А на цьому сайті не писали, що З 2015 по 2018 рік в Україні були зніщенні ті ж самі протипіхотні міни у тій же самій кількості - 3 млн? Дивно...
показати весь коментар
28.06.2025 11:11 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 09:50 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29513171.html З 2015 по 2018 рік в Україні були зніщенні ті ж самі протипіхотні міни у тій же самій кількості - 3 млн.
показати весь коментар
28.06.2025 11:12 Відповісти
ось приклад зухвалої цинічної брехні, розрахованої на непоінформованість читачів! вам надати бравурні доповіді МИНУЛОЇ ВЛАДИ про "дострокову утилізацію" трьох мільйонів протипехотних мін?
показати весь коментар
28.06.2025 09:51 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29513171.html З 2015 по 2018 в Україні були зніщенні ті ж самі протипіхотні міни у тій же самій кількості - 3 млн.
показати весь коментар
28.06.2025 11:05 Відповісти
Бо так були підписані документи. І не тією владою.
А чого ж зеля поспішав - не ясно
показати весь коментар
28.06.2025 13:47 Відповісти
Бу-га-га. "Зеля" знищував ці міни по тому ж договору, що і Порошенко. І знищував "Зеля" міни з тією ж швидкістю, що і Порошенко, і в тій же кількості. Причому, треба зазначити, що Порошенко почав знищувати міни ще коли велись активні бойові дії... Чому такі брехливі істоти, як ти, про це не пишуть?
показати весь коментар
28.06.2025 20:03 Відповісти
Ти ще скажи хто ж продав саудитам всі стадії виробництва наших ракет , дальністю 5000 км, якраз на Москву, а в самій Україні їхнє виробництво законсервував.
Бугага тобі таке
показати весь коментар
28.06.2025 20:10 Відповісти
Ти про це: "https://www.slovoidilo.ua/2016/08/23/novyna/bezpeka/saudivska-araviya-zakupyt-**********-raketni-kompleksy-hrim-2 Саудівська Аравія закупить українські ракетні комплекси «Грім-2» 23 серпня 2016"? Цікаво, хто ж у нас був президентом у 2016 році?
показати весь коментар
28.06.2025 20:30 Відповісти
Не ракети, а виробництво.
гуглі
показати весь коментар
28.06.2025 22:00 Відповісти
Гуглив. Нічого про твою брехню не знайшов. Тільки це, як у 2016 році продали ракети Саудівській Аравії. Тобі не набридло брехати?
показати весь коментар
29.06.2025 03:02 Відповісти
І це правильно, бо шастають всяки лишнєхромосомні кацарили "мишебратья" по Світу, лізуть в чужі землі зі зброєю.
показати весь коментар
28.06.2025 08:59 Відповісти
Будуть мінувати кордони . Вважаю правильне рішення
показати весь коментар
28.06.2025 09:00 Відповісти
А на фото-протитанкова ТМ-62🤦🤦
показати весь коментар
28.06.2025 09:08 Відповісти
Фото ілюстративне
показати весь коментар
28.06.2025 09:10 Відповісти
Наша влада коли роздуплиться?
показати весь коментар
28.06.2025 09:09 Відповісти
Можно було не виходити з конвенції, а зробити позначку що параша поза законів і проти них можно застосовувати усе що можна і неможна
показати весь коментар
28.06.2025 09:20 Відповісти
Країни Балтії найбільш адекватні в НАТО
показати весь коментар
28.06.2025 09:28 Відповісти
Правильно, шо бы у свиней расийских ноги и руки отрывались!!
показати весь коментар
28.06.2025 11:17 Відповісти
Адекватні країни мінуються від кацапів , а ЗЕбіл навпаки розміновував! Скільки ще довбойобів вірить що членограй прагне перемоги?
показати весь коментар
28.06.2025 11:32 Відповісти
Так то Адекватні. До виборів він попереджав що буде це робити, отже люди які за нього голосували, м'яко кажучи розумово обмежені і цифри вражають..