8739 відвідувачів онлайн

Час використовувати не лише відсотки, а й самі заморожені російські активи, - Сибіга

Глава МЗС України Андрій Сибіга

Партнери України мають змінити стратегію щодо викостання заморожених російських активів.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Окремо хочу наголосити на необхідності змінити стратегію щодо російських заморожених активів. Час перейти від використання відсотків до використання самих активів і спрямувати ці кошти на закупівлю зброї для України, інвестиції в українську оборонку та відбудову України", - сказав він під час конференції Fair Play, присвяченої запровадженню додаткових санкцій проти РФ.

Міністр підкреслив, що Росія – це екзистенційна загроза для всієї Європи та євроатлантичного простору і закликав до сильних рішень для зупинки агресії РФ.

"Щоб її (РФ. - Ред.) зупинити, ми повинні ухвалювати неординарні та сміливі рішення. В їх основі наша єдність та підтримка України з боку партнерів", - зазначив він.

За словами Сибіги, у Гаазі на зустрічі з колегами з держав-членів НАТО він відчув, що "розуміння загроз з боку Росії зростає".

Топ коментарі
+3
Довбень, ніхто не ріже курку, що несе золоті яйця.
Розумію, зєлєним кортить, але європейці хоч і безхребетні, але не безмозкі.
Тому - пердь в калюжу.
показати весь коментар
28.06.2025 10:47 Відповісти
+3
показати весь коментар
28.06.2025 10:50 Відповісти
+2
НЕ ВАМ НЕ ДАДУТЬ ГРОШІ!!!!!

Це ви можете впарювати зелебобикам через марафон про вашу чесність - а ЕС і США бачачть ваші покупки і транзакції.
показати весь коментар
28.06.2025 10:50 Відповісти

Завантаження...