5754 відвідувача онлайн

Ресурс зенітних установок "Гепард" у Києві практично вичерпаний, Міноборони та Генштаб досі не розробили цикл супроводу, - "Слуга народу" Безугла

Установка Гепард

Ресурс зенітних установок типу "Гепард" та інших, які захищають Київ, практично вичерпаний.

Про це заявила нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла, інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, ремонти проводяться переважно за кошт самих екіпажів. Поломки можуть бути нескладні, але в межах чинної системи немає простого циклу супроводу, що досі не розроблений Міністерством оборони України та Генеральним штабом ЗСУ. Бойові команди самостійно шукають ресурси для продовження бойової роботи. 

"Програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати виявлення повітряних цілей, їх супровід і передачу координат, не прийняте на озброєння і використовується "в сіру". Полковники Генштабу, які звикли "пиляти" гроші на проведенні дослідно-конструкторських робіт (ДКР) десятиліттями, блокують будь-які ініціативи ззовні, навіть коли вони довели свою ефективність у бойових умовах", - зауважує нардепка.

Топ коментарі
+26
Вона шо, не дивилася гундосіки?!
Там же всьо чьотко сказано:
- "Все є!
Літаки літять, будемо всіх бамбіть, міліард дронів є, мільйон ракет на старті. Татаров планово ріже чеченів, Арістович їбаше з гранатомету, Чернишов на місці та потужно підсилює уряд, Шмигаль не шмигає, Мівіна запарена, презедент самий красивий, досвідчений і не втік!".
Все під контролєм!
Відставити паніку!
показати весь коментар
05.07.2025 09:39 Відповісти
+25
ресурс розумових здібностей безглуздої вичерпаний-хоча не може бути вичерпане те,чого ніколи не було...
показати весь коментар
05.07.2025 09:35 Відповісти
+21
А-ха-х.
Ти серйозно думаєш що оцей висєр це для того щоб "вирішити проблему"? Для цього їй достатньо поспілкуватися зі своїм зеленим шефом а не лізти а ефір...
показати весь коментар
05.07.2025 09:57 Відповісти

Завантаження...