7624 відвідувача онлайн

Ресурс зенітних установок "Гепард" у Києві практично вичерпаний, Міноборони та Генштаб досі не розробили цикл супроводу, - "Слуга народу" Безугла

Установка Гепард

Ресурс зенітних установок типу "Гепард" та інших, які захищають Київ, практично вичерпаний.

Про це заявила нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла, інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, ремонти проводяться переважно за кошт самих екіпажів. Поломки можуть бути нескладні, але в межах чинної системи немає простого циклу супроводу, що досі не розроблений Міністерством оборони України та Генеральним штабом ЗСУ. Бойові команди самостійно шукають ресурси для продовження бойової роботи. 

"Програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати виявлення повітряних цілей, їх супровід і передачу координат, не прийняте на озброєння і використовується "в сіру". Полковники Генштабу, які звикли "пиляти" гроші на проведенні дослідно-конструкторських робіт (ДКР) десятиліттями, блокують будь-які ініціативи ззовні, навіть коли вони довели свою ефективність у бойових умовах", - зауважує нардепка.

Топ коментарі
+26
Вона шо, не дивилася гундосіки?!
Там же всьо чьотко сказано:
- "Все є!
Літаки літять, будемо всіх бамбіть, міліард дронів є, мільйон ракет на старті. Татаров планово ріже чеченів, Арістович їбаше з гранатомету, Чернишов на місці та потужно підсилює уряд, Шмигаль не шмигає, Мівіна запарена, презедент самий красивий, досвідчений і не втік!".
Все під контролєм!
Відставити паніку!
показати весь коментар
05.07.2025 09:39 Відповісти
+25
ресурс розумових здібностей безглуздої вичерпаний-хоча не може бути вичерпане те,чого ніколи не було...
показати весь коментар
05.07.2025 09:35 Відповісти
+21
А-ха-х.
Ти серйозно думаєш що оцей висєр це для того щоб "вирішити проблему"? Для цього їй достатньо поспілкуватися зі своїм зеленим шефом а не лізти а ефір...
показати весь коментар
05.07.2025 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
https://www.facebook.com/share/19JXtWg67f/ Friedrich Merz, можно ще надіслати єл. Листа
Зелених не дочикаєтесь
показати весь коментар
05.07.2025 10:33 Відповісти
Корупція серед прогнилого, зрадницького й некомпетентного командування становить загрозу безпеці держави не меншу, якщо не більшу, ніж рашистська орда на фронті.
показати весь коментар
05.07.2025 10:36 Відповісти
Всі ці вкиди Безуглої це турбота про "купе" в "поїзді "майбутньої верховної ради, де не буде місця слугам в теперішньому вигляді. Тому всі ці волання звернені до "плебісу" для того, щоб запам'ятали "правдорубку."
показати весь коментар
05.07.2025 10:42 Відповісти
Правдо кутну, або без розуму.
показати весь коментар
05.07.2025 10:44 Відповісти
П.С. Але справедливості ради треба сказати що Безугла права хоча і висловлює не свої думки а очевидно наболіле від військових які ,через можливу втрату зірок на погонах, не можуть про це відкрито говорити. Тепер щодо Гепардів і навіть Скайнексів. На початках прислухаючись до їх "роботи" відмічав що чере 1-2 короткі черги шахед замовкав. Що відбувається зараз ? Після довгих і майже суцільних черг автоматичних гармат тріск "газинокосилок" нікуди не дівається. Тобто що маємо? Маємо не влучання по причині зносу стволів і марне витрачання БК. А це велика проблема.Тому що навряд чи німці поклали в комплект до кожного гепарда десяток стволів. А вибити нові ,в теперішніх реаліях, це ледве не через ничку Зе-Мерц.
показати весь коментар
05.07.2025 11:38 Відповісти
Може тому що ворог змінив тактику - і герані заходять вище, десь на висоті 3 км. І зенітки тупо не добивають?
показати весь коментар
05.07.2025 13:07 Відповісти
ТТХ що гепардів що скайнексів дозволяють збивати цілі на висоті 3км. і дальності 4 км. Вище шахеди з їх 50 -сильними двигунами навряд чи літають .А от живучість стволів 10000 пострілів. Мало це чи багато ? Скорострільність гепарда десь 200 за хвилину. Скайнекса 1000 пострілів за хвилину! В будь якому випадку при такій інтенсивності нальотів шахедів, навіть короткими чергами за одну ніч 1 гепард зробить 300-500 пострілів. А це на місяць "роботи" ресурсу ствола. Так що тут Безугла і ті хто це їй розповів праві.
показати весь коментар
05.07.2025 13:38 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2025 14:35 Відповісти
Можливо ти знаєш більше, але по ТТХ Гепард до 3-х км в висоту, а по Skynex дальність до 4-х км. по висоті взалі не знайшов.
Тобто якщо найбільш поширений Гепард, то до дронів на висоті 3 км взагалі не дістане
показати весь коментар
05.07.2025 15:18 Відповісти
Дивись,якщо ми були б стобою на збройовому форумі, тобі б деякі поняття були б очевидні(ну тому що на збройових форумах збираються ті хто в курсі і самі стріляють) але в викіпедіїъ де ти читав про ттх гепард є такі дані ,кути ВН -5\+85 і ГН+-180 .Ці кути відповідають за висоту над горизонтом кути сектору обстрілу. Взагалі то найбільша висота буде залежати від сінусу кута 85 градусів. І це буде більше ніж 3км. Тому в популярних статтях приводиться висота середня 3км. хоча вона може бути і менша і більша. Головне це дальність.
показати весь коментар
05.07.2025 16:13 Відповісти
Можливо ти знаєш більше, але згідно ТТХ того ж Skynex - до 4 км дальність стрільби, по висоті не знайшов. Але ось Гепард взагалі по висоті до 3-км. Тобто якщо Гепардів більше, то до дронів на висоті 3 км вони взагалі не дострілюють. Якось так.
показати весь коментар
05.07.2025 15:23 Відповісти
Анонімні форумні аналітики дуже роз"ятрилися на своїх диванах.. Грізно метають громи і молнії в Мар"янку,правда дивани не покидають... а деякі,особливо грізні,навіть вимагають її повісити!!! Заспокойтесь,милі аналітичні диванні ховрашки! Очевидно,через Безуглу хтось з найвищого командування ЗСУ легалізує подібну інформацію, бо сам світитися не хоче і не може з подібним...йдіть спатки ховрашки...
показати весь коментар
05.07.2025 10:58 Відповісти
Зараз прокинеться, поснідає та підтягнеться "розстрільна команда"
показати весь коментар
05.07.2025 11:01 Відповісти
Хтось вірить, що ця дегенератка знає хоча б половину слів, які використані у її "заяві"?
показати весь коментар
05.07.2025 11:23 Відповісти
Здала ворогу. Ніхто не рухається із силовиків? Зеля, марафьйону всьо? А я так полюбив переключати канали.
показати весь коментар
05.07.2025 14:40 Відповісти
Як єрмак, накаже безумній, таке воно і несе своїм ротом, бо залежна від ОПУ, через батька дивний бізнесовий гешефт!!
А всього то і треба, три метри вірьовки і ліхтарний стовп, навпроти ВРУ!!
Наслідки для Українців, від ніякої люстрації у 2014 році, вийшли очевидними у 2019 році!!
РигоАнали, з московітами та олігархами з їх телепропагадонами, притягли за вуха ухилянта, щоб він з групою помічників ригоАНАЛІВ, виконував їх Оманські завдання!
показати весь коментар
05.07.2025 11:26 Відповісти
Безмозгла вилізла....і шо тепер
показати весь коментар
05.07.2025 11:45 Відповісти
А що вона не так сказала? Тільки озвучила те, про що давно інші говорили. Умертвовим і різним жулмадіновим насрать на ті мікроскопічні проблеми, їм доля призначила мільярдами тягти та свої бізнеси на майбутнє забезпечувати
показати весь коментар
05.07.2025 12:15 Відповісти
Все так,але вилізла хмара опешних ботів,котрі стверджують що Безугла бреше і працює на єрмака,типо єрмак зовсім не член зеленої команди.
показати весь коментар
05.07.2025 20:25 Відповісти
Агентура путина спокойно продолжает работать в киевских кабинетах и не боится никакой контрразведки.
показати весь коментар
05.07.2025 12:21 Відповісти
Але ж "Гепард" чудова машина яка 100% -но збиває шахеди в автоматичному режиму.Вже давно пора було подумати як по ліцензії їх випускати у себе або ж варіант щось подібне своє.Плюс треба завод або постачання до них ***********....На жаль ідосі поки цього немає.
показати весь коментар
06.07.2025 09:45 Відповісти
Погано відношусь до Безуглої, но те, що вона каже про "дубових" генералів - правда. Все що є нового в ПВО зроблено проти їх волі. Обкластися папірцями та чекати як все само вирішиться або дадуть команду, що робити. Зеленський розповідає як ми щас наробимо зенітних дронів. Та ці дрони існують вже рік, але хто їх прийняв на озброєння, масштабував? Дождались коли вже велика біда і тепер лозунги з трибун? Так і з Гепардами - як то буде, похер їм...