11736 відвідувачів онлайн
9 021 165

Верховний Суд скасував заборону проросійської партії "Наш край", до якої входили зрадники Деркач та Сальдо, - ЦПК

наш край

Верховний Суд цього тижня скасував заборону проросійської партії "Наш край".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ЦПК.

"Уявіть тільки. Судді Верховного Суду відновили діяльність партії, негласним лідером якої був зрадник Андрій Деркач. Деркач, який втік до рф і став членом верхньої палати парламенту. До того ж членом комітету безпеки і оборони (!)

Іншим членом "Нашого краю" був Володимир Сальдо, який перейшов на бік ворога і зараз очолює окупантську адміністрацію на лівому березі Херсонщини", - нагадують у ЦПК.

А ще, як зазначається, в цій партії була купа колишніх регіоналів та дрібних чиновників, багато з яких пішли на співпрацю з ворогом. Але судді Верховного Суду не побачили в цьому нічого поганого.

Судді з паспортами рф типу Львова та Сімоненко, судді з підозрою в корупції типу Князєва, судді з незрозумілими статками типу Стефанів, Жукова та Дашутіна.

Тепер судді, які відновлюють діяльність відверто проросійської партії. А чи не забагато скандалів навколо ключового суду?

Але схоже, що Офіс президента такий Верховний Суд цілком влаштовує, а депутати просувають законопроєкти, які захищають суддів від звільнення.

Топ коментарі
+53
це саме те, що я називаю реванш і *******...
младиї ригі правять бал, і щє хтось думає, шо з цiєю гнидотою можна здобути преремогу?
показати весь коментар
05.07.2025 14:34 Відповісти
+39
Цій країні потрібен свій "суддя Дредд"...
показати весь коментар
05.07.2025 14:32 Відповісти
+36
Не забудьте цим суддям втулити пенсію 100 тис - заслужили
показати весь коментар
05.07.2025 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ну казбек-портнов також був у команді Вони
показати весь коментар
05.07.2025 16:35 Відповісти
,,А , судді хто ?"
показати весь коментар
05.07.2025 15:38 Відповісти
ЗЄшобло разом з Пуйлом готуються до виборів до ВР повним ходом.
показати весь коментар
05.07.2025 15:40 Відповісти
хтось вірить шо буба колись проведе такі чесні вибори,
які провів порошенко?
і тут не за порошенко голос, а за вибори
показати весь коментар
05.07.2025 15:40 Відповісти
зелений мальчік не грає в чесно....
показати весь коментар
05.07.2025 19:26 Відповісти
Пора уже в Украине применять суд Линча к некоторым судьям и их пособникам,так как правительству все по барабану.
показати весь коментар
05.07.2025 15:41 Відповісти
Хороши у вас думки , але на якомусь чужому Азике , на Азике ворога , що вбиває українців .
показати весь коментар
05.07.2025 19:58 Відповісти
що таке Азик?,я вас не розумію
показати весь коментар
05.07.2025 23:23 Відповісти
КТО ВЫДУМАЛ РУССКИЙ ЯЗЫК? ЧТО НЕ ТАК С РУССКОЯЗЫЧНОЙ ЧЕЛЮСТЬЮ? Лекция историка Александра Палия

https://youtu.be/z2mjnx9xtbY

https://youtu.be/z2mjnx9xtbY
показати весь коментар
06.07.2025 00:31 Відповісти
предпочитаю ответы конкретные и ясные,не люблю вокруг да около...
показати весь коментар
06.07.2025 11:54 Відповісти
Вчить мову , кацапе
Так ясно ?
показати весь коментар
06.07.2025 12:19 Відповісти
Я три мови знаю: українська,російська і англійська.
показати весь коментар
07.07.2025 21:54 Відповісти
Це називається СЮР...
показати весь коментар
05.07.2025 15:43 Відповісти
Я б не проти щоб коли ці підари судді зібрались всім кодлом туди би влетів їм рідний "Іскандер"".
показати весь коментар
05.07.2025 15:45 Відповісти
як казав мій знайомий, черношкірий до речі,
Лінч це не було проти чорних чи білих,
Лінч це було як протест проти своєвілля судів...
показати весь коментар
05.07.2025 15:50 Відповісти
салат, по індейські із солї:
береш помідорку невеличку і хрясь її на 4
крупна соль, шо би на зубах хрустіло - це важно!
масло там лучок і їж, дуже сильно перемішувати не нужно, солька потрібна на зибах хрустіти
показати весь коментар
05.07.2025 20:56 Відповісти
а те, що його ідеї почяв використовувати ку клус клан
до речі от так навскидку, а всі знають шо саме означяє "ку клус клан?"
показати весь коментар
05.07.2025 16:04 Відповісти
Передьоргання затвора гвинтівки
показати весь коментар
05.07.2025 16:14 Відповісти
5
показати весь коментар
05.07.2025 16:17 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2025 16:12 Відповісти
бо еврей?
так пів кацапії до нього тягнутися щє і тягнутися
бо іншої половині дегенератів навіть і тужитися непотрібно...
безполезняк діло...
показати весь коментар
05.07.2025 16:42 Відповісти
так ви ж проти нацизма і як його антісемітізма...
ви вже якось устаканьтесь там на болотні,
а то ви за це і в тей же чяс проти цьoго - *** вас, псін, піймеш....
показати весь коментар
05.07.2025 16:49 Відповісти
Навіть і Трампа не треба, в Україні купа своїх підарасів у Верховному судилищі.. тільки прямий відстріл може спасти цю країну!!
показати весь коментар
05.07.2025 17:04 Відповісти
Пресцентр ЦПК не має претензії до "слуги народу", з їхніми колаборантами?
показати весь коментар
05.07.2025 17:08 Відповісти
Суддю на мило ‼️‼️‼️
показати весь коментар
05.07.2025 17:15 Відповісти
не дуже люблю порнікова, бо він пихатий
є тільки його думка і більше нічия,,,
але треба йому віддати - він таки бачить те, що ми, сірі, не бачимо
показати весь коментар
05.07.2025 17:20 Відповісти
А суддям пенсія -- за 100 000грв.!
показати весь коментар
05.07.2025 18:01 Відповісти
А что такого,нет в Украине закона по которому российской агентуре запрещено заниматься законотворчеством и прочей керивной деятельностью,иначе сами слуги были бы запрещены вместе с офисом и кабмином и даже армией.
показати весь коментар
05.07.2025 18:04 Відповісти
Зєля зайорзав. І пуйло пішло на зустріч. Бо це був би повний провал найціннішого агента
показати весь коментар
05.07.2025 18:14 Відповісти
Не вижу проблем.

Страна может быть либо демократичной, либо тоталитарной.

В тоталитарной стране да - неправильные партии могут быть запрещены под любым соусом, а на граждан наложены санкции, потому что в рамках уголовного производства предьявить нечего. А это такое дело. Сегодня ты открыл люстрацию, а завтра по ней люстрировали уже тебя.

В демократичной стране партии получают власть в результате выборов, и если "пророссийская партия Наш край" такая плохая - ее просто не выберут.

Если же такая партия выбрана, еще и получила большинство - значит народ этой страны выбрал себе именно такую судьбу, и с этим нужно смириться - именно так демократия и работает.

А украинцы уникальная нация тем, что одновременно хотят и демократических выборов, и чтобы неправильные партии были запрещены.

Поэтому на следующих выборах Зеленского в президенты Украины - украинцы получат то, чего так хотят
показати весь коментар
05.07.2025 18:27 Відповісти
Вот на Рассее настоящая демократия, слава богк есть у кого учиться, да?
показати весь коментар
05.07.2025 19:26 Відповісти
На Рассее - это на Рассее, но в новости Украина, а не Рассея.
показати весь коментар
05.07.2025 22:50 Відповісти
Кацапе, ТИ ПЕРЕПУТАВ САЙТ . Не треба українців вчити тай ще на фіно угорському Азике .
Дуй на свої болота дикунів життю вчити
Ivan Petrov #607994

Реєстрація: 02.05.2025
показати весь коментар
05.07.2025 19:55 Відповісти
Не совсем понял смысл последних двух строчек.
показати весь коментар
05.07.2025 22:49 Відповісти
Ти реально дібіл, чі тільки робиш вигляд?
показати весь коментар
05.07.2025 23:30 Відповісти
Я мыслю демократическими критериями государственности, а не улично-подворотными.
показати весь коментар
06.07.2025 02:04 Відповісти
Можливо так і є. Ось тільки не інтересами держави Україна, а інтересами парашкі, кацапчік.
показати весь коментар
09.07.2025 08:25 Відповісти
Дива Зельоні. Ще й кацапську церкву в Україні так і не заборонили. Хоча всі терміни, якими Зеля декілька разів відтермінував заборону, вже пройшли. А відтерміновував, бо планувалось підписання з Кацапією мирного договору, в який і кацапський язик повертається, і кацапська церква з повними повноваженнями.
показати весь коментар
05.07.2025 18:32 Відповісти
Цім суддям хремль заплатив великі гроши - бо потрібен реванш і свій парламент.
Хремль будує СХЕМУ захвату України по типу Грузії - щоб парламент був ручним
ЩО ТРЕБА РОБИТИ - арешт усіх судей , прийнявших це рішення , ревізія усіх статків родин судей
Треба вчитись у румун Інакше кацапи знову оккупують Україну і усі лідери України - Зеленський, Порошенко, Залужний та інши БУДУТЬ МАТИ ДОЛЮ СААКАШВІЛИ
показати весь коментар
05.07.2025 19:50 Відповісти
А якщо влада буде жувати соплі і не заставить суддів зменшити рішення, тоді суддів треба просто повісити на ГИЛЯКі
показати весь коментар
05.07.2025 19:52 Відповісти
... ,,какая разніца " ,нажаль
показати весь коментар
05.07.2025 19:54 Відповісти
Ніхто не доганяє, що це так Мінюст домовивися з восьмим апдмінсудом про про заборону цього ригівського уламка від 19/06.24р. таким чином, шоб скасування цього рішення суду першої інстанції Верховним судом України було закономірним і юридично виваженим? Що чинній владі не хотілось забороняти цих ворогів України - тому вони надали суду першої інстанції такі докази (недолугі, фальшиві, тощо; а не залізобетоні, яких вдосталь), що поважаючий себе Верховний суд не міг вчинити інакше, як скасувати замовне рішення суду першої інстанції?
показати весь коментар
05.07.2025 21:22 Відповісти
Треба стріляти
показати весь коментар
05.07.2025 22:21 Відповісти
Геть ішака!
показати весь коментар
05.07.2025 23:09 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2025 23:14 Відповісти
**** і після цього в всьому винен трамп!?
******* зелений виродок, ти гірше януковича
показати весь коментар
06.07.2025 00:54 Відповісти
Яка ж це офшорна панамська пальмова наволоч так провела реформу Верховного суду, прибравши з його назви слово "України", і завела туди відвертих зрадників та махрових корупціонерів з ворожими паспортами?
показати весь коментар
07.07.2025 18:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2