11632 відвідувача онлайн

Зеленський висловив співчуття США через повені у Техасі

повінь в техасі

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття лідеру США Дональду Трампу та американському народові через смертоносні повені у штаті Техас.

Про це глава держави написав у соцмережі Х, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наші співчуття президенту США, американському народові та всім мешканцям Техасу, які постраждали від жахливих, смертоносних повеней. Співчуваємо сім’ям понад двох десятків загиблих, а також усім американським громадам, які постраждали від цього стихійного лиха", - написав Зеленський.

Президент висловив сподівання, що зниклі з літнього табору діти, якнайшвидше повернуться до безпечного місця.

"Бажаємо сил відважним рятувальникам і якнайшвидшого відновлення постраждалим від повені регіонам",- додав очільник держави.

Повені у штаті Техас

Сильні зливи в п’ятницю, 4 липня, спричинили раптові повені вздовж річки Гваделупе в Техасі.

Щонайменше 24 людини загинули внаслідок сильної повені в окрузі Керр. Зникли безвісти 25 дітей, які відпочивали в літньому таборі.

Багато доріг у Техасі зруйновано, а телефонні лінії не працюють.

Топ коментарі
+19
Жалко загиблих . це стихія .
А ось українських дітей загинувших від кацапів- вбивц , Трамп жаліє? Він виказує співчуття? Чи українці- тритій сорт і їх хутин може вбивати?
До речі- пора журналістам спитати голову Пентагону , міністра оборони США - ЗА ЩО ВИ НЕНАВИДИТЕ УКРАЇНУ ? Вона вам в борщ насрала ?
показати весь коментар
06.07.2025 00:47 Відповісти
+7
Це повінь Байдена ... Якби я був президентом цієї повені не сталося б... Я закінчу повінь за 24 години... Ми заключемо з повінню GOOD DEAL...
показати весь коментар
06.07.2025 08:41 Відповісти
+6
В минулому році в пожежах в LA Трамп звинувачував Україну тому що позабирала там всі пожежні машини. Як тепер Україна буде винувата?
показати весь коментар
06.07.2025 00:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.07.2025 00:47 Відповісти
США використали Україну, як примаку - тобто спочатку роззброїли, потім змусили слабких українських політиків здати Крим і Донбас, і нарешті (!!!) путін повірив, шо зможе захопити - десяток південно -східних областей. → І тут Штати почали якось допомагати Україні - постачати зброю., почали приїзжати якийсь американськи посадовці і кіпишувати → щоб керівники України просто не капітулювали.,,
Ось в чому (приблизно звичайно) логіка Штатів → втягнути рашку у війну, і якомога довше її затягувати.
показати весь коментар
06.07.2025 08:06 Відповісти
Ага, рєбтілоєди, анунакі
показати весь коментар
06.07.2025 09:48 Відповісти
Маю сумніви , що США винні у війні.
у той США такий бардак . Суспільство споживання зробило свою справу по росстленію цівілізіціі у країнах. Пиво , тайські мальчики - европейська раса на расслабоні , А АЗІАТИ ( в том чіслі і кацапи) чітко розглядають захват Европи і США.
Я би спочатку навела порядок с китайцями у ЕС - вони велики капітали вогнали, скупили ЕВРОПЕЙСЬКі бренди, зробили кримінальні банки по скупке нерухомості ( в т ч земель) . Треба їх поставити на місце, щоб з Сі спесь збити . Треба вивалити усі данні розвідок про китайців у ЕС у ЗМІ , щось націоналізувати, на щось підняти мито у 10 раз - нехай стоять у черзі і просять .
якщо цього не зробити, то незабаром китайці будуть контролювати усі землі і моря европейські
показати весь коментар
06.07.2025 09:49 Відповісти
зато ,феерверки в ч-ест--
показати весь коментар
06.07.2025 00:52 Відповісти
За словами влади, рівень річки Гуадалупе піднявся майже на вісім метрів менш ніж за годину, змивши будинки на колесах, автомобілі та дачні будинки, в яких люди проводили вихідні, приурочені до 4 липня.

показати весь коментар
06.07.2025 00:54 Відповісти
Допис правильний.
показати весь коментар
06.07.2025 00:58 Відповісти
Техас…
показати весь коментар
06.07.2025 01:00 Відповісти
Який працьовитий. Все встигає висловити і написати.
показати весь коментар
06.07.2025 01:04 Відповісти
равноценный обмен:

Украина им копалыны на триллионы и спивчуття по поводу наводнений,
сша Украине пожелания быстрее капитулировать и не рассчитывать на их допомогу.
показати весь коментар
06.07.2025 01:31 Відповісти
техас - это местный дебилобомбасс
они там свято верят, что глобальное изменение климата то все чушь придуманная либералами
показати весь коментар
06.07.2025 01:33 Відповісти
Зміни клімату справді є, тільки дауни не можуть порівняти середні температури чи швидкість танення льодовиків.
Інша справа що зараз це далеко не найбільша проблема людства і Заходу.
показати весь коментар
06.07.2025 02:20 Відповісти
Я тебе раскрою страшную тайну, изменение климата происходит постоянно, на протяжении многих веков
показати весь коментар
06.07.2025 14:09 Відповісти
Заходи, прийняті керівництвом США, прямо протилежні тому, що робить Китай. І правда: можливо, відтепер Пекіну доведеться відзначати 4 липня як свій власний національний свято - День американської електрозалежності.
Ліпше й не придумаєш: Китай і навіть Саудівська Аравія удвічі збільшують виробництво сонячної енергії, щоб задовольнити потреби ЦОД, в той час як "великий красивий закон" Трампа насправді націлений на протилежне.

Відповідно до нього стрімко скоротять податкові пільги, якими користуються сонячна та вітрова індустрії, а також виробники електромобілів.
Такі заходи з практично стовідсотковою ймовірністю гарантують, що майбутнє сонячної енергії, вітрової енергетики, електромобілів і вантажівок, а також автономних транспортних засобів буде належати Китаю.
показати весь коментар
06.07.2025 01:49 Відповісти
The New York Times

Чуєте це? Цей гучний рев, що доноситься зі Сходу?
Це над нами сміються 1,5 мільярда китайців.
Китаїці просто не можуть повірити у свою удачу: на зорі ери пожираючого електрику штучного інтелекту президент США та його політична партія вирішили піти на один із найбожевільніших способів самосаботажу.
Вони проштовхнули прийняття гігантського законопроєкту, який, окрім решти безумства, навмисно підриває можливість Америки виробляти електрику за допомогою відновлювальних джерел, зокрема сонця та вітру.
А чому? Тому що вони вважають ці джерела енергії "ліберальними".
Але на сьогодні вони є найбільш швидкими та дешевими способами збільшити потужність нашої електромережі, щоб задовольнити вибуховий попит з боку центрів обробки даних (ЦОД) ІІ.
показати весь коментар
06.07.2025 01:55 Відповісти
Кого Тампон звинуватить в повенях Байдена чи Україну?
показати весь коментар
06.07.2025 01:40 Відповісти
Це повінь Байдена ... Якби я був президентом цієї повені не сталося б... Я закінчу повінь за 24 години... Ми заключемо з повінню GOOD DEAL...
показати весь коментар
06.07.2025 08:41 Відповісти
Міліард дарев... 4 к баксів вчителям ... Є бабушка ...В своїй голові я закінчив війну...
показати весь коментар
06.07.2025 08:44 Відповісти
і долар по вісім гривень...
показати весь коментар
06.07.2025 13:38 Відповісти
Зважаючи на кількість загиблих, чи висловлює президент штатів співчуття Україні кожної хвилини?
показати весь коментар
06.07.2025 01:46 Відповісти
Вавє треба було про себе нагадати, а от дєрмака забув приписати до співчуття, нєхарашо
показати весь коментар
06.07.2025 02:11 Відповісти
Спасіба жителям Тєхаса (с)
показати весь коментар
06.07.2025 02:17 Відповісти
Глибоке занепокоєння...
показати весь коментар
06.07.2025 04:04 Відповісти
Глибоке занепокоєння...
показати весь коментар
06.07.2025 04:06 Відповісти
Наводнение в Техасе это не новость,а выражение сочувствия кем то это новость,пропаганда рулит.
показати весь коментар
06.07.2025 07:39 Відповісти
Я щось не чув що б "найвеличніший"висловлював співчуття українцям які гинуть від ворожих ракет і дронів .
показати весь коментар
06.07.2025 08:05 Відповісти
Это Божье наказание жителям Америки, за то что приостановили помощь противовоздушной обороны для украинцев
показати весь коментар
06.07.2025 14:11 Відповісти
Из всех высеров лахты под этой статьей , твой - самый гнусный.
показати весь коментар
06.07.2025 14:23 Відповісти
Зато самый честный, вселенская справедливость существует