7830 посетителей онлайн

Зеленский выразил соболезнования США из-за наводнения в Техасе

наводнение в техасе

Президент Владимир Зеленский выразил соболезнования лидеру США Дональду Трампу и американскому народу в связи со смертоносными наводнениями в штате Техас.

Об этом глава государства написал в соцсети Х, сообщает Цензор.НЕТ.

"Наши соболезнования президенту США, американскому народу и всем жителям Техаса, пострадавшим от ужасных, смертоносных наводнений. Сочувствуем семьям более двух десятков погибших, а также всем американским громадам, пострадавшим от этого стихийного бедствия", - написал Зеленский.

Президент выразил надежду, что пропавшие из летнего лагеря дети как можно быстрее вернутся в безопасное место.

"Желаем сил отважным спасателям и скорейшего восстановления пострадавшим от наводнения регионам",- добавил глава государства.

Наводнения в штате Техас

Сильные ливни в пятницу, 4 июля, вызвали внезапные наводнения вдоль реки Гваделупе в Техасе.

По меньшей мере, 24 человека погибли в результате сильного наводнения в округе Керр. Пропали без вести 25 детей, отдыхавшие в летнем лагере.

Многие дороги в Техасе разрушены, телефонные линии не работают.

Топ комментарии
+19
Жалко загиблих . це стихія .
А ось українських дітей загинувших від кацапів- вбивц , Трамп жаліє? Він виказує співчуття? Чи українці- тритій сорт і їх хутин може вбивати?
До речі- пора журналістам спитати голову Пентагону , міністра оборони США - ЗА ЩО ВИ НЕНАВИДИТЕ УКРАЇНУ ? Вона вам в борщ насрала ?
показать весь комментарий
06.07.2025 00:47 Ответить
+7
Це повінь Байдена ... Якби я був президентом цієї повені не сталося б... Я закінчу повінь за 24 години... Ми заключемо з повінню GOOD DEAL...
показать весь комментарий
06.07.2025 08:41 Ответить
+6
В минулому році в пожежах в LA Трамп звинувачував Україну тому що позабирала там всі пожежні машини. Як тепер Україна буде винувата?
показать весь комментарий
06.07.2025 00:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
06.07.2025 00:47 Ответить
США використали Україну, як примаку - тобто спочатку роззброїли, потім змусили слабких українських політиків здати Крим і Донбас, і нарешті (!!!) путін повірив, шо зможе захопити - десяток південно -східних областей. → І тут Штати почали якось допомагати Україні - постачати зброю., почали приїзжати якийсь американськи посадовці і кіпишувати → щоб керівники України просто не капітулювали.,,
Ось в чому (приблизно звичайно) логіка Штатів → втягнути рашку у війну, і якомога довше її затягувати.
показать весь комментарий
06.07.2025 08:06 Ответить
Ага, рєбтілоєди, анунакі
показать весь комментарий
06.07.2025 09:48 Ответить
Маю сумніви , що США винні у війні.
у той США такий бардак . Суспільство споживання зробило свою справу по росстленію цівілізіціі у країнах. Пиво , тайські мальчики - европейська раса на расслабоні , А АЗІАТИ ( в том чіслі і кацапи) чітко розглядають захват Европи і США.
Я би спочатку навела порядок с китайцями у ЕС - вони велики капітали вогнали, скупили ЕВРОПЕЙСЬКі бренди, зробили кримінальні банки по скупке нерухомості ( в т ч земель) . Треба їх поставити на місце, щоб з Сі спесь збити . Треба вивалити усі данні розвідок про китайців у ЕС у ЗМІ , щось націоналізувати, на щось підняти мито у 10 раз - нехай стоять у черзі і просять .
якщо цього не зробити, то незабаром китайці будуть контролювати усі землі і моря европейські
показать весь комментарий
06.07.2025 09:49 Ответить
зато ,феерверки в ч-ест--
показать весь комментарий
06.07.2025 00:52 Ответить
За словами влади, рівень річки Гуадалупе піднявся майже на вісім метрів менш ніж за годину, змивши будинки на колесах, автомобілі та дачні будинки, в яких люди проводили вихідні, приурочені до 4 липня.

показать весь комментарий
06.07.2025 00:54 Ответить
Допис правильний.
показать весь комментарий
06.07.2025 00:58 Ответить
Техас…
показать весь комментарий
06.07.2025 01:00 Ответить
Який працьовитий. Все встигає висловити і написати.
показать весь комментарий
06.07.2025 01:04 Ответить
равноценный обмен:

Украина им копалыны на триллионы и спивчуття по поводу наводнений,
сша Украине пожелания быстрее капитулировать и не рассчитывать на их допомогу.
показать весь комментарий
06.07.2025 01:31 Ответить
техас - это местный дебилобомбасс
они там свято верят, что глобальное изменение климата то все чушь придуманная либералами
показать весь комментарий
06.07.2025 01:33 Ответить
Зміни клімату справді є, тільки дауни не можуть порівняти середні температури чи швидкість танення льодовиків.
Інша справа що зараз це далеко не найбільша проблема людства і Заходу.
показать весь комментарий
06.07.2025 02:20 Ответить
Я тебе раскрою страшную тайну, изменение климата происходит постоянно, на протяжении многих веков
показать весь комментарий
06.07.2025 14:09 Ответить
Заходи, прийняті керівництвом США, прямо протилежні тому, що робить Китай. І правда: можливо, відтепер Пекіну доведеться відзначати 4 липня як свій власний національний свято - День американської електрозалежності.
Ліпше й не придумаєш: Китай і навіть Саудівська Аравія удвічі збільшують виробництво сонячної енергії, щоб задовольнити потреби ЦОД, в той час як "великий красивий закон" Трампа насправді націлений на протилежне.

Відповідно до нього стрімко скоротять податкові пільги, якими користуються сонячна та вітрова індустрії, а також виробники електромобілів.
Такі заходи з практично стовідсотковою ймовірністю гарантують, що майбутнє сонячної енергії, вітрової енергетики, електромобілів і вантажівок, а також автономних транспортних засобів буде належати Китаю.
показать весь комментарий
06.07.2025 01:49 Ответить
The New York Times

Чуєте це? Цей гучний рев, що доноситься зі Сходу?
Це над нами сміються 1,5 мільярда китайців.
Китаїці просто не можуть повірити у свою удачу: на зорі ери пожираючого електрику штучного інтелекту президент США та його політична партія вирішили піти на один із найбожевільніших способів самосаботажу.
Вони проштовхнули прийняття гігантського законопроєкту, який, окрім решти безумства, навмисно підриває можливість Америки виробляти електрику за допомогою відновлювальних джерел, зокрема сонця та вітру.
А чому? Тому що вони вважають ці джерела енергії "ліберальними".
Але на сьогодні вони є найбільш швидкими та дешевими способами збільшити потужність нашої електромережі, щоб задовольнити вибуховий попит з боку центрів обробки даних (ЦОД) ІІ.
показать весь комментарий
06.07.2025 01:55 Ответить
Кого Тампон звинуватить в повенях Байдена чи Україну?
показать весь комментарий
06.07.2025 01:40 Ответить
Це повінь Байдена ... Якби я був президентом цієї повені не сталося б... Я закінчу повінь за 24 години... Ми заключемо з повінню GOOD DEAL...
показать весь комментарий
06.07.2025 08:41 Ответить
Міліард дарев... 4 к баксів вчителям ... Є бабушка ...В своїй голові я закінчив війну...
показать весь комментарий
06.07.2025 08:44 Ответить
і долар по вісім гривень...
показать весь комментарий
06.07.2025 13:38 Ответить
Зважаючи на кількість загиблих, чи висловлює президент штатів співчуття Україні кожної хвилини?
показать весь комментарий
06.07.2025 01:46 Ответить
Вавє треба було про себе нагадати, а от дєрмака забув приписати до співчуття, нєхарашо
показать весь комментарий
06.07.2025 02:11 Ответить
Спасіба жителям Тєхаса (с)
показать весь комментарий
06.07.2025 02:17 Ответить
Глибоке занепокоєння...
показать весь комментарий
06.07.2025 04:04 Ответить
Глибоке занепокоєння...
показать весь комментарий
06.07.2025 04:06 Ответить
Наводнение в Техасе это не новость,а выражение сочувствия кем то это новость,пропаганда рулит.
показать весь комментарий
06.07.2025 07:39 Ответить
Я щось не чув що б "найвеличніший"висловлював співчуття українцям які гинуть від ворожих ракет і дронів .
показать весь комментарий
06.07.2025 08:05 Ответить
Это Божье наказание жителям Америки, за то что приостановили помощь противовоздушной обороны для украинцев
показать весь комментарий
06.07.2025 14:11 Ответить
Из всех высеров лахты под этой статьей , твой - самый гнусный.
показать весь комментарий
06.07.2025 14:23 Ответить
Зато самый честный, вселенская справедливость существует