11757 відвідувачів онлайн

Військовослужбовця ТЦК вдарили по голові під час заходів оповіщення на Рівненщині: відкрито провадження

Двох посадовців ЗСУ організували схему в ТЦК Києва та Волині

5 липня 2025 року на Рівненщині під час проведення заходів оповіщення вдарили по голові військовослужбовця ТЦК.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Рівненський обласний ТЦК та СП.

Як зазначається, відповідно до наказу начальника одного з районних ТЦК та СП області, близько 13.00 група військовослужбовців одного з ТЦКСП Рівненської області здійснювала оповіщення в с. Орлівка. Під час перевірки документів в групи осіб виник конфлікт, під час якого старшого солдата вдарили по голові.

На місце події викликали поліцію.

Військовослужбовець був направлений до КНП "Сарненська ЦРЛ" СМР.

За фактом завдавання травм військовослужбовцю під час виконання завдань за призначенням правоохоронними органами внесено відомості до ЄРДР щодо відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 350 ККУ.

Топ коментарі
+28
"На місце події викликали поліцію." - це якесь іпсо. вони ж з поліцією ходять і з бодікамерами. журналісти не хочуть навіть перевіряти ту інформацію, яку перепостили без змін.
показати весь коментар
06.07.2025 13:50 Відповісти
+28
Мабуть у грубій формі відмовився когось мобілізовувати, й почав виштовхувати з буса, й вдарився головою об одвірок. А що показали боді камери які вони повинні тримати завжди увімкненими?
показати весь коментар
06.07.2025 13:57 Відповісти
+26
Йде до того що співробітникам ТЦК було б більш безпечніше воювати на фронті чим мобілізовувати непокорних ухилянтів у тилу.
показати весь коментар
06.07.2025 13:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
проблеми фронта - тупа нестача піхоти

мета хутіна - зрив мобілізації

чи не так ? кацапчику ?

.
показати весь коментар
06.07.2025 15:54 Відповісти
Проблеми фронта не нестача піхоти, а нестача ВІДПОВІДНОГО озброєння. Для того, щоб недопустити приближення ворога має бути озброєння, яке має можливість знищувати ворога на відстані не даючи йому наблизитись до позицій та надати можливість тактичного просування по "зачищеній" території. Піхота має заходити на підготовлену позицію максимум для локальної зачистки. Тоді і не буде проблеми в нестачі піхоти. А як воювати піхотою одночасно проти техніки, літаків та живої сили - то і ресурсу населення Індії не вистачить для перемоги.
показати весь коментар
06.07.2025 20:42 Відповісти
Іди добровільно у ТЦК і ніхто з тебе не зібʼє доляри, які ти отримуєш від ОПи за свої висєри.
показати весь коментар
06.07.2025 15:58 Відповісти
Судячи з фото, це товстосраке, зелене лайно, воювало тільки з ложкою і виделкою. Срань
показати весь коментар
06.07.2025 15:37 Відповісти
а ти чєтирєжди Хєрой савєцького саюза ?

.
показати весь коментар
06.07.2025 15:40 Відповісти
Судячи з твого коменту, ти - дов...***! Це фото взагалі до події не має відношення.
показати весь коментар
06.07.2025 16:23 Відповісти
@бать, скільки дебілів у коментарі понабігало… кретини напевно не розуміють, що якщо ЗСУ і мудрий нарід посваряться, то виграють від цього рашисти і тоді вже нинішні ТЦКшники здаватимуться взірцем ввічливості. Я вкотре нагадую, що ця система мобілізації створена чотирижди ухилянтом, а нині верховним гівнокомандуючим Боневтіком замість повноцінної мобілізації.
показати весь коментар
06.07.2025 15:56 Відповісти
Так ти і такі, як ти, якраз і намагаються "посварити ЗСУ і мудрий нарід". А як у твоєму баченні виглядає "повноцінна мобілізація" на відміну від тої, що є?
показати весь коментар
06.07.2025 16:14 Відповісти
А воювати все-одно будуть всі чоловіки мобілізаційного віку. Як не "за Київ"; - то будуть "брать Киев": https://t.me/kazansky2017/18008 Денис Казанський:https://t.me/kazansky2017/18009?single

Жителя оккупированного Мелитополя Эдуарда Манойлова оккупанты заставили подписать контракт на «СВО» и https://t.me/poisk_in_ua/138261 отправили на мясо. После первых же мясных штурмов он пропал без вести.
Это - не первое прямое опровержение заявлений о том, что жителей оккупированных в 2022 территорий не заставляют воевать и не угоняют на убой.
показати весь коментар
06.07.2025 16:00 Відповісти
Якщо вам невідомо, то поясню: вороже "заставили" на українську перекладається не інакше, як "примусили".
показати весь коментар
06.07.2025 16:29 Відповісти
Можливо..., та ні, очевидно, що в цивілізованому світі нема такого, щоб "його хтось примушував його підписувати"...
Але я стільки прожив при совку, що прекрасно знаю, і смію вам доповісти, що в тому світі існує безліч способів примусити особу щось підписати "добровольно-принудительно". Ви занадто молодий, видно, і не знаєте, як підписували відомості на облігації, на пожертви "за мир во всьом міре", "не читал, но осуждаю" і т.п.
показати весь коментар
06.07.2025 17:09 Відповісти
думаєш, на підвал кинули? самі придумали чи підказав хтось так зробити?
показати весь коментар
06.07.2025 20:16 Відповісти
могли і так, і необов'язково його, а дітей, або батьків...
Могли йому показати путівочку в "сонячну тайгу", чи "Магадан"...
Я ж кажу - способів вдосталь.
показати весь коментар
06.07.2025 20:52 Відповісти
Ну очевидно, що з укр. паспортом на СВО не беруть. Наскільки можна з ним там жити і не отримувати рос. паспорт? https://forbes.ua/news/putin-zobovyazav-ukraintsiv-bez-rosiyskikh-pasportiv-pokinuti-rf-ta-okupovani-teritorii-ukraini-20032025-28181 До 10 червня 2025 року. Ну а цей взагалі контрактник. В будь-якому випадку життя в окупації не цукор, там не можна залишатись.
показати весь коментар
06.07.2025 18:38 Відповісти
Чому в цих історіях ніколи немає згадки про тих самих жителів Мелітополя, які виїхали з Мелітополя на початку війни, а потім виїхали з України, і вже третій рік вчать німецьку у Швейцарії?
показати весь коментар
06.07.2025 19:13 Відповісти
Кончене, іншої крім примусової мобілізації і бути не може. У нас ще все досить спокійно, у Першу світову цілі бригади "в СЗЧ" шли, і бунти були мобілізованних.

Єдине що мене бісить що мобілізують не з 14 як у Першу Світову. Ну на край випадок нехай з 18 мобілізують...
показати весь коментар
06.07.2025 17:43 Відповісти
Не серказм. В США во В'єтнамську була мобілізація, примусова звичайно, з 18 до 27. Пройшло декілька років, нічого не змінилося, чому у нас з 27 а не ДО 27, я не розумію - це просто шиза.
показати весь коментар
06.07.2025 18:01 Відповісти
І чим завершилась В"єтнамська? Правильно, США її програли. Ще одне підтвердження того, що примусом багато не навоюєш.
показати весь коментар
07.07.2025 10:25 Відповісти
Рівненський фронт, чи не найнебезпечніший за усю війну...
показати весь коментар
06.07.2025 16:45 Відповісти
Ну, так. Мешканці с. Орлівка героїчно захищають Батьківщину від російських загарбників на Рівненському фронті. Відважно вступають у бій зі старшим солдатом окупаційної армії.
показати весь коментар
06.07.2025 16:56 Відповісти
Вочевидь мешканці с. Орлівка якось срати хотіли на той Київ, жителі якого то тарифи піднімуть то податки, а тим паче на Донєцк, жителі якого 30 років не можуть вивчити другу "іноземну" мову.
показати весь коментар
06.07.2025 19:11 Відповісти
1. Так це жителі Києва піднімають тарифи та податки особисто жителям с. Орлівка, а не обрана ними влада? Цікава у вас, рашиків думка... До речі, а на скільки жителі Києва підняли податки жителям с. Орлівка? Я про підняття подадків не чув. Для всіх жителів України податок на доходи фізичних осіб становить 18%, і він довгий час вже не змінювався... 2. Ну, тобто, і жителі Києва тоді мають право срати на жителів с. Орлівка? Я б взагалі не церемонився. Всіх би тих серунів до тюрми або ЗСУ направив без зайвих ввагань... А взагалі, який жалюгідний вигляд мають нащадки українських повстанців!...
показати весь коментар
07.07.2025 02:20 Відповісти
Цікаве у вас порівняння "до тюрьми або ЗСУ"...
І так, певно 3 мільйони києвлян принесли біди своїм голосуванням більше, ніж три каліки з Орлівки.
показати весь коментар
07.07.2025 09:55 Відповісти
1. Це, кацапе, не порівняння, а вимога: або ти виконуєш закон, і йдеш служити, або ти його порушуєш, і йдеш до тюрми. У випадку побиття військового, це точно тюрма має бути. 2. Безумовно, три мільйони більше, ніж три підра з Орлівки, тут я з тобою повністю погоджуюсь. Саме тому ці три підри, які живуть у державі цих трьох (і більше) мільйонів українців, мають виконувати вимоги українців.
показати весь коментар
07.07.2025 13:00 Відповісти
А, закон. Його у нас тільки бідні виконують.
показати весь коментар
07.07.2025 15:29 Відповісти
Дурний кацапе, закон мають виконувати всі! А хто не виконує, повинні або мати гроші, щоб відкупитись (якщо вдастся), або сісти у в'язницю. Сподіваюсь, ті підри-серуни присядуть. У тюрмі їх навчать срати там, де це дозволено, або будуть жити біля параші.
показати весь коментар
08.07.2025 08:55 Відповісти
Тцкашники на фронте воевать не желают,полицаи на фронте воевать не желают,но они не ухилянты,ухилянты это те селяне, которых они типа оповещают - это как ***?
показати весь коментар
06.07.2025 17:16 Відповісти
Это называется ты идиот вот как. Сколько на фронте в % от численности ВСУ воюет хоть знаешь кацап тупорылый? И когда это тыловые должности стали менее почетные ?

Я люблю ТЦК, как и всех ВСУшников. У них очень тяжелая, но очень нужная, хоть и тыловая работа.
показати весь коментар
06.07.2025 17:40 Відповісти
Два вопроса и рассказ про личные эмоции - это нах никому не интересно.
Еще раз для барана - тцкашники,полицаи,прокуроры,податкивцы,таможенники воевать не желают - они НЕ ухилянты;трактористы,сварщики,шофера,строители,если воевать не желают - они ухилянты - это явно несправедливо.
показати весь коментар
06.07.2025 18:01 Відповісти
Згідно з частиною 2 статті 350 Кримінального кодексу України, погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок, вчинені повторно або з особливим цинізмом, караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

А чего военные ТЦК ходят без оружия? Пристреливать ухилесов надо, а потом у трупака уже можно нормально проверить документы. И срок по статье маленький 3-5 лет - ниочем, я б 15ху вваливал )))
показати весь коментар
06.07.2025 17:38 Відповісти
Дідусь про свої подвиги розповідав? Як у своїх же в селі віднімав пшеницю, скот?
Як своїм же в спину стріляв, тому що в заградотряді був?
Бачу ти славетний нащадок дідуся-нквс-ника. Точка зору як у тцкуна - всіх вбивати, тому що не бажають замість мене родіну-сталіна-зеленського захищати
показати весь коментар
06.07.2025 18:29 Відповісти
Вчи базу україноненавистник, правнук нквд-иста. тцкуни це не військові. Була офіційна відповідь від Нач. управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач відповів наступне:
"...Підсумовуючи викладене, вважаємо що працівники ТЦК та СП відносяться до працівників Збройних Сил України...
....та відповідно вони не є військовослужбовцями.
Так що головне коли будеш збиратись перестрілювати цивільних - дивись диван повністю не проперди від натуги.
Ти так відносишся до цивільних як мусор, садист та безугла. Ні краплю жалю та поваги. Як кацап
показати весь коментар
07.07.2025 18:45 Відповісти
Я хочу подивитись як ти будеш стріляти в ухилянтів в геленвагенах і джипах, які мекають в панських маєтках, в ворюг, мажорів, чинуш, всіх товстосумів, які відкупились від мобілізації.
показати весь коментар
06.07.2025 19:01 Відповісти
Не хочешь мобілізуватися - найди роботу з бронюванням, якщо хоч щось вмієшь це не важко. Але не порушувати Закон. Я 100% майже даю шо ті люди не відкупилися, а заброньовані.
показати весь коментар
07.07.2025 15:40 Відповісти
Потомствєнний чікіст,
показати весь коментар
07.07.2025 09:12 Відповісти
Ідуть двоє наших по Москві, бачать на стіні написано: "бєй жидов спасай рассію". Один до другого повертається:
- Ну шо куме скажете?
- Та шо - заклик дуже гарний, тільки мета погана.
показати весь коментар
06.07.2025 19:02 Відповісти
Сторінка 4 з 4