11662 відвідувача онлайн

Учасники саміту БРІКС засудили "напади" на мости та залізничну інфраструктуру РФ

брікс

Учасники саміту БРІКС, який відбувся за головування Бразилії, засудили "напади" на мости та залізничну інфраструктуру у Брянській, Курській та Воронезькій областях Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у декларації лідерів саміту БРІКС.

В документі стверджується, що ці "напади", які сталися 31 травня, 1 й 5 червня нібито, призвели до численних жертв серед цивільного населення, включно дітей. Однак декларація не вказує прямо, хто у цьому винен.

Щодо російсько-української війни, то лідери БРІКС наголосили на потребі "мирного врегулювання конфлікту шляхом діалогу та дипломатії". У цьому контексті вони відзначили африканську "мирну ініціативу" та групи "Друзів миру". Більше війну в Україні не згадували.

Топ коментарі
+56
а напади на українську іфраструктуру і житлові будинки після яких загинули цивільні українці той брікс не хоче засудити!? Світова дипломатія повинна рішуче відреагувати на цю заяву того кацапо-комуняцького бріксу і засудити цю їхню пропагандонську заяву.
показати весь коментар
07.07.2025 01:46 Відповісти
+52
Тобто коли на Сосії взриваються мости і інфраструктура то це теракти. А коли Сосія тисячами вбиває мирниш людей гатячи щодня ціленаправлено по цивільних будинках то це політична криза яку потрібно врегулювати. Під@раси, одним словом а не друзі миру. Щоб у вас виродків мир такий був
показати весь коментар
07.07.2025 01:51 Відповісти
+31
Потрібно брікс визнати терористичною організацією.і вісью Зла
показати весь коментар
07.07.2025 01:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Учасники саміту БРІКС засудили "напади"

Це харашо, шо засудили!
А скількох посодють та розстріляють??
показати весь коментар
07.07.2025 01:40 Відповісти
До речі, чому "напади" в лапках?
Тобто це були несправжні напади, такий собі пранк?
показати весь коментар
07.07.2025 01:45 Відповісти
ці лапки могли написати редактори з Цензора. якщо брікс робив таку заяву, то він її точно без лапок робив.
показати весь коментар
07.07.2025 01:48 Відповісти
а напади на українську іфраструктуру і житлові будинки після яких загинули цивільні українці той брікс не хоче засудити!? Світова дипломатія повинна рішуче відреагувати на цю заяву того кацапо-комуняцького бріксу і засудити цю їхню пропагандонську заяву.
показати весь коментар
07.07.2025 01:46 Відповісти
+💯 👍🏿!

викликати послів країн-підписантів цієї цибулі і провести з ними виховну бесіду

нам від того брікса-фрікса ніякої користі, одна тільки шкода

.
показати весь коментар
07.07.2025 02:39 Відповісти
мова навіть не про нас. в першу чергу на це мають відреагувати представники G7. далі ЄС та всі інші притомні країни. все має дійти до того, що навіть деякі не настільки упороті країни бріксу мають відкликати свій підпис під тією заявою. бо якщо це принаймні на дипломатичному рівні не присікти зараз, то з великою ймовірністю може скластися так, що вся планета може розділитися на країни, які підтримують добро і які підтримують зло (агресорів і тиранію). і якщо комуняки побачать зараз, що немало країн підтримують їхню агресивну повістку, то тоді ці комуняки стануть ще більш агресивними і будуть ще більше бикувати до світу з вимогою змінити світовий порядок, тобто щоб весь світ обертався навколо Китаю, а про Америку, Захід і НАТО стали всі забувати... а це величезний крок до ескалації і Світової війни, яка по суті вже почалася нападом кацапів на Україну.
показати весь коментар
07.07.2025 03:45 Відповісти
Все саме так. Це реальний крок до подальшої ескалації на глобальному рівні, це виправдання агресора і звинувачення жертви в тому, що вона захищається
показати весь коментар
07.07.2025 04:11 Відповісти
Они в эти воды зашли, уже зная исход. Знают исход и в ес и в нато. В конечном счёте мир все равно будет разделён и все сведется к тому, что все со всеми опять будут вынуждены договариваться в ручном режиме
показати весь коментар
07.07.2025 05:37 Відповісти
только Тегерана - Ялты не будет. И с ****** тоже договариваться не будут, ни в ручном ни в автоматическом режимах
показати весь коментар
07.07.2025 06:06 Відповісти
А "договариваться в ручном режиме" - це "кулаком по *****"? Бо кацапня лише такий підхід розуміє...
показати весь коментар
07.07.2025 06:22 Відповісти
с кєм дагаваріватса? с бункерним гітлером? так само будуть як і з наземним гітлером колись дагаварівалісь...
показати весь коментар
07.07.2025 07:06 Відповісти
Той теж в бункері сидів.
показати весь коментар
07.07.2025 08:11 Відповісти
Теперь следует написать, что я ватник/кремлебот и будет комбо. Да, я полностью согласен со всеми вами, это больно, но вероятность того, что с ним договорятся гораздо больше в нынешних условиях, чем гаагский трибунал. Более того следующее поколение европейских лидеров-популистов еще вполне может начать с ним вести дела, как ни в чем ни бывало и уж тогда будет полный провал. В конечном счёте, дело и не в Путине, у них там на болотах ничего никогда не поменяется.
показати весь коментар
07.07.2025 08:35 Відповісти
а найбільша віроятность - так це те, що після нинішніх спроб навести якісь діалоги, то вже навіть його дружбан Рудий Чуб на камеру визнав, що коли він з ху йлом говорить, то таке враження, що ху йло літає на своїй хвилі і не є присутнім на преговорах. така заява свідчить про те, що з ху йлом домовитися неможливо. ну а капітулювати перед ху йлом, ні Україна, ні Європа, ні тим більше Американ не збираються. тому далі не буде ніяких переговорів з ним. це найбільш вірогідний сценарій. і в Гаазі ху йла теж не буде, бо до Гааги воно не доживе. найбільш вірогідний для нього варіант - це грохнути свого васіліча, а самому кудись спетляти, наприклад, у Пхеньян з намиленими мільярдами. а болотне бидло буде то все розхльобувати, в тому числі через дуже ймовірну громадянську війну і частковий чи повний розпад тої помийної федерації...
показати весь коментар
07.07.2025 09:04 Відповісти
Вы выдаёте желаемое за действительное, к сожалению
показати весь коментар
07.07.2025 09:14 Відповісти
та ніт. моє жєлаємоє - це щоб ця болотна федерація взагалі зникла з політичної карти світу. разом із своїм бидлячим імперським насілєнієм.
показати весь коментар
07.07.2025 09:28 Відповісти
і всі промовчать. Побачите
показати весь коментар
08.07.2025 00:58 Відповісти
та схоже на це..
показати весь коментар
08.07.2025 01:27 Відповісти
Що, прям на цибулі розписувалися? Та плакали
показати весь коментар
07.07.2025 08:00 Відповісти
Тобто коли на Сосії взриваються мости і інфраструктура то це теракти. А коли Сосія тисячами вбиває мирниш людей гатячи щодня ціленаправлено по цивільних будинках то це політична криза яку потрібно врегулювати. Під@раси, одним словом а не друзі миру. Щоб у вас виродків мир такий був
показати весь коментар
07.07.2025 01:51 Відповісти
Потрібно брікс визнати терористичною організацією.і вісью Зла
показати весь коментар
07.07.2025 01:53 Відповісти
А бразильську мавпу записати в Миротворець і більше не пускати в Україну. І викинути їхнє посольство з України щоб і не смерділо фашистами
показати весь коментар
07.07.2025 01:55 Відповісти
хто ж це визнає ? кацапію не спромоглись визнати сонний Джо і компанія любителів ***** .
показати весь коментар
07.07.2025 06:22 Відповісти
ПНХ до ***** , бажано , під ойго бомбіжки , ойбнуті
показати весь коментар
07.07.2025 01:52 Відповісти
Цинічні потвори, це не люди, мразі
показати весь коментар
07.07.2025 01:58 Відповісти
Ось що бояришнік цілющій з дебілами робить. А були колись на людей схожі
показати весь коментар
07.07.2025 02:18 Відповісти
Твою в качель! Явно не якесь мате пили, а кашасу, а може й мартіні. З бодуна, ні таки сволота свідомо! не хоче визнати істину, що кацапія агресор, а не Україна. Щоб вам повилазило і закинуло вас до піраньїв і крокодилів в амазонські болота!
показати весь коментар
07.07.2025 01:58 Відповісти
Бразилия должна осудить Бразилию за то что она арестует путлера по решению Международного уголовного суда.
показати весь коментар
07.07.2025 02:05 Відповісти
Не поїхав він у Бразилію. Зацяв.
показати весь коментар
07.07.2025 07:44 Відповісти
Так тому й засудити, він каже. Не дали приїхати.
показати весь коментар
07.07.2025 08:03 Відповісти
Цікаво, а скільки це ху...лу коштувало. Ці мразі просто так нічого не роблять
показати весь коментар
07.07.2025 02:14 Відповісти
та там комуняка сі більше рішав із тою заявою. то мови навіть нема. після того як ху йло не захотіло зустрітися із тим Лулою, коли він вже прилетів у московію, то за такий плювок Лула точно не робив би таку заяву на благо ху йла... а от коли про це попросив комуняка сі, то тоді так, зробив. бо Лула дуже багато залежить зараз від того комуняки.
показати весь коментар
07.07.2025 02:33 Відповісти
На товари з країн Брікс треба ввести 50 відсотковий податок, а виручені кошти витратити на ЗСУ
показати весь коментар
07.07.2025 02:21 Відповісти
А ти згоден, в Італії, платить за банани і каву вдвічі більше? Адже і те, і друге везуть з Бразилії... За чай індійський... І за китайський "ширпотреб" - теж? Хай Італія покаже приклад - а ми підтримаємо... Я, задля цього, перейду на каву з жолудів, цикорію, чи ячменю з коренем кульбаби (вмію готувать). Чай "копорський" заварюватиму... Але тільки після італійського 50% мита...
показати весь коментар
07.07.2025 06:30 Відповісти
Цикорій - чудовий напій.
показати весь коментар
07.07.2025 08:14 Відповісти
+💯 👍🏿!

нам не потрібні консерви з диких обізян !

.
показати весь коментар
07.07.2025 02:43 Відповісти
Д0вб0й0би
показати весь коментар
07.07.2025 03:15 Відповісти
Ми ж всі розуміємо, що без яз нам пізда. Треба мовчки (розумію, що з цією владою, для якої піздIти, то єдине що в них добре виходить) удорними темпами працювати над відновленням справжніх "гарантій безпеки" у вигляді яз .
показати весь коментар
07.07.2025 03:28 Відповісти
розвязана касапами війна та окупація частини української території для них є нормальним явищем
показати весь коментар
07.07.2025 03:30 Відповісти
*банутые макаки.
показати весь коментар
07.07.2025 04:36 Відповісти
Такі "засудження" потрібно реєструвати як акти підтримки агресії проти України. Хто персонально голосував?, за чиїм наказом і що за це отримали холуї *****. Час від часу потрібно нагадувати всім про їх холуйство і відслідковувати їх політичні карєри всіляко заважаючи покидькам просуватися в будь яких міжнародних структурах.
показати весь коментар
07.07.2025 05:06 Відповісти
Гопник поскаржився, що йому посадили фінгал )
показати весь коментар
07.07.2025 05:31 Відповісти
мерзота усіх країн єднається
показати весь коментар
07.07.2025 06:13 Відповісти
Що з візьмеш? Підори...
показати весь коментар
07.07.2025 06:13 Відповісти
Фактично цей брікс підтримав паРашу, міжнародного терориста. Це було зроблено за хабарі? Звісно, що так. Але це злочин і він має бути розслідуваний, а злочинці покарані.
показати весь коментар
07.07.2025 06:48 Відповісти
Ну ось доказ того , що 3 світова неминуча
показати весь коментар
07.07.2025 06:49 Відповісти
Вона вже йде. Нажаль, не на території тих країн, що її розв'язали.
показати весь коментар
07.07.2025 07:00 Відповісти
Це все що Масквабад зумів видушити з клубу «опущеного півдня».
показати весь коментар
07.07.2025 07:35 Відповісти
МИД должен ответь,например краснопузым китаезам - Украина не Китай,который сдал свои огромные территории россии без боя и не намерен их возвращать,украинцы сражаются и будут продолжать это делать.
показати весь коментар
07.07.2025 07:43 Відповісти
Ці "брікси" відбиті від реальності наглухо !
Така сама мразота, як і кацапи...
показати весь коментар
07.07.2025 08:00 Відповісти
А знищувати українські міста ,вбивати мирних українців виходить можна ? ицинізму виродків немає меж .
показати весь коментар
07.07.2025 08:05 Відповісти
ПОВНА характеристика БРІКС. Видно ху із ху... мокшанський.
показати весь коментар
07.07.2025 08:18 Відповісти
БРІКС створювався як Анти-ЄС. То чого ж від них очікувати? Повний антипод: мир-війна, чорне-біле. І не тільки на рівні державної політики. В каtsaпстані засудили згвалтовану жінку за те, що вона подряпала морду гвалтівнику. Це рівень соціуму.
показати весь коментар
07.07.2025 09:09 Відповісти
А що мокшанського в резолюції? Десь на болотах хтось підірвав міст... Мордва випросили резолюцію тільки в такому формулюванні, не більше. Під@рів не ******* у світі...
показати весь коментар
07.07.2025 09:26 Відповісти
Цікава річ. Тобто не "напади на стратегічні аеродроми", не "напади на нафтопереробні заводи", не "напади на нафтотранспортну систему", не "напади на мирне виробництво оптоволокна", не "напади на мирне складання дронів", не "напади на мирне виробництво ракет". А саме напади на мости і залізничну інфраструктуру...

Може це і є найболючише для засрашки? Логістика залізницею - це 95% всієї (окрім трубопроводної) логистики будь-чого в засрашці. Тобто систематичне знищення рухомого складу та мостів - реально "кнопка" в імперців кінчених. Єдина проблема, невеличка: в України немає засобів для такого "систематичного знищення". Мости - це тільки диверсійну війну масову на території засрашки організовувати. А це - трішки важкувато...
показати весь коментар
07.07.2025 09:17 Відповісти
І це все? Це все, що модва випросила у БРІКС? Та під@рам мордовський посцяли на фейс... Китай рулить...
показати весь коментар
07.07.2025 09:23 Відповісти
По-перше незрозуміло хто там що атакував. Очевидно що це зробили російські партизани.
Ну і по-друге і головне, - з цього можна зробити висновок де пі'дорам найболючіше. І туди й треба бити далі...
показати весь коментар
07.07.2025 16:51 Відповісти
фріки з бріксу засудили громадянську війну в рфϟϟ