7243 відвідувача онлайн

Залишила на балконі на дві доби, а після - викинула у смітник: на Рівненщині судитимуть жінку за вбивство новонародженої дитини

діти

У Рівному 42-річну мешканку Рівненського району судитимуть за умисне вбивство власної новонародженої доньки.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, передає Цензор.НЕТ.

За даними слідства, жінка залишила немовля без догляду на балконі на дві доби, після чого винесла тіло в поліетиленовому пакеті до сміттєвого контейнера.

Злочин стався 25 квітня цього року в орендованій квартирі в Рівному. Жінка народила здорову доношену дівчинку, але не звернулась по медичну допомогу й не перебувала на обліку під час вагітності. За даними прокуратури, вона свідомо ухилилась від медичної допомоги.

Наразі ювенальні прокурори скерували до суду обвинувальний акт. Жінка повністю визнала свою вину та заявила про щире каяття.

Згідно зі ст. 117 Кримінального кодексу України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини), передбачене покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

Топ коментарі
+4
>обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

Дивно, чому це вивели в окрему статтю? Покарання має бути як за умисне вбивство - до 15 років.
показати весь коментар
07.07.2025 17:56 Відповісти
+2
Дитину можна залишити в "вікні життя", ніхто не шукає і ніякої відповідальності.
показати весь коментар
07.07.2025 18:39 Відповісти
+2
модератори, чому тайтл статті містить "ЄС обговорить фінансову ..." ?
--------------------

а щодо цієї тварини: як вона на це пішла? вже підкинула б дитину куди-небудь в людне місце, тільки б дитина лишилась жива.
показати весь коментар
07.07.2025 18:39 Відповісти

Завантаження...