9797 відвідувачів онлайн

Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру

Нетаньяху повідомив Трампу, що номінував його на Нобелівську премію миру.

7 липня під час вечері з президентом США Дональдом Трампом прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що номінував очільника Білого дому на здобуття Нобелівської премії миру.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть DW та CNN.

"Він зміцнює мир, поки ми говоримо, в одній країні, в одному регіоні за іншим", - сказав ізраїльський прем'єр про американського президента.

Нетаньягу вручив Трампу копію листа, надісланого ним до Нобелівського комітету.

"Щиро дякую! Я цього не знав. Вау! Почути це саме від вас – особливо цінно. Щиро дякую, Бібі! Це велика честь", – відреагував Трамп.

Під час вечері президент США також заявляв, що він "зупиняє війни" й "ненавидить, коли вбивають людей".

Топ коментарі
+36
Це особливо смішно, враховуючи що Трамп не зміг проявити силу, не зміг проявити дипломатичні навички і взагалі нічого не зміг проявити. Самому нікчемному Президенту США - Нобелівські премію нікчемності!
показати весь коментар
08.07.2025 07:56 Відповісти
+31
Це той Нетаньяху на якого видано ордер МКС за військові злочини?
показати весь коментар
08.07.2025 07:54 Відповісти
+28
Шнобелівську премію Трамб точно заслужив!
показати весь коментар
08.07.2025 07:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🤣
показати весь коментар
08.07.2025 07:54 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2025 14:19 Відповісти
Це той Нетаньяху на якого видано ордер МКС за військові злочини?
показати весь коментар
08.07.2025 07:54 Відповісти
той, той...
показати весь коментар
08.07.2025 08:13 Відповісти
Ти мені, я тобі
показати весь коментар
08.07.2025 08:14 Відповісти
Головне вчасно лизнути зад!!!
показати весь коментар
08.07.2025 10:20 Відповісти
Друг *****, Рамафоса - президент ПАР, Донос написав на Нантаньягу.
показати весь коментар
08.07.2025 10:42 Відповісти
Шустрий - однако
показати весь коментар
08.07.2025 07:56 Відповісти
Це особливо смішно, враховуючи що Трамп не зміг проявити силу, не зміг проявити дипломатичні навички і взагалі нічого не зміг проявити. Самому нікчемному Президенту США - Нобелівські премію нікчемності!
показати весь коментар
08.07.2025 07:56 Відповісти
Зато як проявив свою нікчемність
показати весь коментар
08.07.2025 08:15 Відповісти
Він і нікчемність свою проявив як кончений наркоман, постійно кидаючись від однієї крайності до іншої, роблячі гучні заяви і не роблячі ніяких вчинків, потім відміняючи свої рішення, проголошуючи ідіотські заяви проти найближчих союзників. Трамп це нестримний потік невіглавства та ідіотизму, супервпевненість в своїй правоті і силі і повна неспроможність цю силу застосувати!
показати весь коментар
08.07.2025 08:27 Відповісти
Найгірше те, що політики різних країн почали змагатися в лестощах перед Його Нікчемністю. Хто там на черзі в номінуванні, чи не вождь ординців і друг Трампа "Владімір"?
показати весь коментар
08.07.2025 09:22 Відповісти
трамп це контрацептив путіна багаторазового використання
показати весь коментар
08.07.2025 08:51 Відповісти
Шнобелівську премію Трамб точно заслужив!
показати весь коментар
08.07.2025 07:57 Відповісти
Нобелевська премія миру все більше стає подібною до звання Героя України: мухи рівномірно перемішані з котлетами.
показати весь коментар
08.07.2025 07:58 Відповісти
Давно хотів запитати чому при совці хоч би розділяли істинних героїв з тими хто хотів ним бути, тим давали героїв праці. Я не говорю, що усі герої були заслужені, але у нас дійсно ганьба Герої війни перемішані з купленими, подарунковими, блатними хероями
показати весь коментар
08.07.2025 08:22 Відповісти
Цікаво - чому у статуті Нобелівської премії, не передбачено автоматичної заміни на "Шнобелівську" - у випадку, якщо, через деякий час, після її вручення, всі ті заслуги, за які її було вручено, "анулюються" плином реальних подій... Ну, наприклад, як премія, вручена Бараку Обамі...
показати весь коментар
08.07.2025 08:00 Відповісти
Барак це з єврейської ніби то швидко.....
Можна було б посміятися по анал огії з баснею де лис і кукушка вихваляють одне одного якби на обох не біло крові мільона українців. Саме сша роззброїло УЦкраїну і більш тогго передали ядерку не ООН для знищення а раші а тепер ця ядерка наведена на США і Англію...
показати весь коментар
08.07.2025 08:38 Відповісти
Трампон в захваті але здається що пролетить як фанера.
показати весь коментар
08.07.2025 08:01 Відповісти
Ну, якщо він і нобелевському комітету буде погрожувати, як своїм сенаторам, що у разі поганого голосування замінить їх своїми фанатами (а ті злякаються ), то не факт, що пролетить.
показати весь коментар
08.07.2025 09:48 Відповісти
нобелінобесіє...
показати весь коментар
08.07.2025 08:04 Відповісти
хитрий лис
показати весь коментар
08.07.2025 08:04 Відповісти
надіялась , що світ притомний, а НІТ!
показати весь коментар
08.07.2025 08:05 Відповісти
мабуть він ніколи таким і не був, але тепер більше очі відкриваються на це все...
показати весь коментар
08.07.2025 08:14 Відповісти
Сама крута премія була у Г. Кісінджера за круті "мирні угоди" в Парижі в результаті яких було знищено В'єтнам...
показати весь коментар
08.07.2025 08:06 Відповісти
Трамп закликав судові органи Ізраїлю припинити кримінальне переслідування прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху, якого звинувачують у корупції.
Судовий процес над Нетаньяху має бути негайно скасований, оскільки він багато зробив для ізраїльської держави, написав Трамп 26 червня, у соцмережі Truth Social.
У 2019 році проти Нетаньяху було висунуто обвинувачення одразу за трьома справами про корупцію, шахрайство та зловживання.
Нетаньяху є першим діючим прем'єр-міністром Ізраїлю, який давав свідчення в суді в кримінальних справах, порушених проти нього.
показати весь коментар
08.07.2025 08:06 Відповісти
Своїх чуваков надо підтримувати, може і його кто спасе.
показати весь коментар
08.07.2025 08:12 Відповісти
У Нетаньягу такіж непогашені кримінальні висяки, як і у Трампа.
показати весь коментар
08.07.2025 08:13 Відповісти
Тоді вже й всю компанію миролюбців

показати весь коментар
08.07.2025 08:10 Відповісти
Мабуть орбанутому та фіцанутому стало погано, таке вилизування, а у них розуму не вистачило. Мало що платити не потрібно, так ще і заробити могли.
показати весь коментар
08.07.2025 08:10 Відповісти
А так хiба можна, зробити все еврейство посьмiховиськом в усьому свiтi.
показати весь коментар
08.07.2025 08:11 Відповісти
та мабуть навпаки..сцять всим в очі з сміхом...
показати весь коментар
08.07.2025 08:15 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2025 08:15 Відповісти
Сраколизи
показати весь коментар
08.07.2025 08:18 Відповісти
долар то тютю і премія не допоможе весь світ вже зрозумів що за країна наволочі
показати весь коментар
08.07.2025 08:40 Відповісти
Колхозный сторож Иван Кузьмич в защиту мира поднял "Москвич" → (кирпич-інша версія)
показати весь коментар
08.07.2025 08:18 Відповісти
Ха! Уміє підлизнути!
показати весь коментар
08.07.2025 08:23 Відповісти
Ішаку треба приєднуватись до Нетаньяху. Це чмо - мастак примазатись.
показати весь коментар
08.07.2025 08:24 Відповісти
Я йому тюльки на базарі не продав.
показати весь коментар
08.07.2025 08:24 Відповісти
От вже та клята Юлька! Ніяк не залишить в спокої якогось старого ******** в мокрих галіфе.

показати весь коментар
08.07.2025 08:48 Відповісти
Цю премію свого часу отримав Ясір Арафат ІМХО, Трамп так само гідний.
показати весь коментар
08.07.2025 08:25 Відповісти
Так вміти треба а не тупити як ішак, і тоді авіаносець форд буде бомбардувати тупорилих московитів
показати весь коментар
08.07.2025 08:27 Відповісти
Що ви хтiв вiд нашоi довбнi, КОТРА ДАВИТЬСЯ жирним, канцерогенним фастфедом, та шашликами зi свинини... https://poiskm.net/show/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5 Пiдлабузництво по-жидiвськи приходить лишень з кошернicтю та кашрутом.
показати весь коментар
08.07.2025 08:50 Відповісти
тыць на https://poiskm.net/show/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5 Новые НЕ русские - еврейские частушки
показати весь коментар
08.07.2025 08:52 Відповісти
е=у
показати весь коментар
08.07.2025 09:07 Відповісти
путлер просрав можливість вивести США з гри....
показати весь коментар
08.07.2025 08:38 Відповісти
ой, вей!
дайте уже тому доні прємію.
он, так хочєт, а вам жалко?
і моєй сарочке, доні очєнь нравіться.
показати весь коментар
08.07.2025 08:40 Відповісти
Дітям морожєное ,бабє цвєти
показати весь коментар
08.07.2025 08:43 Відповісти
A нетаньяху висунули на Гаазський трибунал.. Савпадєніє?
показати весь коментар
08.07.2025 08:44 Відповісти
Та ви всі там подуріли? Що в світі відбувається??? 🤯 🤯 🤯 🤯 🤯 🤯 🤯
показати весь коментар
08.07.2025 08:48 Відповісти
Нічого особливого жили вдарили по Ірану знищують Палестина Трамп допомога жили одне одного дають та іншим не можна як Україні кацапів маю надію що комрад Сі дасть їм по цукерки за щоку
показати весь коментар
08.07.2025 08:58 Відповісти
Дитині дали улюблену цукерку і вона так зраділа! Аж в долоньки заплескала... І це - презик наймогутнішої країни... Це вже дно, чи з низу ще постукають?
показати весь коментар
08.07.2025 08:52 Відповісти
Не к добру это уже был один нобелевский премиант, так после него и пошло разрушение стабильности в мире. А при этом самовлюбленном павлине скорее всего рухнет весь мир.
показати весь коментар
08.07.2025 08:59 Відповісти
Нетаньягу висунув трампа...
показати весь коментар
08.07.2025 09:10 Відповісти
Треба не реготати з Натаньягу, а вчитися у нього. Він робить все, щоб догодити примхливому, чванливому нарцису Трампу, бо так сталося, що зараз Трамп, а не Рейган є президентом США, тому Натаньягу не бикував в овальному кабінеті, а улещував нарциса і добився всього що хотів, врятувавши тим самим життя багатьох ізраільтян. Так діє розумна людина-державник, яка заради успіху власної держави готова хоч циганочку з виходом пляспти, якщо це допоможе його країні. А що у нас? Бикування в овальному кабінеті пригальмувало постачання зброї, зіпсувало і без того непросте відношення Трампа до України (до зеленського), в результаті у нас зайві втрати людей та територій на фронті, зато у скомороха злетів рейтинг.... Цікаво, якби Натаньягу посварився з Трампом та приїхав в Ізраїль з купою "*****", то взлетів би в нього рейтинг? Питання риторичне, саме тому Ізраїль добивається своїх цілей у війні, а ми постимо мемчики, сміємося над Натаньягу та з жахом щоранку дивимося на карти DeepState.
показати весь коментар
08.07.2025 09:14 Відповісти
Не спрощуйте. Там "томý" не в тóму.
показати весь коментар
08.07.2025 09:23 Відповісти
У вас і по життю такий принцип: холуйство - найкращий засіб виживання?
показати весь коментар
08.07.2025 09:31 Відповісти
судячи з вашого коменту у вас по життю хронічний ідіотизм та нерозуміння прочитаного, звідси як наслідок, хибні висновки та хибні дії ... типовий виборець ZE
показати весь коментар
08.07.2025 10:06 Відповісти
В політиці теж мають існувати межі пристойності.
показати весь коментар
08.07.2025 10:33 Відповісти
У БіБі дах знесло.....
показати весь коментар
08.07.2025 09:29 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2025 09:29 Відповісти
Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру... Політична корупція? Политическая проституция? Ще наш Зеленський ...включиться... Якщо розглянути механіку стратегію Трампа, то це ВИМАГАННЯ політ. хабара з боку Трампа і його адміністрації - "дайте медаль, дайте медаль! А якщо не..., то... Політичний, дипломатичний, бізнесовий, .... шантаж? "А Соловей аж горло надриває
І на всі заставки співає:
Щебече, і свистить,
І тьохкає, і торохтить.
На що вже горобці - і ті попритихали
І прислухаться стали.
Замовк співун і на Осла глядить,-
Чи буде, мов, хвалить?
- Ну, молодець! - сказав суддя ухатий,-
Хороший птах:
Хоч невеличкий, та горлатий…
Ти, мабуть, виплодивсь не в наших сторонах.
Коли б ти нашого наслухавсь півня,
Тоді б ще краще заспівав;
Хоч він тобі й нерівня,
А все-таки хоч трохи б перейняв"

Осел і Соловей (1890)

http://ukrlit.org/hlibov_leonid_ivanovych Глібов Леонід Іванович
показати весь коментар
08.07.2025 09:33 Відповісти
Іран не відмовився від ядерної програми. Де збагачений уран???Хамаз нікуди не хоче уходити. Путін не згоден навіть на тимчасове перемир'я. Тарифна війна і інфляція справокована трампом набирає обороти ...За що?? Може ще Путіна - він теж на словах за мир,або кім сина????
показати весь коментар
08.07.2025 09:40 Відповісти
А як же Путлер ? Чи його пухлік висуне ?
показати весь коментар
08.07.2025 09:42 Відповісти
Так це ж було вже. Пакістан висував. Але вагомим може вважатися висування лише Зеленським-Дермаком.
показати весь коментар
08.07.2025 10:07 Відповісти
Старим імпотентам лижуть,бо в них не стоїть)))
показати весь коментар
08.07.2025 10:10 Відповісти
І отут Трумену прикро стало... 😁
А що так можна було?
показати весь коментар
08.07.2025 10:26 Відповісти
инструкция "как обесценить нобелевскую премию" в действии
показати весь коментар
08.07.2025 10:40 Відповісти
Такі розсудки наче ви зі свого кармона даєте ту премію,її отримували ще дурніші за Трампа
Мене бентежить чому не ми ,чому не наш найвеличніший,ми шо пролили мало крові
показати весь коментар
08.07.2025 10:43 Відповісти
А чому від зе-віслюка ніяких пропозицій не поступає? Чи може боневтік сам хоче отримати Нобелівську премію?
показати весь коментар
08.07.2025 10:43 Відповісти
Тому що це би була образа не лише для президента США а і для амер.народу,який вибрав його,бо в Америці розуміють,як походження зе,так і походження сн.
Він може лише свого хазяїна висунути,як слуга.
показати весь коментар
08.07.2025 11:48 Відповісти
Якби трамп розбомбив ядерку рашки, зєля теж його видвинув би на нобєльку.
показати весь коментар
08.07.2025 10:44 Відповісти
Чому наш не подав заявку
показати весь коментар
08.07.2025 10:46 Відповісти
Засуньте назад!
показати весь коментар
08.07.2025 11:07 Відповісти
І Пакистан готовий висунути.
А у нас що?
Шобла зробила його агентом пу, трампоном у відповідь на пропозицію допомоги у закінченні війни: їй що,вона не воює,не несе втрати,а несе втрати цвіт укр.нації.
показати весь коментар
08.07.2025 11:42 Відповісти
Хто проти, хай готується до санкцій.
показати весь коментар
08.07.2025 11:59 Відповісти
Ну что же Обамке дали, как он хорошо одеяла потом слал, когда рашка агрессию проявила. А Трамп да, остановил Индию и Пакистан, отбомбился по Ирану успокоил Иран. Только за это можно 2 премии давать...
показати весь коментар
08.07.2025 12:17 Відповісти
Яка гидота... У цього єврея ні гордості, ні совісті
показати весь коментар
08.07.2025 13:20 Відповісти
Бонусом від українців трампону урочисто вручається салюпа на комірець.
показати весь коментар
08.07.2025 16:45 Відповісти