5270 відвідувачів онлайн

60-річний чоловік оголювався перед неповнолітніми у Гідропарку Києва: йому вручили підозру

У Києві затримали педофіла який оголювався перед дітьми у Гідропарку

На території пляжу столичного Гідропарку 60-річний чоловік роздягнувся та вчиняв дії сексуального характеру перед неповнолітніми дітьми. Правоохоронці його затримали.

Про це повідомили столична прокуратура та поліція, інформує Цензор.НЕТ.

Відеозапис, що днями поширили в соцмережах, зробили ще 5 червня. Чоловіка та дітей, перед якими він оголювався, встановили ще тоді.

Поліція встановила, що 5 червня чоловік на території муніципального пляжу "Дитячий" помітив компанію малолітніх дітей, які відпочивали на пляжі, повністю роздягнувся й демонстрував свої статеві органи.

Поліцейські прибули на місце події та затримали 60-річного місцевого мешканця у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України — розбещення неповнолітніх.

Наразі за вказаним фактом триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Згідно з відповіддю однієї з лікарень Київщини, чоловік перебуває під наглядом лікаря-психіатра. Для встановлення психічного стану підозрюваного у поліції обіцяють проведення комплексної психолого-психіатричної експертизи.

Прокурори вже звернулись до суду та просять отримати у лікарні його медичну документацію.

Топ коментарі
+21
Це якась дискримінація!
Неподобство, значить одному можна на весь Світ виставлятись, а другому і в "Гідропарку" не можна? Чистої води дискримінація.
показати весь коментар
09.07.2025 15:22 Відповісти
+8
Згідно з відповіддю однієї з лікарень Київщини, чоловік перебуває під наглядом лікаря-психіатра.
----------

А там зараз, по-моєму, і для найнебезпечніших психів примусової госпіталізації немає або тільки в крайніх випадках. «Коли буде вбивати, то телефонуйте»
показати весь коментар
09.07.2025 15:18 Відповісти
+7
Ні, треба по-іншому - який же з тебе киянин, якщо в кущах на Оболоні не переодягався!
показати весь коментар
09.07.2025 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, з ким не буває, коли неділю без продиху відзначаєш 60 років...
показати весь коментар
09.07.2025 15:16 Відповісти
Відпустять. Чоловіки після 60-ти вже не збуджують поліцаїв.
показати весь коментар
09.07.2025 15:32 Відповісти
і ТЦК...
показати весь коментар
09.07.2025 16:54 Відповісти
Мабуть, якиЙСЬ, з отих потужних менегерів з ОПУ, рішив відкосити у такий спосіб, від злочинної групи осіб з Урядового кварталу!!??
Піаніно, не потягнув, без співвиконавця…
показати весь коментар
09.07.2025 15:17 Відповісти
Згідно з відповіддю однієї з лікарень Київщини, чоловік перебуває під наглядом лікаря-психіатра.
----------

А там зараз, по-моєму, і для найнебезпечніших психів примусової госпіталізації немає або тільки в крайніх випадках. «Коли буде вбивати, то телефонуйте»
показати весь коментар
09.07.2025 15:18 Відповісти
тобто?
як що, я, десь на оболоні, переодягаюся в кущах, і якийсь малолітній прибіг за м'ячом що закотився і побачив мене, то мені відразу 12 років за згвалтування?
показати весь коментар
09.07.2025 15:20 Відповісти
Кхм, кхм, соромлюся запитати, а чому ви десь на оболоні, переодягаєтесь в кущах? Що ви там робили?
показати весь коментар
09.07.2025 15:24 Відповісти
тобто, ти не киянин?
показати весь коментар
09.07.2025 15:41 Відповісти
Ні, треба по-іншому - який же з тебе киянин, якщо в кущах на Оболоні не переодягався!
показати весь коментар
09.07.2025 15:45 Відповісти
показати весь коментар
09.07.2025 15:49 Відповісти
Я просто пожартував
Розумію, що Оболонь прилягає до Дніпра і на Оболоні кияни, які ******* спокійний та романтичний відпочинок, віддають перевагу пляжу на озері Вербне. Тут є кабінки для перевдягання, поруч кіоски з їжею, оренда човнів та катамаранів.
Але то таке ... не зайшло.
Звиняйте добродію, я зрозумів, що кабінки для перевдягання, то для лохів.
показати весь коментар
09.07.2025 15:48 Відповісти
бреше, мабуть срать сів а тут м'яч. ну не срать йому ж посеред вулиці
показати весь коментар
09.07.2025 15:45 Відповісти
помітив компанію малолітніх дітей, які відпочивали на пляжі, повністю роздягнувся й демонстрував свої статеві органи
----------------------

Сюжет розгортався по-іншому
показати весь коментар
09.07.2025 15:30 Відповісти
нєнє!

Поліція встановила.....

а як воно розгорталося, хтозна?
показати весь коментар
09.07.2025 15:40 Відповісти
Відеозапис, що днями поширили в соцмережах, зробили ще 5 червня.
---------

Начебто відеозапис є. Якщо цікаво, то можете пошукати
показати весь коментар
09.07.2025 15:43 Відповісти
дикун чи нудіст?
показати весь коментар
09.07.2025 16:10 Відповісти
тобто, в кущах переодягаються чи дикуни чи нудисти?
який же ти обмежений, це капець.
до речі, а навіщо дикунам чи нудистам переодягатися в кущах?
показати весь коментар
09.07.2025 16:15 Відповісти
дикун не той що дикий, а той що відпочиває на дикому пляжі. Що в межах Києва, всі роздягальні кацапи знищили?
показати весь коментар
09.07.2025 16:28 Відповісти
Пардон, але на Дитячому пляжі в Гідропарку немає кущів як таких, територія огорджена парканом і віхд через невеликі ворота зате є повно роздягалок. Там є медпункт, рятувальник, повно мам з маленькими дітьми. Там неможливо непомітно до когось пристати, бо все на виду. Не знаєте, то краще не пишіть..
показати весь коментар
09.07.2025 17:28 Відповісти
Поліція встановила, що 5 червня чоловік на території муніципального пляжу "Дитячий" помітив компанію малолітніх дітей, які відпочивали на пляжі, повністю роздягнувся й демонстрував свої статеві органи. Джерело: https://censor.net/ua/n3562359

як же я втомився спілкуватися з імбецилами!
прочитайте, ще раз свої каракулі, але вимкніть окуня.

показати весь коментар
09.07.2025 17:58 Відповісти
Тут не посперечаєшся, з окунем Гриша Глиба точно втомливо спілкуватися і читати його імбецильні каракулі про прелєсті роздягання в кущах.. Так що перед тим як коментувати, прочитайте свої какакулі і краще не публікуйте
показати весь коментар
09.07.2025 18:35 Відповісти
Це якась дискримінація!
Неподобство, значить одному можна на весь Світ виставлятись, а другому і в "Гідропарку" не можна? Чистої води дискримінація.
показати весь коментар
09.07.2025 15:22 Відповісти
поможе тільки потужне отпижження. щоб кровю сцяв. тоді й охота дітям х.й показувати відпаде.
показати весь коментар
09.07.2025 15:22 Відповісти
Російськомовний етнічний кацап, поширене явище.
показати весь коментар
09.07.2025 15:27 Відповісти
Підозра була донесена лопатою в лоба?
показати весь коментар
09.07.2025 15:38 Відповісти
черговий старий мерзенний збоченець-педофіл...
показати весь коментар
09.07.2025 15:39 Відповісти
А ти %уй в белки видів?! (с)
показати весь коментар
09.07.2025 15:51 Відповісти
Тобто, гейпарадом поцентру Київа людей і дітей лякати можна а на пляжі ніззя? Це дискредитація натуралів
показати весь коментар
09.07.2025 15:58 Відповісти
Коли арештують бабів, що топлес на пляжу загоряють? Їх же теж бачать діти. Ілі - "єто другоє"?
показати весь коментар
09.07.2025 15:59 Відповісти
Не тільки топлес. Зараз баби ходять в таких купальниках що трусів не видно.
показати весь коментар
09.07.2025 19:04 Відповісти
Якось вуйка дуже високо занесли на шпальтах інтернету. Новини про Мерца, Трампа, глобальні проблеми і тут… і тут голий вуйко у кущах! Яка важлива новина.… Таких любителів плаща і «шпаги» в кожному районі вистачає.
показати весь коментар
09.07.2025 16:05 Відповісти
Пару копняків і пройде.
показати весь коментар
09.07.2025 16:13 Відповісти
Не пройде. тільки ампутація разом з яйцями.
показати весь коментар
09.07.2025 16:48 Відповісти