10402 відвідувача онлайн

Україна першою в Європі отримає мобільний зв’язок Starlink, - Reuters

starlink,старлінк

Україна стане першою країною Європи, де запрацюють послуги мобільного зв’язку через супутники Starlink.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Першим етапом буде запуск обміну повідомленнями - вже до кінця 2025 року, а мобільний широкосмуговий зв’язок - у середині 2026-го.

Як зазначається, польові випробування почались у межах угоди зі SpaceX, підписаної наприкінці 2024 року. Сигнал передаватиметься через супутники з модемами, які працюватимуть як мобільні вишки в космосі, - безпосередньо на смартфони.

На першому етапі буде доступний обмін повідомленнями через OTT-сервіси (WhatsApp, Signal тощо). У другому кварталі 2026 року компанія планує надати повноцінний супутниковий мобільний інтернет і голосовий зв’язок.

Топ коментарі
+5
довіритись одній прокацаасткій фашистці Ілоні, батечко якої після мацкви вже зібрався відвідати ТОТ ?
це - небезпечно !

використовувати супутниковий зв'язок при бомбардуваннями шахедами ?
це - згубно !

Безпека над усе !

.
.
показати весь коментар
10.07.2025 10:44 Відповісти
+5
А ти думаєш Ілона тобі на шару буде давати?
показати весь коментар
10.07.2025 10:48 Відповісти
+4
підозріла куйня ,від Маска прихильника .московського куйла???
показати весь коментар
10.07.2025 10:47 Відповісти

Завантаження...