4742 відвідувача онлайн

США виступають за негайне комплексне відновлення України після завершення бойових дій, - Келлог

кіт,келлог

США підтримують масштабне відновлення України після досягнення сталого миру, яке має охоплювати не лише інфраструктуру, а й соціальні та економічні наслідки війни.

Про це заявив спецпредставник президента США Кіт Келлог, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

"Важливо, щоб за повним припиненням бойових дій невідкладно послідувало комплексне відновлення України", - сказав Келлог, наголосивши, що це офіційна позиція американської адміністрації.

Серед пріоритетів він назвав повернення викрадених Росією українських дітей, підтримку ветеранів для інтеграції у цивільне життя, а також масштабну операцію з розмінування.

Келлог зазначив, що США також зосереджені на довгостроковій стабільності, а не тимчасовому перемир’ї, оскільки лише це створить умови для впевнених інвестицій у відбудову України.

Топ коментарі
+6
як хвацько звучить !
негайне відновлення , але після закінчення 12 річної війни кіця краю якій не видно навіть в телесскоп ...
показати весь коментар
10.07.2025 15:42 Відповісти
+5
Щось забагато заяв як на сьогодні, мабуть к дощу,)
показати весь коментар
10.07.2025 15:41 Відповісти
+4
Яке відновлення? Для початку війну потрібно виграти. Чи збираєтесь будувати дороги і перекладати плитку прямо під обстрілами?
показати весь коментар
10.07.2025 15:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось забагато заяв як на сьогодні, мабуть к дощу,)
показати весь коментар
10.07.2025 15:41 Відповісти
як хвацько звучить !
негайне відновлення , але після закінчення 12 річної війни кіця краю якій не видно навіть в телесскоп ...
показати весь коментар
10.07.2025 15:42 Відповісти
Яке відновлення? Для початку війну потрібно виграти. Чи збираєтесь будувати дороги і перекладати плитку прямо під обстрілами?
показати весь коментар
10.07.2025 15:44 Відповісти
Місцева влада Покровська вважає що так, саме час висаджувати квіти.
показати весь коментар
10.07.2025 15:48 Відповісти
Я думаю це сша намікає нашим казнокрадам що якщо капітулюєте швидко і відмовитесь від своїх територій і притензій до Сосії то ми вам зразу ж дамо на роздербан пару мільярдів. Це мені напоминає як нам в 90-х обіцяли допомогу на розбудову економіки аби ми тільки відмовились від ядерної зброї. В результаті ми і опинилися в такій сраці
показати весь коментар
10.07.2025 16:01 Відповісти
За шо тільки США не виступають - за допомогу яка відповідає масштабу цієї війни - не виступають - за те шоб назвати путлєра вбивцею - не виступають і тд
показати весь коментар
10.07.2025 15:44 Відповісти
Треба глянути в календар, певно, сьогодні свято - "День відновлення". Як інакше пояснити те, що нас з самого ранку всі підряд "відновлюють", я не знаю.
показати весь коментар
10.07.2025 15:45 Відповісти
"Не діли шкуру невбитого ведмедя".
показати весь коментар
10.07.2025 15:46 Відповісти
США виступають за негайне комплексне відновлення України після завершення бойових дій

показати весь коментар
10.07.2025 15:49 Відповісти
В каких границах Украины вы собираетесь это делать? }{уйло вон 4 области + Крым "своими" записал. Вы Запорожье с Херсоном восстанавливать собираетесь? Или }{уйлу их подарите? А Донецк, Луганск и Симферополь чем хуже?
показати весь коментар
10.07.2025 16:06 Відповісти
Закликанти
показати весь коментар
10.07.2025 16:17 Відповісти
Це вони підигрують Зеленському. Той весь час про заходи після перемоги під час миру.
показати весь коментар
10.07.2025 16:27 Відповісти
І відновлять Україну. І вступить Україна в ЄС. І вступить Україна в НАТО. І дадуть кожному українцю по тоні золота. Тільки потім, колись там. Віримо!
показати весь коментар
10.07.2025 16:43 Відповісти