11771 відвідувач онлайн

Шпигунство на користь ФСБ: адвоката з Київщини засуджено до 15 років ув’язнення, - СБУ

Адвокат із Київщини отримав 15 років за шпигунство на користь ФСБ

За матеріалами Служби безпеки України, до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено адвоката з Київської області, який працював на російську ФСБ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Як встановило слідство, за завданням спецслужб РФ він створив агентурну мережу, що діяла у Києві, Дніпрі та Одесі. Її учасники збирали інформацію про українських волонтерів і представників міжнародних організацій. Також фігурант передавав координати оборонних заводів та енергооб’єктів для коригування ракетних ударів РФ.

У січні 2025 року СБУ затримала зловмисника та його спільників. Під час обшуків у них вилучили 15 мобільних телефонів, які використовувались для зв’язку з російськими кураторами, а також інші докази співпраці з ворогом.

Суд визнав адвоката винним за ч. 2 ст. 111 ККУ - державна зрада в умовах воєнного стану. Розслідування здійснювалося під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.

Топ коментарі
+5
Чому лише 15 років? Зрадники мають отримувати довічне.
показати весь коментар
10.07.2025 17:22 Відповісти
+4
Засудять. Потім обмін. Цей покидьок навіть злякатись не встигне. Час кардинально змінювати підхід до покарання подібних елементів. Смертна кара. Інший варіант це розмінування мінних полів з мінімальними навичками. Якщо виживе, можливо через деякий час і на обмін. Це буде стимулом ретельно працювати. А роздача років з неминучим обміном це дорога в нікуди. Таких пособників кацапів є вже тисячі, і будуть ще.
показати весь коментар
10.07.2025 17:25 Відповісти
+1
Зрадники, тим більше в законі, повинні отримувати кулю в скроню!
Адвокатик бісів!
показати весь коментар
10.07.2025 17:40 Відповісти

Завантаження...