11728 відвідувачів онлайн
2 164 21

Лавров зустрівся з главою МЗС Китаю: обговорили війну в Україні

Лавров зустрівся з Ван І

У неділю, 13 липня, в Пекіні відбулася зустріч між міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим і його китайським колегою Ван Ї.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters.

Міністри закордонних справ Росії та Китаю обговорили свої відносини зі США та перспективи припинення війни в Україні, сторони домовилися "спільно реагувати на виклики, спричинені турбулентним та мінливим світом". 

Міністри наголосили на важливості посилення тісної координації між двома державами на міжнародній арені, зокрема в рамках ООН і Ради Безпеки, Шанхайської організації співробітництва (ШОС), БРІКС, Групи двадцяти (G20) та Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

В МЗС Китаю зазначили, що тісні контакти між країнами мають на меті "сприяти розвитку та відродженню одна одної, а також спільно реагувати на виклики, пов’язані з нестабільним і мінливим світом".

Також сторони обмінялися думками щодо ситуації на Корейському півострові та ядерної програми Ірану.

Очікується, що глава МЗС РФ візьме участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн ШОС у Китаї.

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
14.07.2025 07:12 Відповісти
+5
Кремлівська сволота з китайцями намагаються втюхати нам
про якусь нестабільність і мінливість всього світу ,
а ( вони) кремлівські вбивці і терористи є нормальними ???
Ви мразь і бидло , яке немає морального права жити
на землі 😡
показати весь коментар
14.07.2025 07:26 Відповісти
+4
+++
показати весь коментар
14.07.2025 07:16 Відповісти

Завантаження...