8065 відвідувачів онлайн

Буданов - Келлогу: Москва готується до збройного конфлікту проти країн НАТО

Буданов розкрив Келлогу плани Росії

Керівник ГУР МО Кирило Буданов взяв участь у брифінгу для спеціального представника президента США Кіта Келлога.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Головне управління розвідки України.

Американську сторону ознайомили з поточною оперативною обстановкою, оцінкою планів Росії до 2036 року, а також із даними щодо підготовки кремля до збройного конфлікту не лише проти України, а й проти країн НАТО.

"Імперські амбіції Кремля не обмежуються Україною - вони охоплюють усю Європу. Втім, за підтримки Сполучених Штатів ми здатні зупинити Росію й звести нанівець її військовий потенціал", - наголосив Буданов.

Він висловив вдячність уряду та народу США за сталу політичну, економічну й військову підтримку України.

"Росія визнає лише силу - саме через неї ми досягнемо стійкого миру", - підкреслив Буданов.

Топ коментарі
+14
буданов де ватнік баканов
показати весь коментар
15.07.2025 10:35 Відповісти
+6
зеленська шобла 🤡...від країності до обсе* анія...то їдіть на шашликі ,там теж люди ,мишебрат'я , то кремль поганий і хоче не тільки Україну і т...і...але під шумок, теріторію України брат'ям здають ...зрадникі ви гребані зеленські !!!
показати весь коментар
15.07.2025 10:45 Відповісти
+5
А про каву в Ялті розповів, до якої готувалися?
показати весь коментар
15.07.2025 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а можете розкрити в чому саме полягає марення Буданова? росія не розуміє тільки силу? чи російські імперські амбіції не поширюються за межі України? чи може з американською допомогою неможливо її зупинити?
показати весь коментар
15.07.2025 11:01 Відповісти
буданов де ватнік баканов
показати весь коментар
15.07.2025 10:35 Відповісти
100% на частном секторі десь заліг..
показати весь коментар
15.07.2025 11:07 Відповісти
Потрібно значить вдарити першими і знищити усе кацапське керівництво як зробив Ізраїль в Ірані!
показати весь коментар
15.07.2025 10:39 Відповісти
зеленська шобла 🤡...від країності до обсе* анія...то їдіть на шашликі ,там теж люди ,мишебрат'я , то кремль поганий і хоче не тільки Україну і т...і...але під шумок, теріторію України брат'ям здають ...зрадникі ви гребані зеленські !!!
показати весь коментар
15.07.2025 10:45 Відповісти
А про каву в Ялті розповів, до якої готувалися?
показати весь коментар
15.07.2025 10:48 Відповісти
Треба наших воєнкомів-мільйонерів відправити у відрядження до країн НАТО. Тоді можна нічого не боятися
показати весь коментар
15.07.2025 10:51 Відповісти
дякуючи ухи**лянтським грошам,..
та війні рашистів проти України..
тепер вони міліонери..

та можуть собі їздити, куди захочуть..
якщо захочуть..
показати весь коментар
15.07.2025 11:11 Відповісти
ця писанина від утікача в чеську республіку виглядає просто бомбезно.
показати весь коментар
15.07.2025 11:39 Відповісти
а якщо я не утікач, то все, що я написав, правда?
показати весь коментар
15.07.2025 11:58 Відповісти
та звісно не утікач, бо ти або пенс або сто років тому виїхав разом зі всією родиною продавши все своє майно на батьківщині.
показати весь коментар
15.07.2025 14:38 Відповісти
то утікач,
то не утікач..?
продав своє майно на «батьківщині»..
показати весь коментар
22.07.2025 10:41 Відповісти
значить патріотичний пенс який живе у дітей що давно емігрували в республіку.
короче пий гамбрінус і бав внуків, а не пиши патріотичні спічі з чеським прапорцем, бо від цього вже реально вивертає, від вашого лицемірства.
показати весь коментар
22.07.2025 16:14 Відповісти
вивертає від таких ухи*лянтів,..
під українськими прапорцями..
ганьба...!
показати весь коментар
24.07.2025 10:16 Відповісти
слухай пердун старий зараз спеціально для таких бойових та енергійних пенсів було підписано закон і ти можеш спокійно піти на контракт у військо.
ухилянт кончений, так що стули пельку свою лицемірну.
показати весь коментар
24.07.2025 13:52 Відповісти
і друге, звісно що ти правий, воєнкомам гроші не марсіане носять, але коли створена така система... то винні явно не ухилянти.
показати весь коментар
15.07.2025 14:40 Відповісти
якщо не подобається,
іди, сам знаєш куди,
міняй свою «систему»..
показати весь коментар
24.07.2025 15:20 Відповісти
так москва-орда вже давно готується готується до збройного конфлікту проти країн НАТО..

рф залякує в «ядєрний пєпєл», Аляску в зад, танки на ла- манші,
чи не з самого початку набуття яз..
та й раніше також..

рф лякає НАТОм, а воно таке без зброї,
та ще й трумп фанат хла..
показати весь коментар
15.07.2025 11:00 Відповісти
Це тобі на телемарафоні таке сказали, що давно готується? Чи пуйло тобі про свої плани на вушко нашептав?
показати весь коментар
15.07.2025 11:41 Відповісти
твого телемарафону ще не було,
а хло вже готувалось до війни..
показати весь коментар
15.07.2025 11:55 Відповісти
В Україні орки вже наступають на мотоциклах та квадроциклах а для наступу на НАТО мабуть пересядуть на велосипеди.
показати весь коментар
15.07.2025 11:02 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 11:05 Відповісти
Це тріпло справді вважає себе розвідником?
показати весь коментар
15.07.2025 11:28 Відповісти
розвідник Кіндрат?
показати весь коментар
15.07.2025 11:59 Відповісти
Ти диви коли кацапи готували захоплення України йому повилазило, а тут прозрів і повчає тих хто про напад попереджав... пустомеля тріпло бєстолочь