11341 відвідувач онлайн

Знайшли боєприпаси в авто: на Хмельниччині затримано військового, який їхав у відпустку. ФОТОрепортаж

На Хмельниччині у військовослужбовця, який виїхав у відпустку, під час огляду автомобіля виявили боєприпаси.

Про це повідомила Військова служба правопорядку у ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

У військового на Хмельниччині знайшли боєприпаси в авто
У військового на Хмельниччині знайшли боєприпаси в авто

Як зазначається, боєприпаси були знайдені під час перевірки документів і огляду салону авто спільною групою ВСП і Нацполіції. Як з’ясувалося, військовий не здав їх на зберігання перед виїздом із району бойових дій.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила знайдене і направила на експертизу.

Поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження з боєприпасами). Військовому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Топ коментарі
+16
А якщо мобілізувати на фронт цих правоохоронців, то в них теж з'являться ********** цілими сумками та магазинами. Точно вам кажу, скрізь будуть набої в кожній кишеньці, в кожному куточку і викласти всі набої з речей буде просто неможливо! Мало того, Ви ще самі почнете напихувати собі набої в кожну вільну щілину.
показати весь коментар
17.07.2025 15:01 Відповісти
+9
А в чому проблема? Військовий має право використовувати зброю і набої до неї. Те що він не здав це не означає що він їх не має право перевозити! Де написано що військовому заборонено возити з собою набої?
показати весь коментар
17.07.2025 14:53 Відповісти
+6
Укріпим військо! Посадим військових. Автор З.Е. Татаров і підручний нацпол.
показати весь коментар
17.07.2025 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно віз! ********** зараз всім конче необхідні!
показати весь коментар
17.07.2025 14:51 Відповісти
А якщо мобілізувати на фронт цих правоохоронців, то в них теж з'являться ********** цілими сумками та магазинами. Точно вам кажу, скрізь будуть набої в кожній кишеньці, в кожному куточку і викласти всі набої з речей буде просто неможливо! Мало того, Ви ще самі почнете напихувати собі набої в кожну вільну щілину.
показати весь коментар
17.07.2025 15:01 Відповісти
Ага... Подивлюся я на тебе, коли подібне "чудо" продасть ці патрони бандюкам, і вони з ними прийдуть до тебе додому, чи влаштують перестрілку і хтось із твоєї сім"ї потрапить під "шалену" кулю...
показати весь коментар
17.07.2025 15:12 Відповісти
Беріть більше. Він продасть набої інопланетянам, які захоплять землю, а людей вивезуть на Марс добувати пісок.
Ну а чого... Теоретично це можливо, отже так і буде (Яр не дасть збрехати).
показати весь коментар
17.07.2025 17:36 Відповісти
"Славік" - ти і є "Славік"... Навіть якщо у тебе вже сивина в голові з"явилася... Якщо крадуться патрони - то точно не для переплавки та виділення кольорових металів... Це вузькоспеціалізований виріб, який застосовується для вбивства людини... Убивство поза межами зони бойових дій - кримінальний злочин, у які "благородні" щати його не одягай... Виключення - протистояння злочинцю. Але воно має купу обмежень. У першу чергу - "обмежене законом коло осіб, яким це дозволяється...
Так що не треба тут "блазнювать" про "марсіан"...
показати весь коментар
17.07.2025 17:53 Відповісти
Ото води налив: "вузькоспеціалізований виріб, який застосовується для вбивства людини". Наче їх не можна застосовувати для вбивства пацюків, драконів або кацапів.

Бри́тва (ле́зо) О́ккама - Принцип стверджує, що не треба робити більше припущень, ніж мінімально потрібно.
показати весь коментар
18.07.2025 10:03 Відповісти
Славіку! Це не "вода", а чітке юридичне визначення... Чому "юридичне"? Та тому, що ти пробуєш обговорить питання, яке знаходиться у військово-юридичній сфері, "дупля не відбиваючи" в ньому...
І про "бритву Оккама" мені ліпить не треба... Я прекрасно знаю цей принцип. Юристи його гарно засвоюють - бо він дуже в роботі допомагає... А от ти в ньому - "дуб-дерево"...
показати весь коментар
18.07.2025 10:17 Відповісти
Балабол звичайний, неосвічений.
"патрони - Це вузькоспеціалізований виріб, який застосовується для вбивства людини."

Де ти взяв це "чітке юридичне визначення"? Сам придумав?
Давай посилання на "чітке юридичне визначення", клоун.
показати весь коментар
18.07.2025 14:34 Відповісти
Іди до "марсіан" - хай вони тобі пояснюють... Ти сюди прийшов з одною-єдиною метою - "розвести срач"... Тому просто "йди нах!"...
показати весь коментар
18.07.2025 14:44 Відповісти
Зрозуміло. Посилання не буде, бо сам придумав.
То нічого, а може навіть і корисно, для твого зачатку мозку. Можеш ще потренуватись у вигадуванні "чітких юридичних визначень" - ото умора.
показати весь коментар
18.07.2025 14:50 Відповісти
"Сперечаться з дурнем - все одно, що грать в шахи з голубом... Він поперекидає фігури, насере на дошку, і гордо полетить, тукочучи всім, як він "переміг" противника..."
Лети, "голубе", лети...
показати весь коментар
18.07.2025 14:56 Відповісти
Можливо. Ніколи не грав з голубом у шахи. Вам видніше.
показати весь коментар
18.07.2025 15:59 Відповісти
А "голуб" тут - ти... Бо "срач" розводиш"...
показати весь коментар
18.07.2025 16:10 Відповісти
І з Вами у шахи не грав. То був інший голуб... чи ящірка. З ким Ви там ще в шахи граєте...
показати весь коментар
18.07.2025 16:22 Відповісти
........................................
показати весь коментар
18.07.2025 16:30 Відповісти
До лікаря не ходи, бо в тебе ж куля в голові. Заарештують.
показати весь коментар
17.07.2025 18:33 Відповісти
"Ляпнув"? А можна без "красивостей" - а більш реалістично?
показати весь коментар
17.07.2025 19:49 Відповісти
А в чому проблема? Військовий має право використовувати зброю і набої до неї. Те що він не здав це не означає що він їх не має право перевозити! Де написано що військовому заборонено возити з собою набої?
показати весь коментар
17.07.2025 14:53 Відповісти
"У разі тимчасового виходу (виїзду) військовослужбовців до населених пунктів, у тому числі тих, що не належать до району відповідальності підрозділу, для вирішення особистих чи службових питань стрілецька зброя та ********** здаються відповідальному за облік стрілецької зброї і *********** підрозділу або черговому підрозділу", - нагадав Карпенко наказ міністра оборони № 359 від 29.06.2005.
показати весь коментар
17.07.2025 15:18 Відповісти
Цей наказ писаний у мирний час для мирного часу і досі не приведений у відповідність до реалій війни. Як і майже уся нормативка МОУ.
показати весь коментар
17.07.2025 20:27 Відповісти
Я конешно ізвіняюсь, аж нивдобно...Спитав чел - де написано? , а крім того - хочеш, відміни наказ і видай свій. В наш час це просто
показати весь коментар
17.07.2025 20:50 Відповісти
На фронті ніхто не здає свою зброю та набої, просто немає кому здавати і немає кімнат зберігання зброї від слова зовсім. Ти з власною зброєю та набоями постійно ходиш, спиш, їси, переміщуєшся та працюєш.
показати весь коментар
18.07.2025 02:34 Відповісти
Тобто - проблем ніяких...Крім у тієї, що у тебе
показати весь коментар
17.07.2025 15:19 Відповісти
Укріпим військо! Посадим військових. Автор З.Е. Татаров і підручний нацпол.
показати весь коментар
17.07.2025 15:08 Відповісти
Так, це мабуть Робін Гуд їхав: забирав набої у багатьох та віддавав їх бідним. Усє на Майдан - патрійотів содють!!!
показати весь коментар
17.07.2025 19:13 Відповісти
Я так з-під Донецька додому припер. Тупо забув викинути з машини. Три ефки і в берці п'ять пачок патронів. Добре що не перевіряли. Ну, бк я назад і відвіз, зрештою.
показати весь коментар
17.07.2025 15:10 Відповісти
Військові,які вивозять зброю,вибухівку та набої без належного дозволу - злочинці. Крапка. Ця зброя може попасти злочинцям,дітям,або сам використає під стресом ...проти рідних чи сусідів..Зброя несе смерть....І не треба прикриватися "герої"...."має право"....
показати весь коментар
17.07.2025 15:15 Відповісти
Прикрили найпотужніший канал постачання зброї злочинцям, бо їм більше ніде буде брати. Так кремлядський тролику?
показати весь коментар
17.07.2025 15:56 Відповісти
До мене теж такий пітер минулого тижня на блок-пості приїпався: якого я без прав і без номерів. Ще й штраф довелось сплачувати
показати весь коментар
17.07.2025 15:25 Відповісти
Шойгу! Герасимів! Де **********?
показати весь коментар
17.07.2025 15:39 Відповісти
А що військовий повинен возити? Цукерки? Якщо ці патрони до його штатної зброї, то поцілуєте його в спину.
показати весь коментар
17.07.2025 20:30 Відповісти