8199 відвідувачів онлайн

Водій Uklon відмовився допомогти пасажиру з інвалідністю у Дніпрі

Водій сервісу таксі "Uklon" у Дніпрі відмовився допомогти пасажиру з інвалідністю - Богдану Бабченку.

Про це він розповів у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

Бабченко зазначив, що весь час користується сервісом таксі "Uklon", тому його інвалідність та пересування у кріслі колісному не були перешкодами.

"Але сьогодні все змінилось. При викликанні авто, в коментарях вказую що потрібна допомога з кріслом колісним. Приїжджає водій я сідаю, його спроби розібране крісло колісне активного типу покласти до багажника марні. Я рекомендую покласти до салона, так як це крісло для цього предназначено він відмовляється. В нас проходить словесна суперечка, так як для інших водіїв це не було проблемою. Врешті я говорю, щоб він відмовляв замовлення. Свої фото на камеру відмовився робити. Повідомив гарячу лінію. Чекаю.

Дуже прикро, зважаючи на те яка зараз кількість пересувається на кріслах колісних. І він зовсім не вміє спілкуватись, ні з якою людиною", - розповів він.

За даними "Дніпро оперативний", які звернулися до "Uklon", в  компанії відреагували та пообіцяли розібратися.

Водій Uklon у Дніпрі відмовився допомогти пасажиру з інвалідністю
Водій Uklon у Дніпрі відмовився допомогти пасажиру з інвалідністю

Топ коментарі
+10
Уявляю які гарячі коменти цей водій строчить в темах про ТЦК і як палко він вимагає припинити мобілізацію.
показати весь коментар
18.07.2025 11:05 Відповісти
+7
"водії часто відмовляються ставити габаритні брудні речі на заднє сидіння (для цього є багажник)"

вина водилы прямая, в заказе сразу было оговорено, что инвалид и кресло, приехал на вызов - вези
показати весь коментар
18.07.2025 11:21 Відповісти
+5
А якщо інвалід не ветеран, то можна?
показати весь коментар
18.07.2025 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чому так? йому не подобаються ветерани-інваліди? йому не подобається те, що він зміг відкосити від армії, а хтось не зміг або не схотів...
показати весь коментар
18.07.2025 11:02 Відповісти
А якщо інвалід не ветеран, то можна?
показати весь коментар
18.07.2025 11:08 Відповісти
... а ще він місцевий наркобарон, а ще він брата вбив і з'їв, а ще він, мабуть, в розшуку і їсть немовля опівночі...

Я гадаю конфлікт в суто технічній площині - водії часто відмовляються ставити габаритні брудні речі на заднє сидіння (для цього є багажник). Новина ні про що. Можна робити новини про сварки на касі в магазині. Так наші люди скрізь прилітають війну і воєнкомат
показати весь коментар
18.07.2025 11:14 Відповісти
"водії часто відмовляються ставити габаритні брудні речі на заднє сидіння (для цього є багажник)"

вина водилы прямая, в заказе сразу было оговорено, что инвалид и кресло, приехал на вызов - вези
показати весь коментар
18.07.2025 11:21 Відповісти
"Написати можна багато чого"

в статье четко об этом написано. а вы предполагаете, что инвалид специально умолчал, что он в коляске, чтобы поконфликтовать с водилой?
показати весь коментар
18.07.2025 11:41 Відповісти
... краще нехай водить вантажівки.
показати весь коментар
18.07.2025 12:02 Відповісти
якщо не вміє розбирати інвалідне крісло, то хай мобілізується - а ЗСУ його швидко навчать розбирати автома.
показати весь коментар
18.07.2025 12:27 Відповісти
Момент. От тут Ви неправі..мені крісло надіслали, по заявці інше, ніж я просила..ми з сином дві доби з ним розбирались... крісла не однієї фірми/моделі. Це не оті одного виду, що по фоткам.
показати весь коментар
19.07.2025 08:13 Відповісти
Просто треба було замовити послугу "універсал" і ніяких питань би не було
показати весь коментар
18.07.2025 14:40 Відповісти
Так ото ж. А то купа "інтелектуалів" почали писати брєдятіну про воєнкомат і армію
показати весь коментар
18.07.2025 16:11 Відповісти
Або бусик..з площадкою, уклон зараз цю послугу пропонує..
показати весь коментар
19.07.2025 08:10 Відповісти
таксист - дегенерат, це часто буває. З чого ви нагалюцинували відкоси від армії і ветеранів?
показати весь коментар
18.07.2025 11:23 Відповісти
Багажник малий. Тому так. Купіть йому машину з більшим багажникои
показати весь коментар
18.07.2025 11:33 Відповісти
у БТР великий багажник
показати весь коментар
18.07.2025 12:29 Відповісти
ти працюєш в таксі на БТР ?
показати весь коментар
18.07.2025 12:43 Відповісти
Да, таксисты в Украине это конечно история ещё та, ездят курвы, молодые, здоровые амбалы и ещё права качают, на фронт там надо гнать половину, как минимум.
показати весь коментар
18.07.2025 11:04 Відповісти
Заісно: таксисти нам в штанці накакали. Всіх таксистів на фронт. Посадимо за кермо підсліпкуватих дідів 60+, які точно володіють мовою і вміють спілкуватися з клієнтами

Завтра продавчиня образить дідуся в Луцьку - всіх продавців на фронт? Так переможемо
показати весь коментар
18.07.2025 11:26 Відповісти
Та ладно, ты не переживай так сильно, у нас огромное количество женщин которые вполне себе способны работать в такси а тебе на фронт...
показати весь коментар
18.07.2025 11:29 Відповісти
Тільки не роблять чомусь.
показати весь коментар
18.07.2025 11:34 Відповісти
так у нас же війни немає !

вже щонайменше СТО тисяч Воїнів загинули, а війни немає.... для більшості українців. малоросів

.
показати весь коментар
18.07.2025 12:31 Відповісти
Хіба що примусово... От тільки бажаючих багато немає. Або ви силуміць жінок будете за кермо спджати. Да, такий треш люди молотять...
показати весь коментар
18.07.2025 11:36 Відповісти
Та ты не свисти есть отголоски совкового прошлого, но это легко исправляется, не даром говорится, свято место пусто не бывает...
показати весь коментар
18.07.2025 11:43 Відповісти
Так ви праві: ви і є "відгук совітського минулого". Мабуть мрієте про часи, коли студентів примусово відправляли відробляти "безкоштовну" освіту. Тема про побутовий конфлікт, а діди тут вплітають війну та воєнкомат. Це вже діагноз...
показати весь коментар
18.07.2025 11:53 Відповісти
Смотрю тема про военкомат тебя зацепила сильно не бзди, семи смертям не бывать, одной не миновать..
показати весь коментар
18.07.2025 11:58 Відповісти
нагадаю продвінутим:

королева Великобританії під час війни молодою дівчиною служила військовим водієм і механіком, між іншим !

.
показати весь коментар
18.07.2025 12:34 Відповісти
Та всім насрати, де хто там служив сто років тому. Тема про те, що жінки не будуть масово працювати в таксі, як це хочуть радянські діди. І взагалі тема про те, що треба замовляти послугу "універсал" на габаритні вантажі
показати весь коментар
18.07.2025 16:14 Відповісти
Уявляю які гарячі коменти цей водій строчить в темах про ТЦК і як палко він вимагає припинити мобілізацію.
показати весь коментар
18.07.2025 11:05 Відповісти
людолови
чорні бусики
вбивають
гвалтують

щось таке
показати весь коментар
18.07.2025 12:35 Відповісти
Якщо водій згодився на виклик знаючи всі потреби то відмовивши мав би самотужки викликати інше таксі яке мало фізичну змогу до перевезення цього пасажира.
показати весь коментар
18.07.2025 11:29 Відповісти
+💯 👍🏿!

.
показати весь коментар
18.07.2025 12:36 Відповісти
Водія потрібно відправити на смітник без зайвих розмов !
Людина , яка не здатна обслуговувати людей ( це його обовʼязок)
його місце саме там !!
показати весь коментар
18.07.2025 11:30 Відповісти
Викликайте "універсал" і буде вам щастя і не пишіть свою чергову несинітницю
показати весь коментар
18.07.2025 16:15 Відповісти
Скажу дуже коротко, ПАСКУДА!
показати весь коментар
18.07.2025 11:44 Відповісти
водій по людські не прав, але законів і правил перевезення не порушував, навіть більше мені здається перевезення крісла колісного підвищує небезпеку, бо при аварійному тормозі полетить йому у голову всі не закріплені речі
показати весь коментар
18.07.2025 12:07 Відповісти
у виклику було зазначено інвалідне крісло - у того "водія" або руки не стоять, або голова не варить -

обидві обставини призводять до ДТП, чого йому й бажаю!

.
показати весь коментар
18.07.2025 12:39 Відповісти
сказав кацапський майський вилупок під впн-овстким британським прапором