11566 відвідувачів онлайн

Австралія поставила Україні більшість із 49 танків Abrams - решту передадуть найближчими місяцями

танк Abrams

Уряд Австралії повідомив, що більша частина з 49 танків M1A1 Abrams, у рамках пакета військової допомоги на суму приблизно 160 млн доларів США, вже надійшла в Україну, решта буде доставлена в найближчі місяці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

"Танки M1A1 Abrams зроблять значний внесок у боротьбу України проти незаконного та аморального вторгнення Росії", – сказав міністр оборони Австралії Річард Марлз.

Він додав, що танки входять до пакета допомоги Україні на суму 1,5 млрд австралійських доларів ($980 млн) на військову допомогу з моменту повномасштабного вторгнення Росії.

Австралія також заборонила експорт глинозему та алюмінієвих руд, включаючи боксити, до Росії та запровадила санкції проти близько 1000 російських фізичних та юридичних осіб.

Топ коментарі
+16
Дяка Австралії.
показати весь коментар
19.07.2025 07:27 Відповісти
+13
Саме після успішної курської операції почалися збільшуватись втрати територій.Кацап Сирський розширив лінію фронту та знищив боєздатні частини та техніку.
показати весь коментар
19.07.2025 08:12 Відповісти
+8
почитай зельоний холуй скільки техніки та людей втратила Україна в Курському лохотроні

а потім крутись собі далі на бую зельоного телемарахвона
показати весь коментар
19.07.2025 07:51 Відповісти

Завантаження...