5374 відвідувача онлайн

Палата представників США проголосувала за продовження військової допомоги Україні

Палати представників США

Під час голосування Палати представників США більшість конгресменів проголосували за продовження військової допомоги Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомив член Палати представників США Дон Бейкон.

Він наголосив, що 353 конгресмени проголосували "за", 76 - "проти".

Ця двопартійна підтримка дозволить просунути законопроєкт HR4016 до Сенату, де його текст може бути змінений, ухвалений без змін або відхилений. Водночас у разі його підтримки Сенатом, документ буде передано на підпис президенту США.

Таким чином, у разі прийняття, уряд США й надалі надаватиме військову допомогу Україні на тлі зміни риторики президента США щодо війни в Україні.

Топ коментарі
+23
353 конгресменам Палати представників США респект за підтримку України...
показати весь коментар
19.07.2025 09:00 Відповісти
+12
Не переймайся, для тебе суттєво нічого не зміниться.
Якщо вони були *умовного коломойського* а стануть україно/гамериканські тобі тіко краще буде.
До речі про те що повністю копалини віддати Америці розмови не було, ну крім рашиських гівноканалів. Не дивись їх. Бо судячи з твоїх дописів ти тіко звідти інфо береш
показати весь коментар
19.07.2025 09:27 Відповісти
+6
Не обов"язково... Є - "просто байдужі"... А є - "просто расисти" та "ксенофоби"... Останні вважають, що лише одна держава та один "народ" має право на достойне існування - США та їх громадяни. А решта створені для їх "обслуговування" та поклоніння перед ними... Цим вони мало чим відрізняються від кацапів...
показати весь коментар
19.07.2025 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
353 конгресменам Палати представників США респект за підтримку України...
показати весь коментар
19.07.2025 09:00 Відповісти
Тобто ті гроші, що залишилися від попередніх пакетів PDA (десь 4 мільярди), таки нам виділять.
показати весь коментар
19.07.2025 09:02 Відповісти
Ніякого відношення до тих 4 мільярдів цей закон не має. Ті 4 мільярда з бюджету минулих років, а цей закон про бюджет 2026.

This bill provides FY2026 appropriations to the Department of Defense (DOD) for military activities.
показати весь коментар
19.07.2025 09:53 Відповісти
76 конгресменів це агенти кремля які отримують гроші від кацапів.
показати весь коментар
19.07.2025 09:03 Відповісти
Не обов"язково... Є - "просто байдужі"... А є - "просто расисти" та "ксенофоби"... Останні вважають, що лише одна держава та один "народ" має право на достойне існування - США та їх громадяни. А решта створені для їх "обслуговування" та поклоніння перед ними... Цим вони мало чим відрізняються від кацапів...
показати весь коментар
19.07.2025 09:37 Відповісти
Це серйозно - тепер Сенат - потім розводящий - довга історія - але по другому ніяк
показати весь коментар
19.07.2025 09:04 Відповісти
а, копалини?
навіть не знаю, вони все ще українські, або вже американські?
що там, підписала свириденко в обмін на посаду?
показати весь коментар
19.07.2025 09:07 Відповісти
Не переймайся, для тебе суттєво нічого не зміниться.
Якщо вони були *умовного коломойського* а стануть україно/гамериканські тобі тіко краще буде.
До речі про те що повністю копалини віддати Америці розмови не було, ну крім рашиських гівноканалів. Не дивись їх. Бо судячи з твоїх дописів ти тіко звідти інфо береш
показати весь коментар
19.07.2025 09:27 Відповісти
Забудьте про українські надра. Хто згадає стане агентом кремля. А якщо наступний гетьман буде шукати справедливість - спіткає доля Сальвадора Альєнде.
показати весь коментар
19.07.2025 09:16 Відповісти
З яких пір поляків стали пипчити наші надра?)
показати весь коментар
19.07.2025 09:55 Відповісти
подляків взагалі Україна пипчить. Як і кацапів
показати весь коментар
19.07.2025 15:09 Відповісти
Гарна новина. Подивимось,що буде далі...
показати весь коментар
19.07.2025 09:24 Відповісти
І по×уй на хворі вени.
показати весь коментар
19.07.2025 09:26 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2025 09:46 Відповісти
Хто б це розповів друзям - американцям
маркарова ресторан розкручувала , а що робило усе посольство ? А що робить Міносвіти ? Чому ще в універах США нема курсу по історії древній Русі та Трипілля?

ось у Стамбулі приємно здивована- аудіогиди на український мові. Це ж треба було мати 30 років якусь владу, щоб тількі зараз почали украінськ3 мову у музеях та на Нетфликс продвигати
показати весь коментар
19.07.2025 09:50 Відповісти
Дякуюємо Американців, з Палати представників США, за дієву допомогу Мирній Україні! Як одразу, потекло по мережі московське, смердюче лайно, обвішане, усілякими ніками, з прапоромУкраїни?!?!
Слава Україні!
показати весь коментар
19.07.2025 10:47 Відповісти
Конгресс молодцы! СЛАВА УКРАИНЕ! СЛАВА ЗСУ!
показати весь коментар
19.07.2025 11:15 Відповісти
Хоч би Трамп не заветував