7137 відвідувачів онлайн

Президент Азербайджану Алієв - українцям: Ніколи не погоджуйтесь на окупацію

Алієв закликав українців на погоджуватися на окупацію

Президент Азербайджану Ільхам Алієв порадив українцям ніколи не погоджуватися на окупацію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав під час виступу на Шушинському медіафорумі.

Так, на запитання про те, що він порадив би українцям як лідер нації, яка змогла після трьох десятків років відновити територіальну цілісність країни, Алієв сказав, що вже мав можливість відповідати на подібне запитання на одному із заходів кілька років тому, і його відповідь не відрізнятиметься від того, що він говорив тоді.

"Гадаю, це співзвучно і сподіванням України, українського народу. Ніколи не погоджуватися на окупацію. Ось це головна порада. Це те, що робили ми", - сказав Алієв.

Топ коментарі
+54
То все добре, але якщо б Азербайджан стикнувся з московитами (навіть з тією підтримкою Туриччини, яка у них була) коли рашисти не зав'язли "по самі помідори" в Україні і всі ті тисячі ракет, дронів, танків, КАБів, м'яса поперло/полетіло б на Баку?
Як на мене, то це просто подяка (на словах) Україні за те, що дала змогу Азербайджану відновити свою територіальну цілістність (відтягнувши на себе всю воєнну міць московитів).
Але і за цю підтримку та подяку - щира вдячність.
показати весь коментар
19.07.2025 21:05 Відповісти
+23
Азербайджан має президента азербайджанця, який знає азербайджанську мову, культуру, традиції, віру і доброго сусіда турків. А в нас президент, найщиріший українець, всі його помічники або такі самі, або з Даунбасу. В його кармані вже є декілька паспортів і якщо що, то тут його нічого не тримає, віра і культура в нього інші, історію він вчив тількит радянську і менталітет його русскомирський.
показати весь коментар
19.07.2025 21:20 Відповісти
+20
Все вірно сказав. Чи почують його???
показати весь коментар
19.07.2025 21:02 Відповісти

Завантаження...