10100 відвідувачів онлайн

Усі заяви про розмову з фон дер Ляєн щодо НАБУ та САП - фейк, - Зеленський

Зеленський назвав фейком розмову з Урсулою фон дер Ляєн щодо НАБУ та САП

Президент України Володимир Зеленський не спілкувався із головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн після схвалення та підписання скандального закону про обмеження незалежності антикорупційних органів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Liga.net, про це заявив Зеленський під час спілкування з журналістами.

"Я не спілкувався з Урсулою фон дер Ляєн в останні дні. Все, що про це писали, все, що вона мені ніби то говорила, – це фейк. Ми не мали розмови", – зазначив президент.

Щодо ризиків для євроінтеграції України Зеленський підкреслив, що країна не хоче нічим ризикувати. Він запевнив у цьому партнерів, з якими спілкувався.

"Що стосується НАБУ і САП, то я їм сказав, що я знайду вихід. Я запропоную своє бачення, базуючись на тому, що потрібно антикорупціонерам і чого хоче суспільство", – сказав Зеленський.

Топ коментарі
+36
Ти сам фейк пердячий. Янелох при3.14жджений
показати весь коментар
25.07.2025 11:37 Відповісти
+34
Ні, Вова. Після 22.07.2025 ти сам фейк.
І ти вже цього не зупинеш.
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
+22
Нафіга пропоновути "своє бачення", якщо можна було просто не приймати той дебільний закон???
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти сам фейк пердячий. Янелох при3.14жджений
показати весь коментар
25.07.2025 11:37 Відповісти
Ні, Вова. Після 22.07.2025 ти сам фейк.
І ти вже цього не зупинеш.
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
чого це "після 22.07.2025"?
він став не легітимним фейком ще 20.05.2024 !!!
показати весь коментар
25.07.2025 11:52 Відповісти
Мені б теж хотілося би, що б він лишався президентом лише на сцені.
До вівторка була значна частина людей, які були проти мітингів. Вірили/мусили вірити, що Вова хоч якось дбає про державу.
У вівторок він начхав на державу заради власних інтересів. Зробив то брутально і демонстративно.
Бабченко боїться громадянської війни, але після вівторка шанси на такий розвиток подій стрімко зменшилися - прошарок суспільства якій здатен вірити Найвеличнішому майже пропав.
показати весь коментар
25.07.2025 13:33 Відповісти
Можна йти на шашлик?
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
Як ти вже всіх достав невже тобі хтось вірить.
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
Швидко Зеля дійшов до тями
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
Він настільки недалекий, що не розуміє того, що краще б це повідомлення не було фейком. Урсула фон дер Ляєн не вважає за потрібне спілкуватися із Зєлєнскім особисто після цього трешу, а свої послання прлсто передає через інших, в тому числі через пресу. І головне - Зєлєнскій послання отримав і щрозумів, що воно означає, інакше не намагався б вмикати задній привід.
показати весь коментар
25.07.2025 11:51 Відповісти
Нафіга пропоновути "своє бачення", якщо можна було просто не приймати той дебільний закон???
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
Приймали, бо думали, що всі будуть мовчати.
Як це булотраніше в інших ситуаціях... обмеження змі, санкціїї на громадян України, переслідування журналістів....
показати весь коментар
25.07.2025 11:49 Відповісти
Так він і тей закон що подав у опозиції *******,тільки дебільні поправки свої засунув.
показати весь коментар
25.07.2025 12:08 Відповісти
Також Мерсьє зазначив, що президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн вже обговорила це питання з президентом України Володимиром Зеленським і звернулася до уряду з проханням роз'яснити ухвалені зміни.

Про це Суспільному заявив речник Єврокомісії Гійом Мерсьє, передає Цензор.НЕТ.

Джерело: https://censor.net/ua/n3564888
показати весь коментар
25.07.2025 11:41 Відповісти
браше, палиться, і все-одно продовжує брехати.
Така натура.
Ліцедій, що зробиш.
показати весь коментар
25.07.2025 11:44 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 11:44 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 11:50 Відповісти
Позашлюбна дочка?
показати весь коментар
25.07.2025 12:45 Відповісти
Ну да, во5и вже Безуглу випустили, щоб скинути увагу на неї, відвести від проє..в Зеленьського.
А наступний крок, тільки один- Зеленьський за протести.
Тим більше, що це вже було, із Тимошенко.
Коли Крсмата кремлівка, очощюювала уряд і наприймала купу постанов, а коли люди прийшли під Кабмін протестувати, вибігла із кабінету в протести.
І тут хтось їй каже, "так це ж проти вас , Юліє Володимірівне, протестують"
показати весь коментар
25.07.2025 11:50 Відповісти
там вже усі були від серуні носія рпг 22 від люсі до тухлого бігуса усіх було послано щляхом крейсира москви
показати весь коментар
25.07.2025 11:54 Відповісти
Скоро і це назве фейком

показати весь коментар
25.07.2025 11:47 Відповісти
А те, що Боневтік Потужно-Брехливий намагається підпорядкувати під генпрокурора(під себе і татарова) НАБУ і САП це також фекйк?
показати весь коментар
25.07.2025 11:48 Відповісти
"Я не спілкувався з Урсулою фон дер Ляєн, вона мене послала нах і пішла собі"
показати весь коментар
25.07.2025 11:51 Відповісти
Я предложу свое видение, основываясь на том, что нужно антикоррупционерам и чего хочет общество", - сказал Зеленский.

показати весь коментар
25.07.2025 11:52 Відповісти
Все заявления о разговоре с фон дер Ляйен о НАБУ и САП - фейк, - Зеленский Источник: https://censor.net/ru/n3565206
=======================
А що, в Україні ще залишився хтось, хто вірить цієї істоті?
показати весь коментар
25.07.2025 12:00 Відповісти
Ага, є така одна - воно саме!
показати весь коментар
25.07.2025 12:03 Відповісти
Вважаєш він самодур?
показати весь коментар
25.07.2025 12:34 Відповісти
Фейк-серіал "слуга народу", навіть більше.
показати весь коментар
25.07.2025 12:03 Відповісти
Все з дев"ятнадцятого чеше,
За било має нас Гундос.
Як рот відкриє -тільки бреше,
Зелений малорос ******.
показати весь коментар
25.07.2025 12:04 Відповісти
Україні потрібні вибори,цю мєрзость при владі терпіти немає сил ні Українцям ні Європейцям
показати весь коментар
25.07.2025 12:06 Відповісти
"що потрібно антикорупціонерам і чого хоче суспільство"
А звідки Зеленський знає, що потрібно антикорупціонерам і чого хоче суспільство? Чи він каже про суспільство міндічей і шурм?
показати весь коментар
25.07.2025 12:06 Відповісти
Не оправдуйся,ти обісрався.Ти відповідальний,а підставили тебе Єрмак і Татаров, потужні менеджери.
показати весь коментар
25.07.2025 12:19 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 12:31 Відповісти
Зєльонкіна - на шашлик!

Рецепт приготування - від Івана Котляревського.
показати весь коментар
25.07.2025 13:01 Відповісти
Trump's style - коли факти дратують, називати їх фейком
показати весь коментар
25.07.2025 13:02 Відповісти
Самый большой фейк зЕ.
показати весь коментар
25.07.2025 13:06 Відповісти
Мечтаю услышать ПЛЕНКИ МИНДИЧА!!!!
Которые записали детективы НАБУ
Ведь именно после услышанного на ПЛЕНОЧКАХ МИНДИЧА
ВЛАДИМИР АЛЕКСАНДРОВИЧ ВОЗБУДИЛСЯ
Как после очень большой дозы !!!!!!!
Там ,наверное, что - то очень интересное?
И очень опасное для ВЛАДИМИРА АЛЕКСНДРОВИЧА
Похоже - назревал КАССЕТНЫЙ СКАНДАЛ - 2
Который поховал Кучму
Надеюсь, у детективов хватило ума - сделать копии
И спрятать от Владимира Александровича
показати весь коментар
25.07.2025 13:15 Відповісти
"я їм сказав, що я знайду вихід"

потужная креативность, сам создал, сам ищет
показати весь коментар
25.07.2025 13:38 Відповісти
Що стосується НАБУ і САП, то я їм сказав, що я знайду вихід. Я запропоную своє бачення, Підписавши антиукраїнський закон "зеворог" вже показав своє бачення і до України,та її народу
показати весь коментар
25.07.2025 13:58 Відповісти
Про ще заявив Зеленський під час спілкування з журналістами, систематизував https://uk.tgstat.com/fa/channel/WS-sxYQhm_JdVgFq/21964 Олег Шарп:
Головні його заяви:
🔸У законопроекті пропонується детектор брехні раз на два роки для всіх співробітників, які мають родичів з РФ або в РФ,
🔸Антикорупційні органи не будуть підпорядковуватися генпрокурору,

Про зброю:
🔸У нас запит на 10 "Петріотів". Офіційно я отримав підтвердження Німеччини на дві системи, Норвегії - одна.
🔸Промислове виробництво дронів-перехоплювачів почалося. Чотири компанії - хороші, спроможності будуть у десяти компаній.
🔸З Трампом ми домовилися, що США будуть купувати у нас дрони. Важливо підготувати цей договір на 10-30 млрд доларів.

Про фронт:
🔸РФ не просувається. У них проривів серйозних немає. Вони розуміють, що отримають по шапці.
🔸Про ДРГ у Покровську: пробують зняти якесь відео поставити прапор, зафільмували… і всі знищуються нашими захисниками.
🔸На Сумському напрямку у нас набагато краща ситуація, ніж була.
🔸Для РФ умовний успіх - це Дніпровська область. Тому що вони з цього можуть робити інформаційні перемоги. Там така сама ситуація, як у Покровську.
🔸Для РФ Суми - залишаються їх інтересом, Покровський напрямок - залишається, Дніпровську область - "дуже хочуть".

🔸 Спитали з місця, чому він не вийде до молоді, яка протестує? Як Янукович боїться яйця? Не відповів, але видно, що був дуже роздратований.
показати весь коментар
25.07.2025 14:01 Відповісти
Я запропоную своє бачення, базуючись на тому, що потрібно антикорупціонерам і чого хоче суспільство", - сказав Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3565206
Його бачення і бачення суспільства це два різних світи,тому що суспільство обороняє і фінансує цю державу ціною свого життя, а влада ні, навпаки сама собі зробила бронь від фронту і витрачає ці фінанси, як витрачає всім відомо,якщо добре ніхто слова не сказав, а так - крадуть на всьому, навіть на армії, а те що не вкрали постачають браком що приводить до великих невиправдених людськіх втрат. Замість того щоб звільнити корупціонерів і шкідників яких призначив президент стати на сторону закону він робить погром в останніх антикорупційних органах які не підпорядковані владі,руїнуючі по суті демократичну країну. Тому пезидент , який став на бік корупції, мафіі і руйнування держави не може запропоновувати своє бачення.
показати весь коментар
25.07.2025 14:16 Відповісти
Зе-гандона будуть згадувати як такого що наробив лиха для українців мяко кажучи
показати весь коментар
25.07.2025 16:02 Відповісти
З-за ґрат розповіси своє хробаче бачення, почвара приблудна.
показати весь коментар
25.07.2025 16:16 Відповісти