9244 відвідувача онлайн

Усі заяви про розмову з фон дер Ляєн щодо НАБУ та САП - фейк, - Зеленський

Зеленський назвав фейком розмову з Урсулою фон дер Ляєн щодо НАБУ та САП

Президент України Володимир Зеленський не спілкувався із головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн після схвалення та підписання скандального закону про обмеження незалежності антикорупційних органів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Liga.net, про це заявив Зеленський під час спілкування з журналістами.

"Я не спілкувався з Урсулою фон дер Ляєн в останні дні. Все, що про це писали, все, що вона мені ніби то говорила, – це фейк. Ми не мали розмови", – зазначив президент.

Щодо ризиків для євроінтеграції України Зеленський підкреслив, що країна не хоче нічим ризикувати. Він запевнив у цьому партнерів, з якими спілкувався.

"Що стосується НАБУ і САП, то я їм сказав, що я знайду вихід. Я запропоную своє бачення, базуючись на тому, що потрібно антикорупціонерам і чого хоче суспільство", – сказав Зеленський.

Топ коментарі
+36
Ти сам фейк пердячий. Янелох при3.14жджений
показати весь коментар
25.07.2025 11:37 Відповісти
+34
Ні, Вова. Після 22.07.2025 ти сам фейк.
І ти вже цього не зупинеш.
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти
+22
Нафіга пропоновути "своє бачення", якщо можна було просто не приймати той дебільний закон???
показати весь коментар
25.07.2025 11:38 Відповісти

Завантаження...