5256 відвідувачів онлайн

Росія намагається захопити Кам’янське, - Запорізька ОВА

дорога,область,запорізька,кам’янське

Російські війська намагаються встановити контроль над селищем Кам’янське у Запорізькій області, активно перекидаючи туди нові підготовлені підрозділи.

Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, повідомлення російської сторони про захоплення населеного пункту не відповідають дійсності - Кам’янське досі утримують підрозділи Збройних Сил України.

"На території селища знаходяться підрозділи українських Збройних Сил. Там щодня є боєзіткнення, є ворожі втрати. Наші військові роблять усе, щоб витіснити ворога з селища. З іншого боку, це вкрай складно, бо ворог перекидає туди нові підготовлені підрозділи різного гатунку", - зазначив Федоров.

Топ коментарі
+15
чого брехати? Якщо Камянське пару тижнів як залишили. І бої вже були в степногірську, а це наступний населений пункт. Вся проблема у відсутності фпв дронів та бпла, арти. Підрозділ тро що там стоїть голий та босий. І без ротації вже рік був.
показати весь коментар
04.08.2025 13:58 Відповісти
+8
Бо почавши брехати раз, без брехні вже не можуть
показати весь коментар
04.08.2025 13:59 Відповісти
+6
Мене тривожить, коли кажуть , що досі під контролем! Дивина, Запорізька область не гориста, мало посадок і важко пересуватись окупантам, а виявляється, що наша влада тільки піарилась і нічого не робила для захисту.
показати весь коментар
04.08.2025 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чого брехати? Якщо Камянське пару тижнів як залишили. І бої вже були в степногірську, а це наступний населений пункт. Вся проблема у відсутності фпв дронів та бпла, арти. Підрозділ тро що там стоїть голий та босий. І без ротації вже рік був.
показати весь коментар
04.08.2025 13:58 Відповісти
Бо почавши брехати раз, без брехні вже не можуть
показати весь коментар
04.08.2025 13:59 Відповісти
Была информация,что из Степногорска лрков fpv дронами выжгли
показати весь коментар
04.08.2025 14:02 Відповісти
начало Степногорска это около 15 высотных зданий. Орки кабами их не смогли сложить
показати весь коментар
04.08.2025 14:37 Відповісти
около трех недель назад оруи прошли посадкой три километра и зашли группой в Степногорск, выбила их пехота ТРО. Некоторые скрылись в зданиях. Спрятаться там есть , где множество квартир пустующих.
показати весь коментар
04.08.2025 14:39 Відповісти
Зараз Бідоносець все візьме під свой контроль...
показати весь коментар
04.08.2025 14:05 Відповісти
Мене тривожить, коли кажуть , що досі під контролем! Дивина, Запорізька область не гориста, мало посадок і важко пересуватись окупантам, а виявляється, що наша влада тільки піарилась і нічого не робила для захисту.
показати весь коментар
04.08.2025 14:14 Відповісти
Та нормально все в области с посадками. Не меньше, чем в других степных регионах.
показати весь коментар
04.08.2025 16:10 Відповісти
То тим більше , що заважало будувати укріплення? Чомусь ми не змогли пройти кацапські укріплення, а кацабня може пройти.
показати весь коментар
04.08.2025 16:25 Відповісти
З 31-го липня на карті DeepState воно повністю окуповане. Але ж Генштаб як завжди до останнього буде триматись за останній сортир крайньої хати, щоб заявляти про вороже ІПСО і все під контролем.

Брехня нас всіх погубить!
показати весь коментар
04.08.2025 14:43 Відповісти
Гаразд брехати про Кам'янка, Степногірск тримайте!!!
показати весь коментар
04.08.2025 14:56 Відповісти
Ого! І хто б міг подумати? Добре, що так професійно проаналізували, і встигли доповісти!
показати весь коментар
04.08.2025 15:30 Відповісти