8673 відвідувача онлайн

Хорватія виділить кошти на підтримку України у межах механізму SAFE, - Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Премʼєр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем. 

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Зеленський привітав Андрея та всіх людей Хорватії із Днем перемоги та подяки вітчизні – днем хорватських захисників. Українці як ніхто розуміють важливість суверенітету, територіальної цілісності та миру. 

Також він розповів прем'єру про ситуацію на фронті, збільшення російських ударів по цивільних та співпрацю з партнерами для посилення українських воїнів.

"Говорили про новий інструмент щодо закупівлі американської зброї, який уже ефективно працює. Також обговорили механізм SAFE та можливості, які цей інструмент дає для посилення оборонних спроможностей і України також. Хорватія виділить свою частку на підтримку наших воїнів. Дякую! Скоординували наші наступні кроки. Готуємося до активної дипломатичної роботи, щоб дати Україні більше сили", - резюмував глава держави.

Топ коментарі
+7
Коли зеленській нам розказує, шо расія за все заплатить, він завжди має на увазі роялті з кіна 95 кварталу, які транслюються на расії.
А не оте, на шо ми всі сподівались ...
показати весь коментар
05.08.2025 18:52 Відповісти
+4
Это кто на фотке?
Шо за дедушка еврей в пенсне?
Кино снимаем по ШОЛОМУ - АЛЕЙХЕМУ?
показати весь коментар
05.08.2025 18:40 Відповісти
+3
Під Гарі Поттера косить !
показати весь коментар
05.08.2025 18:46 Відповісти

Завантаження...