6680 відвідувачів онлайн

Ситуація на Сумщині та Курщині частково стабілізована, - ДШВ

зсу

Станом на другу половину липня ситуація на ділянках фронту в Сумській та Курській областях частково стабілізована

Про це заявив командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Олег Апостол в інтерв’ю "Телеграфу", передає Цензор.НЕТ.

Він повідомив, що населені пункти Андріївка та Кіндратівка вже звільнені, і найближчим часом звільнять ще один. За словами Апостола, Сили оборони працюють не лише над кількістю особового складу, а й над якісними показниками, зокрема змінено принцип ведення вогню, що вже дало позитивний результат.

Командувач також анонсував два технологічні та інженерні сюрпризи для російських окупантів: для одного з них вже все готово, для іншого потрібні ще ресурси. "Якщо все вдасться, ворогу буде дуже важко", - додав він.

Окремо Апостол наголосив, що для ворога створюються так звані kill-зони - зони ураження, де росіяни зазнають великих втрат. "Сьогоднішні втрати покажуться їм мінімальними", - попередив він.

Топ коментарі
+3
Частково? Так згідно заяв сонцесяйного і сирка, там все просто зашибісь. Чи знову хтось *******?
показати весь коментар
06.08.2025 12:22 Відповісти
+3
Ніколи не брешуть так багато, як перед виборами, після полювання та під час війни! ))
Звісно, чим вище актор за рангом, тим більше йому треба піз..жу!
показати весь коментар
06.08.2025 12:24 Відповісти
+1
Не частково ,а вона зовсім критична!
Не вистачає зброї, ***********, особового складу!
Русня тисне з усіх сторін!
показати весь коментар
06.08.2025 15:07 Відповісти

Завантаження...