11855 відвідувачів онлайн

У Росії зафіксовано рекордну кількість відключень інтернету, - СЗР

сайт,інтернет

У липні 2025 року в Росії зафіксували рекордні 2099 випадків відключення інтернету.

Про це повідомила Служба зовнішньої розвідки України, передає Цензор.НЕТ.

За даними СЗР, це абсолютний рекорд для РФ. Водночас розвідка зазначає, що Росія активно готує тимчасово окуповані території до повного відключення мобільного інтернету. Зокрема, у Криму окупаційна адміністрація почала офіційно попереджати населення про майбутнє блокування зв’язку.

Ці дії пояснюють міркуваннями безпеки та "боротьбою з кібердиверсіями", однак СЗР вважає це частиною масштабної стратегії ізоляції тимчасово окупованих територій від українського та світового інформаційного простору.

Також штучні обмеження доступу до інтернету фіксуються в окупованих районах Запорізької, Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Топ коментарі
+3
пусть московиты выписывают газету ПРАВДА и идут на почту чтобы позвонить родственнику в Хабаровск и Якутию
показати весь коментар
06.08.2025 17:38 Відповісти
+2
Яка сумна новина 🤣
показати весь коментар
06.08.2025 17:38 Відповісти
+1
Смерть шпійонаммм
показати весь коментар
06.08.2025 17:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка сумна новина 🤣
показати весь коментар
06.08.2025 17:38 Відповісти
пусть московиты выписывают газету ПРАВДА и идут на почту чтобы позвонить родственнику в Хабаровск и Якутию
показати весь коментар
06.08.2025 17:38 Відповісти
Читай статтю - а не тільки заголовок... Тут мова йде про відключення від Інтернет ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ - а не самої Росії!
показати весь коментар
06.08.2025 17:44 Відповісти
На россії , що би зателефонувати на хабаровськ, треба сплатити за дзвінок великі гроші. Працює внутрішній роумінг. Якість зв'язку у них погана.
показати весь коментар
06.08.2025 17:44 Відповісти
Газетный киоск. Покупатель:
- Правда есть?
- Правды нет
-А Россия?
- Вся продана. Есть Труд за 3 копейки.
показати весь коментар
06.08.2025 17:48 Відповісти
Девушка у вас есть чьо нибудь почитать на испагском язике? ..на тебе пионерскую правду иди сри
показати весь коментар
07.08.2025 01:34 Відповісти
Смерть шпійонаммм
показати весь коментар
06.08.2025 17:40 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2025 17:45 Відповісти
Чебурнет чебурнетнувся.
показати весь коментар
06.08.2025 17:48 Відповісти
Вот так потихоньку и без кипиша им втюхают интернет по образу кндр, старое поколение будет вспоминать его как колбасу по 2.20, а новое в душе япать не будут как это, что хочу то и ищу!
показати весь коментар
06.08.2025 17:49 Відповісти
Пусть им совсем отключат а только смердят лаптями в комментариях в соцсетях.
показати весь коментар
06.08.2025 17:53 Відповісти
Бидлу прогрес та іннформаційні технології не потрібні!
Бидло повинно бути покірним, на те воно й бидло!
показати весь коментар
06.08.2025 18:03 Відповісти