9625 відвідувачів онлайн

Росіяни запустили по Україні "шахеди", - Повітряні Сили (оновлено)

шахеди

Ввечері 6 серпня росіяни запустили по Україні ударні безпілотники.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Повітряні Сили.

Рух ударних безпілотників

  • Сумська область - загроза застосування ворогом ударних БпЛА.

Оновлення щодо руху БпЛА

  • Сумщина - ударні БпЛА в південному напрямку, на Харківщину та Полтавщину.

Оновлення станом на 00:41

  • БпЛА на Сумщині курсом на на південно-західний напрямок, на Чернігівщину.
  • БпЛА на Харківщині курсом на північ та південь
  • БпЛА на сході Полтавщини курсом на південь.
  • БпЛА в центрі Дніпропетровщини курсом на Дніпро та Павлоград.
  • БпЛА на півдні та північно-східному напрямку Дніпропетровщини курсом на захід.
  • Дніпро - загроза застосування ворогом ударних БпЛА.
  • БпЛА на півдні Чернігівщини курсом на Київщину.

Оновлення станом на 01:25

  • БпЛА на Сумщині курсом на Чернігівщину.
  • БпЛА на Чернігівщині курсом південно-західним.
  • БпЛА в центрі Дніпропетровщини курсом на Дніпро.
  • Київщина (Вишгородський район) - загроза застосування ворогом ударних БпЛА.
Топ коментарі
+23
Прекрасний Віткоф провів прекрасні перемовини і досяг прекрасних результатів.
показати весь коментар
06.08.2025 21:44 Відповісти
+20
Летить відповідь путлєра
показати весь коментар
06.08.2025 21:43 Відповісти
+13
Росія ... налаштована на припинення вогню. - Зеленський
-----------------------------------------------------------------------------
И тут же россия запускает шахеды по Украине.
показати весь коментар
06.08.2025 21:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Летить відповідь путлєра
показати весь коментар
06.08.2025 21:43 Відповісти
в Вашингтоні "мир! мир! мир!", а
буйло їм знову "дир! дир! дир!"

.
показати весь коментар
07.08.2025 01:09 Відповісти
Прекрасний Віткоф провів прекрасні перемовини і досяг прекрасних результатів.
показати весь коментар
06.08.2025 21:44 Відповісти
Домовились,війну треба закінчувати.Полетели!
показати весь коментар
06.08.2025 21:49 Відповісти
Росія ... налаштована на припинення вогню. - Зеленський
-----------------------------------------------------------------------------
И тут же россия запускает шахеды по Украине.
показати весь коментар
06.08.2025 21:55 Відповісти
ну пока ничего не будет подписано , будут летать в обе стороны это же база
показати весь коментар
06.08.2025 22:12 Відповісти
Головне, щоб вона не обманула ані Україну, ані США, - Зеленський
----------------------------------------------------------------------------------------------
А когда россия в своей истории не обманывала?
Тот же Трамп весь красный от злости, от того, что россия постоянно его обманывала и водила за нос.
Неужели Зеленский опять заглянул в "глаза" путину?
показати весь коментар
06.08.2025 21:58 Відповісти
То було сказано не вам, а Трампу. Черговий раз показав йому що ***** вважає його лохом. Таке собі провокування рудого на дії.
показати весь коментар
06.08.2025 23:55 Відповісти
Відчуваєтся "прогрес" в переговорах Відкофа з міжнародним терористом, вся ця фігня що б затягнути так звані переговори і не вводились санкції, знову Трампа в дурні пошили.
показати весь коментар
07.08.2025 00:05 Відповісти
Результат дуже хорошої і конструктивної розмови Віткофа з ******. До речі Рубіо вже заявив що так званий мир залежить від того чи погодиться Україна і ЄС на територіальні поступки які видвинув ***** Віткофу. Тобто ***** ту ж саму пісню з тими ж самими хотєлками Віткофу заспівав а
показати весь коментар
07.08.2025 01:09 Відповісти
У ***** все добре, він свої вимоги міняти не буде. Це не 23 рік.
показати весь коментар
07.08.2025 01:17 Відповісти
- Трампе!
- Га!
- ×уй на!
показати весь коментар
07.08.2025 02:09 Відповісти
Пора вже українцям та й не тільки зрозуміти що Трам ідіот.
показати весь коментар
07.08.2025 02:19 Відповісти