9258 відвідувачів онлайн

Зеленський провів нараду з військовим керівництвом: узгодили план оборони на пів року вперед

Зеленський провів на Сумщині нараду з військовим керівництвом

Під час робочої поїздки на Сумщину президент Володимир Зеленський провів нараду з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, міністром оборони Денисом Шмигалем та командувачем Десантно-штурмових військ Олегом Апостолом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова держави повідомив у соцмережах.

"Обстановка по всій лінії бойових дій, наші пріоритети та план на найближчі пів року Міністерства оборони, дії Десантно-штурмових військ – по всьому були окремі доповіді. Детально все обговорили", - зазначив він.

Зеленський наголосив, що триває робота над зміцненням оборони та посиленням українських воїнів.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
06.08.2025 22:03 Відповісти
+7
Отака ***** малята а не вище керівництво
показати весь коментар
06.08.2025 22:04 Відповісти
+6
показати весь коментар
06.08.2025 22:10 Відповісти

Завантаження...