Зеленський провів нараду з військовим керівництвом: узгодили план оборони на пів року вперед

Під час робочої поїздки на Сумщину президент Володимир Зеленський провів нараду з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, міністром оборони Денисом Шмигалем та командувачем Десантно-штурмових військ Олегом Апостолом.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова держави повідомив у соцмережах.
"Обстановка по всій лінії бойових дій, наші пріоритети та план на найближчі пів року Міністерства оборони, дії Десантно-штурмових військ – по всьому були окремі доповіді. Детально все обговорили", - зазначив він.
Зеленський наголосив, що триває робота над зміцненням оборони та посиленням українських воїнів.
Топ коментарі
+7 KAISERWALD
показати весь коментар
06.08.2025 22:03 Відповісти Посилання +7 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
06.08.2025 22:04 Відповісти Посилання +6 Дід Степан
показати весь коментар
06.08.2025 22:10 Відповісти Посилання