3959 відвідувачів онлайн

Сирський визнав помилку на Курщині, яка дала росіянам зайти трубою в тил ЗСУ: "Недогледіли"

Сирський розповів чому росіяни прорвалися в Суджу газопроводом

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про прорахунок під час операції на Курщині, коли ворог скористався трубою газопроводу для проникнення в Суджу, де ЗСУ утримували позиції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв’ю для ТСН.

Сирський зазначив, що знав про те, що російські окупанти можуть використовувати цей трубопровід.

Однак, за його словами, українським військовим ставили завдання взяти під контроль ті місця, на яких росіяни могли вийти з труби. Проте ворогу усе ж вдалося прорватися до Суджи.

"Тобто задачі такі ставилися і, ну, просто, ймовірно, десь, недогледіли, а, можливо, і не врахували зухвалості цих дій", - пояснив Сирський.

За словами головкома, росіяни заходили з кількох боків на Суджанському напрямку — і це також послабило увагу за трубою, чим і скористалися окупанти.

"Тому що це відбувалося в комплексі. Вони наступали й по трубі, і детально до цього готувалися, і тримали це в таємниці. Ну і по-друге, у них тривав наступ на Суджанському напрямку з декількох боків. Тобто, напевно, в ході ведення бойових дій [військові Сил оборони] послабили увагу за цією трубою", - додає він.

Усе це призвело до ускладнення відходу Сил оборони, оскільки росіяни пробралися фактично в тил українських позицій.

Раніше повідомлялося, що на початку березня російські штурмовики через трубу газопроводу просочилися в Суджу. 

Топ коментарі
+55
Так ось у чому справа,ви просто не догледіли,одні початок війни просто проїбали,а ви на Курщіні просто недогледіли,******** ви кончені.
показати весь коментар
07.08.2025 23:03 Відповісти
+39
І за цим "не догледіли", життя тисяч людей... На які йому і "лідеру", який його призначив - начхати.
показати весь коментар
07.08.2025 23:08 Відповісти
+32
Ваше "недогледіли" перекладається як: "Я, Олександр Сирський, разом з моїми генералами, не засвоїли уроків Авдіївки і двома ногами стрибнули на ті ж самі граблі. А розплатилися за це кров'ю і життями українських вояків. Ну і ще набрехали з три короби на говномарафоні. Ось, який гарний хрестик за це отримав!"
показати весь коментар
07.08.2025 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
військовий не професія а діагноз
показати весь коментар
07.08.2025 22:56 Відповісти
"Ой, труба-труба-труба,
Всіх Зеленський заїба..."

Новий фольклор України.
показати весь коментар
07.08.2025 22:58 Відповісти
Так ось у чому справа,ви просто не догледіли,одні початок війни просто проїбали,а ви на Курщіні просто недогледіли,******** ви кончені.
показати весь коментар
07.08.2025 23:03 Відповісти
І за цим "не догледіли", життя тисяч людей... На які йому і "лідеру", який його призначив - начхати.
показати весь коментар
07.08.2025 23:08 Відповісти
Цє хуцла Зеіуда з куратором Ермаком , демченко, Татаровим, Верещук , Резніковим і вісім складом РНБО , не пройобували, а виконували всі задачі ФСБ, зейло , за пів року , попереджали , показували план наступу, прохали будувати фортифікації, а Зейло відводив війська з Півдня, все розміновував , боровся з Кличко і патріотами , щоб не організовували Тероборону ………
показати весь коментар
08.08.2025 00:25 Відповісти
Сирський просто перекладає відповідальність на інших. Є один топовий OSINT-аналітик - Andrew Perpetua. Він разом зі своєю командою щодня переглядає всі доступні відео з війни - як українські, так і російські. Обсяг - від 150 до 250 відео на день. Вони аналізують втрати, геолокують події та щодня публікують верифіковану статистику втрат з обох сторін.

Одного разу Andrew захворів і не працював чотири дні - і 80% російських телеграм-каналів та псевдо-аналітиків у Twitter просто перестали постити. Виявилося, що вони банально крали інформацію з його роботи.

Andrew - проукраїнський, але подає дані об'єктивно, як є насправді. До речі, його аналізи часто збігаються з думками та оцінками Юрія Бутусова.

Згідно з аналітикою Andrew, Україна почала втрачати позиції в Курській області після того, як росіяни запустили операцію «Рубікон» і масово знищили нашу розтягнуту логістику дронами. Війська потрібно було відводити на місяць, а то й два раніше, ніж це зробило українське командування.

Таку ж думку на «Цензорі» висловлював один із військових, який безпосередньо воював у Курській області.
показати весь коментар
08.08.2025 03:40 Відповісти
Я бачу, що війна повинна закінчитися так, як нам вигідно. І ми повинні для цього зробити все. Тобто ми повинні перемагати, а не відступати!

А якщо, щось не так, то "недогледіли"...
показати весь коментар
07.08.2025 23:05 Відповісти
А хіба тільки в Суджі недогледіли трубу а солдат скільки раз збирали на "построєніє" на передку - ****** ми вчимося - "товариш" генерал
показати весь коментар
07.08.2025 23:05 Відповісти
втак це ж вже було, в Авдіїнці, таваріщ генерал про-сирський !

без пана Генерала Залужного пропадемо !!!

.
показати весь коментар
07.08.2025 23:08 Відповісти
не догледів,
другий раз після Авдіївки...

дивитись наперед і передбачати критичні ситуації - то не для про-сирського

.
показати весь коментар
07.08.2025 23:05 Відповісти
Будь-який командувач з хоча б крихтою честі після такого одразу подав би у відставку. Але не Сирський...
показати весь коментар
07.08.2025 23:06 Відповісти
В інтерв'ю https://www.washingtonpost.com/world/2025/07/23/ukraine-syrsky-interview-war-trump/ The Washington Post генерал відкинув будь-які натяки на те, що планує піти у відставку. Він поділився, що перебуває у гарній фізичній формі - все ще може зробити 100 віджимань без перерви. Водночас його помічники кажуть, що "він рідко - якщо взагалі колись - спить".
показати весь коментар
07.08.2025 23:10 Відповісти
І не спить і не майже не їсть , 100 ажумань робе...і за простих солдат переживає..не головнокомандувач а казка!
показати весь коментар
08.08.2025 02:39 Відповісти
Яка честь у кацапа мясника ,який стирає українську армію!?Це аля Штірліц в майбутніх кацапських серіалах "Сємнадцать мгновєній курскай псєвдооперациі."
показати весь коментар
08.08.2025 08:51 Відповісти
всі наші офіційні смі і новини - пропаганда і брехня ! ви згадайте, вони ж нам кричали, що зсу там засідку зробили кацапам, а тепер "прогледіли" ?! це пздц !
показати весь коментар
07.08.2025 23:09 Відповісти
Саме так. І що русня у трубі потруїлася випаровуваннями і частково подохла. І що наші решту перехопили при виході і всіх перебили. А потім ще сміялися, коли вони у себе пам'ятник у вигляді шматка труби у місті якомусь поставили і пісню про це написали.
показати весь коментар
07.08.2025 23:40 Відповісти
Ваше "недогледіли" перекладається як: "Я, Олександр Сирський, разом з моїми генералами, не засвоїли уроків Авдіївки і двома ногами стрибнули на ті ж самі граблі. А розплатилися за це кров'ю і життями українських вояків. Ну і ще набрехали з три короби на говномарафоні. Ось, який гарний хрестик за це отримав!"
показати весь коментар
07.08.2025 23:13 Відповісти
так в самом начале не догледіли, шашлыки мариновали
показати весь коментар
07.08.2025 23:14 Відповісти
вони тримали в таємниці.... от козли
показати весь коментар
07.08.2025 23:17 Відповісти
Зате про український контрнаступ на півдні тринділи з кожної праски: і резнікофф, і данілофф, і співали на шмарафоні, що скоро контрнаступ, і кваталівці цілу програму гумористичний контрнаступ зварганили, а безмозгла взагалі фотки машин для розмінування в переддень початку виставила, а тоді такий зелебоба каже, що план контрнаступу був у кремлі ще до початку і все нормально. Справжні Святослави Хоробрі завжди після Верховної Ставки зермака мають казати: "іду на ви - готуйтесь і чекайте", бо не козли і не лохи.
показати весь коментар
08.08.2025 00:26 Відповісти
Без захвата курської АЕС, контрнаступ не мав ніякого сенсу.
показати весь коментар
07.08.2025 23:22 Відповісти
Не недогляд,в поразка.
Труба лише окремий чинник,що привів до цього.
А чому стільки часу стояли на місці?
Чекав на недогляд,чи коли підійде пнч.армія?
А спецназ рашки тим часом діяв: спочатку накопичили різновид дронів,якими перекрили єдину дорогу постачання,потім підійшов "недогляд", і пнч.армія, і все решта.
показати весь коментар
07.08.2025 23:23 Відповісти
"Тобто задачі такі ставилися і, ну, просто, ймовірно, десь, не догледіли, і це пише командувач.котрий за таке "недогледіли". мав би зразу піти у відставку.Але раз продовжує .не виключено.ще багато "недогледіли" на користь рашиста
показати весь коментар
07.08.2025 23:27 Відповісти
Та не соромтесь, Сирський, кажіть як заведено в ze-шоблі - прої₴али!
показати весь коментар
08.08.2025 00:09 Відповісти
проє*алі...
показати весь коментар
08.08.2025 00:57 Відповісти
Якби контрнаступ-2023 спрямували на Брянщину, то в лісах значно легше було б закріпитися, особливо на етнічній території України - Стародубщині
показати весь коментар
08.08.2025 01:05 Відповісти
"Не догледіли, не врахували", не вийшли вчасно з Курщини. Нормальний генерал вже б подав у відставку, але " м'ясникам" це норм. Хлопці загинули.
показати весь коментар
08.08.2025 04:40 Відповісти
Яке в хера«недоглеліли»,замість організувати оборону,поклали еліту ЗСУ разом із західною технікою...
показати весь коментар
08.08.2025 04:48 Відповісти
Пам'ятаю, що всі журнашлюхи наперебій кричали, що всіх орків ухандохали, як тільки ті вийшли з труби, тому, що там їх чекали і все було пристріляно. Виявляється пи*діли.
показати весь коментар
08.08.2025 06:31 Відповісти
так просто, правда?
Ще, ****, скажи - "МАЮ ПРАВО НА ПОМИЛКУ"
показати весь коментар
08.08.2025 07:04 Відповісти
Величезна помилка - зняття Залужного і призначення тебе! З цього моменту все і покатилось!
показати весь коментар
08.08.2025 07:49 Відповісти
Йди нахєр з посади курва кремлядська
показати весь коментар
08.08.2025 08:38 Відповісти
А може не треба дурнями ворога представляти.
показати весь коментар
08.08.2025 09:08 Відповісти
А говно марафон, на який витрачається 2 млрд, розповідав нам що всі росіяни знищені, яка паскудна шобла прийшла до влади
показати весь коментар
08.08.2025 09:16 Відповісти
недогледіли. Ладно, оголосити сувору догану, та й повсьому
показати весь коментар
08.08.2025 09:50 Відповісти
Такая история повторялась НЕОДНОКРАТНО!
И в Мариуполе их провели по подземным коммуникациям, и ещё где-то под Бахмутом.....
показати весь коментар
08.08.2025 13:12 Відповісти