8893 відвідувача онлайн

Зеленський визнав, що визволення окупованих територій силою більше неможливе, - The Telegraph

Деокупація територій силою неможлива Що вирішив Зеленський

Президент Володимир Зеленський визнав, що визволення тимчасово окупованих Росією територій є неможливим. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Telegraph.

Видання зазначає, що Україна вітала б припинення вогню, яке "врегулює війну вздовж її нинішньої лінії фронту, але не дозволить міжнародному співтовариству визнати контроль Росії над будь-якими окупованими територіями".

"Це пояснюється тим, що Конституція країни не дозволяє її президенту чи парламенту односторонньо змінювати її територіальний устрій або миритися з порушенням її території. 

Однак Зеленський визнав, що визволення окупованих територій військовою силою більше неможливе, і необхідно буде вдатися до дипломатичних рішень", - пише The Telegraph.

Також видання зауважило, що Трамп заявив про відкритість для зустрічі з Путіним без Зеленського, "відмовившись від попередньої обіцянки брати участь лише у тристоронніх мирних переговорах".

Топ коментарі
+33
Ця заява повністю підпадає під статтю 111 ККУ, як до речі, і інші діяння боневтіка.
показати весь коментар
08.08.2025 10:04 Відповісти
+31
Три роки вбивати війська щоб в підсумку визнати власне безсилля. Потужний лідор.
показати весь коментар
08.08.2025 10:13 Відповісти
+29
Бездарно просрав і погодився на анексію. Яке ж воно нікчемне і шолудиве.
показати весь коментар
08.08.2025 10:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
він шо не читав Сирського з його атакуючими ініціативами
показати весь коментар
08.08.2025 10:19 Відповісти
Люто плюсую!
показати весь коментар
08.08.2025 10:22 Відповісти
Зараз сирський як відіжметься 100 разів, а потім ще не поспить 48 годин, і все, вважай пабєда в кишені!
показати весь коментар
08.08.2025 10:50 Відповісти
тепер залишилось визнати, що "ЛОХ", не президент і не головнокомандувач
показати весь коментар
08.08.2025 10:20 Відповісти
голохокомандувач
показати весь коментар
08.08.2025 10:50 Відповісти
Zelю - HAXy й!!!
показати весь коментар
08.08.2025 10:20 Відповісти
А шо ж таке, чєпуха зелена?
Ви вже вмерли всім Кварталом але не пустили русню в Херсонщину (закреслено), Запоріжжя (закреслено), Харківщину (закреслено), Сумщину (закреслено), Дніпропетровщину (закреслено)... ?
показати весь коментар
08.08.2025 10:21 Відповісти
Як показав Азербайджан, немає нічого неможливого. Просто нам не повезло з союзниками. Союзники оказались підлі брехуни. Аби нам хоч одноого такого союзника як північна корея то ми аж бігом би Сосію нагнули і звільнили свою землю. А так світова спільнота показала що ніякого ні міжнародного права ні міжнародних відносин і законів не існує. В цьому світі прав той в кого є гроші і зброя, бажано ядерна. А папірці з законами і угодами можете собі в сраку засунути
показати весь коментар
08.08.2025 10:21 Відповісти
Азецдбарджан погодився на анексію територій, готувався 30 років очікуючи необхідного моменту і дочекався коли Росії буде не до Вірменії. А нашим переможникам в Інтернет, треба все і прямо зараз.
показати весь коментар
08.08.2025 10:31 Відповісти
Не сци, чувак, ми у себе свою північну корею яяяяк побудуємо. І тоді яяяяяк дамо раші пи*ди. Дай тіко час, блазень з їрмаком все зроблять.
показати весь коментар
08.08.2025 10:32 Відповісти
Союзники нас попереджали за півроку до нападу.
Не треба переводити стрілки, у всьому винен лише зеленський та його банда.
показати весь коментар
08.08.2025 10:49 Відповісти
Серьезно? Всем виноват Зеленский??? А кем бы был Владимир Александрович, если бы не знаменитые события 21.04.2019?
показати весь коментар
08.08.2025 10:53 Відповісти
Населенню впарили когось в обгортці цукерки, і витратили на це чималі кошти, і зараз отримують дивіденди. Так працюють політтехнології, не треба тут робити винними самих громадян, обманути можуть будь-кого.
А вже конкретні дії громадянина зеленського на посаді президента призвели і до війни і до мільйонів смертей.
показати весь коментар
08.08.2025 11:05 Відповісти
Да обмануть можно кого угодно, но виноваты в этом сами обманутые. Тем более, что на выборах была и другая сторона. Была альтернатива - Армия, мова, вира, или какая разница, как называется улица, на которой вы живете и сойтись с путиным где-то посередине. Уставший от войны в 2019 народ выбрал то, что выбрал.
показати весь коментар
08.08.2025 11:51 Відповісти
А вообще, как говорил мой покойный дед; чого дурний - бо бідний, чого бідний - бо дурний
показати весь коментар
08.08.2025 11:58 Відповісти
Кого завгодно? Воно може й так, але ж чомусь "порохоботи" ні на яке фсбешне гівно не повелись, і під час передвиборчої кампанії попереджали тут, що вибирати треба вектор, а не прізвище, а зєля московський диктаторський вектор.
показати весь коментар
08.08.2025 12:32 Відповісти
Але до того, як проголосували, це чмо дало свою згоду на цю авантюру! Чи думаєте воно не знало на що йде? Думаєте йому не сказали, що все будуть робити " спеціалісти", а воно буде тільки купатися в променях слави? Його вина в цьому п*здеці найбільша!
показати весь коментар
08.08.2025 12:55 Відповісти
А почему бы ему было не согласится? Владимир Александрович никому ничего не должен. Только своим родителям. И снова отмечу. Если бы Зеленского В. А. не избрали Президентом Украины и, позднее, по его призыву, не избрали Верховную Раду с монобильшостью, ни на какие процессы в стране он бы влиять не мог. Выборы были абсолютно демократические и народ Украины сделал свой выбор. А то, что кто-то не то подумал, поверил, проголосовал по - приколу, по принципу кто угодно, только не Порошенко, ничего не меняет.
показати весь коментар
08.08.2025 16:45 Відповісти
ну як би не зовсім демократичні. був зговір спочатку українських олгірхв між собою а потім - всі разом з кремлем. потм через масовану пропаганду - яка вібувалася декілька років - то і був приведений до влади дегенерат зеля з шоблю дефективних менеджерів. під час виборів механізм маніпуляуції з голосами також був задіяний. були підтянуті і місцеві "елітки"- кримінально- корупційні структури. ось і вся демократія. зараз на заході пишуть що в україні еліта не вартує свого народу. наші керінвики - це лише купка продажних, боягузливих нікчем які готові за 3 рублі вдовільнити будь яку плолітично-сексуальні забаганки путіна або будь кого. вони просто моляться на росію і кремль нічого в житті більше не бачаьть і не знають. - власна вигода і цар в кремлі.
показати весь коментар
09.08.2025 13:47 Відповісти
Да в том то и дело, что никаких значительных нарушений, которые могли бы повлиять на результат, на выборах не было. А пропаганда - дело такое - свобода слова. И Зеленский к власти приведен был народом Украины - выбравшим его на выборах. Еще раз отмечу. Не важно, что кто-то не тот сериал посмотрел, поверил в зарплату в 4 000 долларов США, додумал то, что никто не говорил, устал от войны, решил отомстить Пороху за съеденного брата, решил выбрать нашего парня Вову вместо еврея Порошенко, решил, что не этично продавать сладости, будучи больным диабетом и т.д. и т.п. Важно то, что дееспособные совершеннолетние граждане Украины пришли на избирательные участки (причем два раза в 2019) и проголосовали как проголосовали.
показати весь коментар
09.08.2025 21:24 Відповісти
Если при выборе союзников полагаться на везение - ничего хорошего из этого не выйдет. И, кроме того спасение утопающего - в первую очередь - дело рук самого утопающего. Если упасть за борт и не делать ничего, ожидая пока тебе спасательный круг нужного размера скинут, можно и утонуть.
показати весь коментар
08.08.2025 10:51 Відповісти
Не повезло з союзниками? А з "лідором" вам повезло? Он як гарно бреше та бикує, може б і були які союзники, та й ті потікали. Пробували аплодувати нікчемі обдовбаній, не розібравшись, а як роздивилися, плюватися почали, не Черчиллєм воно виявилося, а банальним Торчиллєм, що, між іншим, було видно ще задовго до виборів. Довго ж доходило, а гундос хрипатий тим часом на пару зі своїм кумирм путіним вбив сотні тисяч українців, та долі мільйонам зламав.
показати весь коментар
08.08.2025 13:13 Відповісти
Зрадник готує свій електорат до капітуляції.
показати весь коментар
08.08.2025 10:21 Відповісти
Ляхторат сам готов московитам жопы целовать, лишь бы слушать газманова, как раньше.
показати весь коментар
08.08.2025 11:30 Відповісти
Його електорат саме за це й голосував. Їм якраз і потрібно було "сайтісь пасерєдінє", обнятися з "братскім народам", а армія, про яку говорив та й відроджував Порошенко, їм була на заваді. Тому й голосували за клопа гундосого, що Україна для них теж актриса фільмів для дорослих, і якої не повинно бути.
показати весь коментар
08.08.2025 13:18 Відповісти
Такое патриотическое обсуждение здесь! Прям ни шагу млять назад! Жаль только никто не сказал, что надо делать, что б освободить Донбасс и Юг. Кроме дебильных предложений послать на фронт прокуроров и полицаев - ничего.
показати весь коментар
08.08.2025 14:15 Відповісти
Це єдиний реальний варіант закінчити війну визволивши усі українські території і чи Зеленський, чи інший президент це зробить, іншого варіанту немає!
показати весь коментар
08.08.2025 10:22 Відповісти
Для цього вам треба повернутися з Польші
показати весь коментар
08.08.2025 12:31 Відповісти
Він це визнав ще в Овальному кабінеті, коли підтвердив такі слова Трампа.
показати весь коментар
08.08.2025 10:23 Відповісти
обісралося і смердить...
показати весь коментар
08.08.2025 10:24 Відповісти
Когось цікавить маячня цього уйобка?
показати весь коментар
08.08.2025 10:24 Відповісти
От нахєра живити надію та пропаганду москалів?((Звідки така інфа?((Сцирський сказав?((З тим м'ясником з риб'ячим поглядом ,як в *****, готі й чекати якихось просування в інший бік((Досить вже того,як він просрав курську операцію((
показати весь коментар
08.08.2025 10:24 Відповісти
Земразь йде нах@й.
показати весь коментар
08.08.2025 10:26 Відповісти
показати весь коментар
08.08.2025 10:26 Відповісти
Здавати території легко, розмінувавши Чонгар, розвалюючи армію перед повномаштабним вторгненням, відведенням військ, забороною стріляти у відповідь ...
А забирати так, дуже тяжко ...
показати весь коментар
08.08.2025 10:31 Відповісти
Украина приветствовала бы прекращение огня, которое "урегулирует войну вдоль ее нынешней линии фронта, но не позволит международному сообществу признать контроль России над любыми оккупированными территориями".

Это красивая обёртка, в которую Зеля хочет завернуть капитуляцию.
показати весь коментар
08.08.2025 10:34 Відповісти
сирський визнав курськ проє@алі, зельонсткій визнав пів України проє@алі, зебидло готують до капітуляції
показати весь коментар
08.08.2025 10:34 Відповісти
Агент Окурок виконав своє оманське завдання від патрушева: патріоти вбиті на фронті, охлос - деморалізований, країна готова до повної економічної (тихої, як в Білорусі) окупації.
Ордєн пабєди агенту.
показати весь коментар
08.08.2025 10:36 Відповісти
А що по цьому поводу скажуть лохи 73%? Як там "мінські", які були підписані при Порошенко? Ніхто не бажає прокоментувати, що реально по них втратили і що собою представляють "стамбульські" чи "Оманські"??? То хто вже не хоче закінчувати війну? З брехливих слів Зе і його воровитої команди у 2019 році ми чули, що війну не хоче закінчувати Порошенко, бо він на ній наживається, то хто наживається сьогодні, не закінчуючи війну?
З 2014 і по 2019 роки ми створили армію і звільнили 2/3 окупованих територій, а скільки територій ми втратили з 2019 і по цей день і чому їх не звільнив простой малшьчік від наріду?
показати весь коментар
08.08.2025 10:40 Відповісти
ЗЄ просрав та провалив все, що тільки міг.

Дай дурню парцеляновий член - він і член розіб'є, і руки поріже.
показати весь коментар
08.08.2025 10:42 Відповісти
"ЗЄ просрав та провалив все, що тільки міг". Це вже з якого боку подивитися. Якби він був президентом України і дійсно хотів перемоги й збереження цілісності держави, то можна сказати, що і просрав, і провалив, і на усе це є об'єктивна причина, бо він дегенерат. А от якщо зрозуміти, а схиляюсь до цього варіанту, що хрипун працює, звісно ж, у силу своїх обмежених розумових здібностей і необмежених владних повноважень, на своїх хазяїв, московитів, то просрав він далеко не все.
показати весь коментар
08.08.2025 13:26 Відповісти
Брехня
показати весь коментар
08.08.2025 10:45 Відповісти
ну нарешті!
показати весь коментар
08.08.2025 10:45 Відповісти
Готує потужну капітуляцію щоб догодити рудому Донні та путлеру.
показати весь коментар
08.08.2025 10:57 Відповісти
Якщо Зеленський погодиться на капітуляцію України, путін дасть йому нагороду - героя росії.
показати весь коментар
08.08.2025 11:00 Відповісти
Патужный мародер.
показати весь коментар
08.08.2025 11:00 Відповісти
То нагадайте тому хрипатому гівнюку його обісцянки, на які повелися не дуже розумні 73% виборців:

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський відповів, що скаже президенту РФ Володимиру Путіну під час зустрічі в разі обрання президентом.
"Якщо зустрінемось із паном Путіним, я йому скажу: "Ну нарешті ви повернули наші території, скільки готові ще компенсувати грошей за те, що відібрали наші території та допомогали людям, які брали участь у ескалації Криму та Донбасу, допомагали їм на всьому їхньому страшному, жорстокому, огидному шляху" - сказав Зеленський.

Ну що зебоби, все ще сподіваєтеь, що Зє вас не наї*ав?
показати весь коментар
08.08.2025 11:07 Відповісти
Тільки Порох це зрозумів і переюудував відносини до рашки а зе до сих пір мріє знову заглянути в очі
показати весь коментар
08.08.2025 11:27 Відповісти
Шо значит "визнав"?? Ты гарант Конституции или гарант своего хера? У тебя ВСУ и все наши деньги, на которые ты обязан оплатить ВСУ всё что им надо и набрать контрактников на отличную зп, сопля хрипатая
показати весь коментар
08.08.2025 11:23 Відповісти
а пусть тебя не чешет это, Где наша баллистика ? а зелёный просырает всё чтоб сдать, именно для этого ты его выбирал
показати весь коментар
08.08.2025 11:43 Відповісти
показати весь коментар
08.08.2025 11:34 Відповісти
Зеленський пересидів, 5 років його правління вже давно минули, він не має повноважень з 21 травня 2024 року підписувати такого роду договори про здачу територій. Він нелегітимний.
показати весь коментар
08.08.2025 11:24 Відповісти
Якось так невдобно получилось
показати весь коментар
08.08.2025 11:26 Відповісти
Ще у 2019,"нужнапростаперестать"
показати весь коментар
08.08.2025 11:28 Відповісти
Ой, як зручно! Розмінувати все, запустити кацапів в Україну, брехати народу про кордони 91 року, перемолоти наші сили у бездарних наступах, курськах, та фортецях заради піару, перетворити мобілізацію на бусифікацію, а ТЦК на СС, а потім розвести руцями - ми не можемо відвоювати захоплене. ХТО ДАВ кацапні це захопити?! ТІЛЬКИ ТИ!
показати весь коментар
08.08.2025 11:30 Відповісти
ЗРАДНИК який вбиває Україну.
показати весь коментар
08.08.2025 11:31 Відповісти
Трудно отвоевывать свое, когда союзнички отключают связь в разгар боя и ограничивают во всем, чтобы сохранить боеспособность московии.
показати весь коментар
08.08.2025 11:33 Відповісти
Звісно неможливе, коли 90% ресурсів тупо РОЗКРАДАЮТЬ!

показати весь коментар
08.08.2025 11:33 Відповісти
73% тупоголовим лохам подобаєтся.
показати весь коментар
08.08.2025 14:42 Відповісти
Пзць нема донбассу.
показати весь коментар
08.08.2025 11:37 Відповісти
Ну чого ти **** пі** раст зеленський, не сказав ще до виборів, своїм % ,шо йдеш на посаду для зради України, та вбивства мирних українців ?! шо ви за нація така ?!!! Народжуїтеся в Україні , вона вам дає все ,а ви її потім вбиваїте ,та грабуїте ! 🤡 зеленський, Будь ти проклят !!! АМІНЬ !!!
показати весь коментар
08.08.2025 11:37 Відповісти
Та така ж нація, як ракова пухлина. Оселитися на тілі країни, народу, присмоктатися, нажертися, а тоді вбити, висмоктавши усі соки. А от куди дивилися й дивлятьс ті, які таких обирають?
показати весь коментар
08.08.2025 13:29 Відповісти
Одному території ,другому копалини , іншим могили , каліцтва й вікові борги роздало - підарюга ріммина.
показати весь коментар
08.08.2025 11:37 Відповісти
Смерть зрадникам.
показати весь коментар
08.08.2025 11:38 Відповісти
Це вже все ...треба виходити до верховній ради ...Геть зраду ,Геть зеленського чорта !!! ...
показати весь коментар
08.08.2025 11:53 Відповісти
Якщо президент таке говорить, значить він зрадник і ворог і має бути усунений
показати весь коментар
08.08.2025 12:14 Відповісти
Території й не повернути. На жаль, це факт. Зараз задача- відстояти те що лишилося.
І готуватися до наступної кацапської компанії.
показати весь коментар
08.08.2025 12:16 Відповісти
Сирському це скажи, бо те зібралось наступати.
показати весь коментар
08.08.2025 12:21 Відповісти
Аяк же корпуси, СБС, мультикам,,,, Все окреслене в Омані, решта похідне.
показати весь коментар
08.08.2025 12:29 Відповісти
Неларма він розвів мародерство , диктатуру усе як і потрібно кацапам
показати весь коментар
08.08.2025 12:31 Відповісти
Дія Зе і ко нагадують дії фр.маршала Петена в літку 1940г. Він теж так заявляв і віддав гітлеру під окупацію за мир третину Франції, але через два роки німці повністю її окупували.. Згодом, маршал дуже погано закінчив своє життя
показати весь коментар
08.08.2025 12:34 Відповісти
Якщо Зеленський більше не здатен захистити Україну, то має піти у відставку .
показати весь коментар
08.08.2025 12:38 Відповісти
А раніше воно на щось було здатне, окрім морду наркоманську корчити, записуючи відосіки, та бикувати перед созниками? Тільки зараз воно стало "не здатне"?
показати весь коментар
08.08.2025 13:31 Відповісти
Всрався зелений членограй!!
показати весь коментар
08.08.2025 12:47 Відповісти
Для наступления требуется трёхкратное превосходство. Интересно, а кто из барцов с "пораженческими настроениями" готов ЛИЧНО внести вклад в формирование этого превосходства?
показати весь коментар
08.08.2025 13:01 Відповісти
Що за бред,ще він меле.Три рокі тортур ,знущяньня ,вбивств ,насілля,крадіжкі дітей ,міліони судьб розчявлених в цему жахітті?Кто відповість за це .Сором ,і приниження усіеї нації,бридко .До чого алчність ,і жадоба до грошей і влади приводить .
показати весь коментар
08.08.2025 13:02 Відповісти
Так це ж приниження не його нації. Його нація вже давно сидить у Ізраїлі та на віллі в Італії.
показати весь коментар
08.08.2025 13:33 Відповісти
"Президент Украины Петр Порошенко заявил, что освобождение оккупированных территорий Донбасса и АР Крым должно происходить политико-дипломатическим путем и подчеркнул приоритетность финансирования внешнеполитического ведомства. Об этом он сказал на заседании Совета национальной безопасности и обороны Украины, сообщает http://www.president.gov.ua/news/v-derzhavnomu-byudzheti-na-2017-rik-maye-buti-peredbacheno-5-38139 пресс-служба президента Украины.

«Поскольку вопрос освобождения оккупированной части на востоке нашего государства и Крыма должен происходить политико-дипломатическим путем, я предлагаю, чтобы это было учтено при увеличении финансирования Министерства иностранных дел. Потому что наши дипломаты - это такое же оружие, как и штурмовые десантные, танковые, артиллерийские, ракетные и другие бригады Вооруженных сил», - сказал президент". (с.)

13 сентября 2016

https://ru.krymr.com/a/news/27984459.html
показати весь коментар
08.08.2025 13:13 Відповісти

ОООО!!!ВЕЛИЧАЙШЕЕ МОИ КРЕМЛЁСКИЕ ПОВЕЛИТЕЛИ )(УЙЛА!
Я НИЧТОЖЕСТВО, ОСМЕЛЮСЬ ПОТРЕВОЖИТЬ И СПРОСИТЬ ВАС:
ВЫ УЖ НЕОБСУДЬТЕ МЕНЯ, А МОЖЕТ ВЫ ЕЩЁ ЧЕГО ИЗВОЛИТЕ
ЗАКАЗАТЬ ? ОБСЛУЖУ ВАС БЕЗ ПРОМЕДЛЕНИЯ БЛАГОДЕЛЕЙ МОИХ!
А МОЖЕТ БЫТЬ ВАМ ПОДАТЬ ЕЩЁ ПОБОЛЬШЕ УКРАИНСКОЙ ЗЕМЛИ !?
показати весь коментар
08.08.2025 13:38 Відповісти
Черговий доказ що ЗЕбільне шобло просрали вторгнення,ігнорували попередження західних партнерів і підготовку країни до оборони.Відплвідальність буде повна.
показати весь коментар
08.08.2025 13:58 Відповісти
а якже Крим , чи Буданов брехав
показати весь коментар
08.08.2025 14:32 Відповісти
Та він і зараз бреше !
показати весь коментар
08.08.2025 16:22 Відповісти
В 2019 війна виборам не завадила.
показати весь коментар
08.08.2025 14:40 Відповісти
Почитавши коментарі,, робиш висновок,маєм те,що маєм ,бачили очі,що купували--їжте поки повилазить!!! Спілкуючись з повністю зазомбованими зебобіками чуєш від них одне,А ЯКБИ БУВ ПОРОХ-ТО УКРАЇНУ ВЖЕ ДАВНО ЗДАВ-БИ!!!! А більш поміркована меншість на нього молиться,бо добре розуміє,що то був один вихід уникнення війни--водити кругами карлика,видумувати всілякі мінськ-1,2,3,..... іще булоб,АЛЕ..... А ще є такі як Світан,Скрипін і їм подібні,які все шукають хто здав Крим,Донбас,їм все мало смертей і нічому не вчаться,бо на тім та і на цім етапі,навіть дитина ясельної групи розуміє,що мураха БЕЗСИЛА проти СЛОНА!!!! Євреї такі продвинуті,нам до них як до неба рачки,а і ті слабаки без США та і Іран зовсім не рашка!!
показати весь коментар
08.08.2025 20:17 Відповісти
Це чмо усі роки т.з. "президенства" усе само і робило, щоб зараз прийти до такого виновку. Геть мудака!
показати весь коментар
08.08.2025 22:34 Відповісти
Шо ж ти, підар, здав назад?!.
показати весь коментар
08.08.2025 22:53 Відповісти
Сторінка 2 з 2