6781 відвідувач онлайн
5 842 33

Алієв і Пашинян підписали мирну угоду за посередництва Трампа

Алієв, Пашинян

Президент Азербайджану Ільхам Алієв та прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 8 серпня підписали мирну угоду між країнами. Підписання відбулося за посередництва президента США Дональда Трампа у Білому домі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на трансляцію, яку вів Білий дім.

Лідери Азербайджану та Вірменії назвали досягнення мирної угоди історичним днем для регіону та світу в цілому, а також відзначили при цьому роль США.

Своєю чергою Трамп заявив, що "Вірменія й Азербайджан зобов'язуються назавжди припинити всі бойові дії, відкрити торгівлю, подорожі та дипломатичні відносини, а також поважати суверенітет і територіальну цілісність одна одної, що дуже важливо".

Глава Білого дому підписав з президентом Азербайджану й прем’єр-міністром Вірменіїокремі угоди як з Вірменією, так і з Азербайджаном щодо співробітництва у сферах енергетики, технологій, безпеки кордонів, інфраструктури й торгівлі. Домовленості включають, у тому числі, ексклюзивні права США на розвиток стратегічного транзитного коридору через Південний Кавказ, який отримав назву "Шлях Трампа для міжнародного миру та процвітання".

Топ коментарі
+10
мацьква
показати весь коментар
08.08.2025 23:43 Відповісти
+9
Але жоден з них не був звинуваченим як *****((А тут *****ві примірюють вишивану сорочку((
показати весь коментар
08.08.2025 23:30 Відповісти
+7
питання не в поділася. питання в тому, що 35 років там тривала війна саме "завдяки" такому "миротворцю" як мацква, який і влаштував спосатку там цю війну і воював на одній із сторін, а точніше, то одна із сторін (Вірменія) воювала там на стороні мацкви. і тепер, коли такого "миротворця" звідти майже остаточно викинули, там нарешті може запанувати тривалий мир.
показати весь коментар
08.08.2025 23:58 Відповісти

Завантаження...