13096 відвідувачів онлайн

Втрати окупантів втричі більші ніж у нас, - Зеленський

зеленський

Співвідношення втрат України та РФ в особовому складі становить приблизно 1:3.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

"Щодо втрат. Наведу приклад вчорашнього дня [11 серпня], в цілому приблизно так: у рускіх 1000 втрат на добу, це 500 вбитих і 500 поранених. Я зараз не кажу, що там є 10 полонених тощо", – сказав Зеленський.

Він уточнив, що Росія втратила 968 військових за добу. Зокрема убитих 531 особа і 428 поранених. Ще дев'ять окупантів потрапили в полон.

"Ми – 340 втрат за добу. 18 "двохсотих" і 243 "трьохсотих", 79 безвісти зниклих. Приблизно 1:3, тобто їхні втрати втричі більші", – сказав президент.

Востаннє Зеленський озвучував втрати України у війні у лютому 2025 року. Тоді він заявляв, що загинули понад 46 000 українських військових, ще понад десяток тисяч зникли безвісти або перебувають у російському полоні.

Топ коментарі
+15
Перед зустріччю двух мудаків, він собі місця не знаходить. Все намагається якось відбілити себе в очах народу в які сикав шість років.
показати весь коментар
12.08.2025 21:01 Відповісти
+12
Як так виходить, що втрати рашистів більше в три рази, а наших в полоні більше ніж рашистів у нас в полоні в три рази...?
показати весь коментар
12.08.2025 20:59 Відповісти
+12
А втрати територій?
А як так стається, що забезпечення ЗСУ або браковане, або недороблене (міни/БПЛА)?
А як може бути те, що при цьому у "небожителів" Банкової/Грушевськог з'являються нові авто елітного класу, нерухомість (як в Україні, так і за кордоном)?
А як може бути "раптове" рішення про підвищення стипендій після того, як студенство вийшло на протести проти обмеження самостійності НАБУ і САП?
А як може бути проблема з мобілізацією, якщо єдиний (хто законодавчо відповідає за це) сидить на Банковій і має всю повноту влади від КМУ до ВРУ (чи навпаки)?
А як може бути , що завод по виробництву зброї для армії (у воюючій країні) і досі непобудований, а в іншій країні вже готовий? (Рейнметал)
А як може бути, що людина, яка не є навіть держслужбовцем, ніким не обиралася і призначена лише "янєлохом" головним у якійсь неконституційній структурі - представляє інтереси країни?

Можу продовжувати, але сенс?
показати весь коментар
12.08.2025 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що хорошого?
Гинуть кращі...😥
показати весь коментар
12.08.2025 20:58 Відповісти
Тобто 333 українця за добу? Це близько 120000 на рік.
показати весь коментар
12.08.2025 20:59 Відповісти
Як так виходить, що втрати рашистів більше в три рази, а наших в полоні більше ніж рашистів у нас в полоні в три рази...?
показати весь коментар
12.08.2025 20:59 Відповісти
І обмін тілами 6000 наших на 57 кацапів...
показати весь коментар
12.08.2025 21:12 Відповісти
У рашистів йде постійний наступ тому і багато тіл залишаються за ними, тим більше хто з наших військових полізе під кулі забирати труп якогось кацапа наприклад десь під Гуляйполем?
показати весь коментар
12.08.2025 21:30 Відповісти
Перед зустріччю двух мудаків, він собі місця не знаходить. Все намагається якось відбілити себе в очах народу в які сикав шість років.
показати весь коментар
12.08.2025 21:01 Відповісти
Це вже ближче до реальності ніж телемарафонні 1 мільйон проти менше ніж 100 тисяч. Хоча співвідношення втрат 1:3 для сторони, яка наступає є цілком прийнятним.
Проте Зеленський забув додати що людський потенціал у русні більший разів у 6, більше того у них краща ситуація з міграцією і народжуваністю.
показати весь коментар
12.08.2025 21:01 Відповісти
пиши одразу в 100500 разів а не у 6! а от Трамп сказав що співвідношення втрат 1:14 на нашу користь! то ти тепер напишеш шо кацапів в 28 разів більше?
показати весь коментар
13.08.2025 00:15 Відповісти
Чоловіки, які нелегально тікають за кордон, шкодять іміджу України, - речник ДПСУ Демченко.

«Саме тому ми збільшуємо кількість прикордонних нарядів, залучаємо дрони та відеокамери».
показати весь коментар
12.08.2025 21:02 Відповісти
ЖАХ
показати весь коментар
13.08.2025 01:49 Відповісти
РФ у війні з Україною станом на 25 липня https://www.facebook.com/share/p/16byDCJFqH/ втратила:
особового складу ‒ близько 1047250 (+980) осіб

тобто?
безповоротно втрачено 300-400 тис воїнів, захисників україни?
це, зе!гніда закидує, що нас врятує виключно капітуляція?
чи, до чого ця статистика, саме сьогодні?
показати весь коментар
12.08.2025 21:02 Відповісти
так ми не знаємо наші втрати. скілььки ти там казав,37 000? ну помножемо на три, а Цензор печатає втрати русіш швайне близько мільйона. тобто 300 000? то ти знову збрехав кловуне?
показати весь коментар
12.08.2025 21:05 Відповісти
Потрібно щоб було у 10 разів більше, або ще більше, є над чим працювати ще.
показати весь коментар
12.08.2025 21:05 Відповісти
Щастя то яке! Дякуємо, Клоуне! Ти зробив все, щоб кацапи зайшли вільно, а не здохли в районі Чонгару.
показати весь коментар
12.08.2025 21:07 Відповісти
До жопи. А скількі у нас балістичних ракет? Порявняно з бурятами?
показати весь коментар
12.08.2025 21:07 Відповісти
Jesli smotret po ubitim,i tak na mnogo bolse polucitisia.521 protiv 28 ciut ne 20 raz
показати весь коментар
12.08.2025 21:08 Відповісти
Бо у кацапів багато КАБів і ракет на будь який колір і смак. А у нас лише потужне "помстимося",
показати весь коментар
12.08.2025 21:09 Відповісти
Так ми втрачаєм солдат а кацапи орків - яких догуя
показати весь коментар
12.08.2025 21:09 Відповісти
А втрати територій?

Можу продовжувати, але сенс?
показати весь коментар
12.08.2025 21:13 Відповісти
Для України, це ******* як не добре...
показати весь коментар
12.08.2025 21:14 Відповісти
340 за добу і при тому втрати нових територій щоденно.
ВР мала би робити екстренне засідання в звязку з тяжкими втратами.Правильно говорить Трамп про великі втрати щоденно і що пора цю війну закінчити,чому противляться по сей день закоренілі зелебоби,в унісон свому ідолу,які ладні воювати до останнього українця чужими руками.
показати весь коментар
12.08.2025 21:15 Відповісти
Ти ще краще пропонуєш...віддати українців і українські землі в окупацію рашистам, чужими життями мрієш задобрити кацапських людожерів, це вже 110 ст.ККУ.
показати весь коментар
12.08.2025 21:44 Відповісти
Порахуй краще свому ідолу їх.
показати весь коментар
12.08.2025 22:04 Відповісти
Кожен місяць у нас мобілізують 50.000 чоловіків, численість армії не змінюється. То куди діваються попередні 50.000 ?
показати весь коментар
12.08.2025 21:24 Відповісти
Звідки інформація про 50 000? Бачив лише 25-30. А щодо того, де зникають бусифіковані, гарно роз'яснено у цьому https://youtu.be/Qrf47pXi84o?t=650 відео (пояснення займе 1 хвилину).
показати весь коментар
13.08.2025 09:19 Відповісти
Просто, нам зараз тринадцять, що є якісь успіхи і позитиви, на тлі всього негативу.
показати весь коментар
12.08.2025 21:28 Відповісти
Тільки 18 двухсотих за добу. Це ж мізер. В Украіні від ДТП та нещасних випадків за добу гине більше. Тобто шанс загинути в ЗСУ дуже низький - гойда мобілізуватись та грошей підзаробити.
показати весь коментар
12.08.2025 21:28 Відповісти
То біжи мобілізуйся і воюй за 20 000.
показати весь коментар
12.08.2025 21:35 Відповісти
ну пребрехaл торчиль немного.
кто с него спросит?
показати весь коментар
13.08.2025 05:12 Відповісти
Та в нас населення вже в 5 разів менше , а вони мобілізують ще тих хто на захоплених територіях , тому це не на нашу користь . Поки не буде 1 до 8-10 нам капець.
показати весь коментар
12.08.2025 21:29 Відповісти
Докерувалися, мля.
показати весь коментар
12.08.2025 21:30 Відповісти
Тобто, втрати ЗСУ десь 330 тисяч.
Плюс втрати цивільних хз скільки.

Ну молодець. Потужно накерував.
показати весь коментар
12.08.2025 21:31 Відповісти
За минулий місяць реальні підорські втрати склали 15000 тварин (300 в т.ч.), а не 33000 намальовані Сирським. Наші втрати теж відомі, але не ті про які звиздить гідрант.
показати весь коментар
12.08.2025 21:31 Відповісти
Готує до капітуляції. За тиждень вже буде 1:1
показати весь коментар
12.08.2025 21:48 Відповісти
боляче слухати і бачити оттаке одоробало як 🤡 зеленський , страшно за Україну , але і досі є ті % яким він подобається ,тільки чомусь вони всі тепер живуть за кордоном ...
показати весь коментар
12.08.2025 21:50 Відповісти
Коли ми всі після війни дізнаємося про справжні втрати, у будь-якої нормальної людини постане питання, а цього було замало для перемоги якби було професійне військове командування та адекватний президент? При такому командувані скільки б не наловили тцкуни, хоч мільйон, завжди буде замало. На нас вже в будь-якому випадку чекає демографічна катастрофа, а пенси з цензора все дужче волають про мобілізацію з 18 років.
показати весь коментар
12.08.2025 21:52 Відповісти
Мабуть пенси всі гуртом пішли воювати по програмі "Контракт 60+"
показати весь коментар
12.08.2025 22:19 Відповісти
Каждый день на болота должны лететь тысячи беспилотников а лучше ракет и уничтожать там всё и всех что работает на войну, именно так должна вестись современная война.
показати весь коментар
12.08.2025 22:08 Відповісти
Спочатку було 1 до 8-10, потім було 1 до 5-6, зараз вже стало 1 до 3. А коли люди взнають справжні цифри, то виявиться 1 до 1,5 - про що кажуть всякі незаангажовані джерела
показати весь коментар
12.08.2025 22:17 Відповісти
А ще цивільні. Яких взагалі ніхто не рахує, бо ми ж не люди. Один Маріуполь тільки чого коштує - суцільний цвинтар...
показати весь коментар
12.08.2025 22:21 Відповісти
І про нього чомусь мовчать.
Ізраїль би з цього (трагедія Маріуполя) зробив невмирущий трагічний марафон (не той що в нас зараз).
показати весь коментар
13.08.2025 01:52 Відповісти
тaк русня к aрте и кaбaм добaвилa море дронов которые их впк производит = результaт нa лицо