6823 відвідувача онлайн

Трамп про втрати РФ у війні: З січня втратила у 14 разів більше солдатів, ніж Україна

Трамп назвав втрати Росії та України у війні

Президент США Дональд Трамп озвучив значні втрати Росії у війні проти України та заявив, що це має зупинитися. 

Про це він написав у своїй соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.

"Мені щойно повідомили, що цього місяця в безглуздій війні з Україною загинуло майже 20 000 російських солдатів. З початку року Росія втратила 112 500 солдатів. Це дуже багато непотрібних жертв! Однак Україна також зазнала великих втрат. З 1 січня 2025 року вона втратила приблизно 8000 солдатів, і ця цифра не включає зниклих безвісти", - зазначив він.

Трамп каже, що внаслідок російських обстрілів Україна також втратила мирних жителів, "хоч і в меншій кількості".

"Україна також втратила цивільних осіб, але в меншій кількості, коли російські ракети влучили в Київ та інші українські міста. Це війна, яка ніколи не повинна була відбутися — це війна Байдена, а не "Трампа". Я тут лише для того, щоб спробувати її зупинити!" - додав він.

трамп

Топ коментарі
+23
обнули свого друга *****
і втрат не буде
взагалі
показати весь коментар
01.08.2025 19:06 Відповісти
+14
Головне - повторювати, що це війна Байдена. Та Байден вже як півроку не президент, тобто півроку це - війна Трампа, якщо слідувати логіці самого Трампа.
Про те, чому це війна Байдена, а не путіна - навіть питати не буду, бо відповідь проста: Трамп - ідіот.
показати весь коментар
01.08.2025 19:12 Відповісти
+13
Бандерофашист
@BanderoFashik
·
4 год
Покровськ. Декілька місяців там висаджували рози. Саме по цій вулиці сьогодні вже бігають дрг кацапів. Гарно напевно їм там, рози пахнуть, квітнуть.
показати весь коментар
01.08.2025 19:20 Відповісти

Завантаження...