10012 відвідувачів онлайн

Трамп та Путін зустрінуться на військовій базі в Анкориджі, - CNN

Про що сигналізує потенційна зустріч Трампа з Путіним

Президент США Дональд Трамп та російський диктатор Володимир Путін проведуть зустріч на американській військовій базі Елмендорф-Річардсон, розташованій в Анкориджі, штат Аляска.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це із посиланням на джерела повідомляє CNN.

Як зазначає видання, у США зіштовхнулись з проблемою того, що наразі фіксується пік туристичного сезону на Алясці. Саме тому варіанти, доступні та обладнані для проведення зустрічі, були сильно обмежені.

Окрім того, CNN зауважує, що організатори зустрічі прийшли до висновку, що єдиним містом на Алясці з життєздатними варіантами саміту буде Анкоридж.

"І лише об’єднана база Елмендорф-Річардсон, розташована на північній околиці міста, відповідатиме вимогам для історичної зустрічі, хоча Білий дім сподівався уникнути оптики розміщення російського лідера та його оточення на військовій базі США", - пише видання з посиланням на джерела у Білому домі.

Топ коментарі
+21
Военного преступника с почестями встречают на американской военной базе. Какого позора я ещё не видел?
показати весь коментар
13.08.2025 07:46 Відповісти
+15
Один постріл і ти - номінант премії Миру від Нобеля
показати весь коментар
13.08.2025 07:05 Відповісти
+11
Чому не в Гуантанамо?
показати весь коментар
13.08.2025 07:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спички у пуйла заберить
показати весь коментар
13.08.2025 06:43 Відповісти
На військовій базі зустрінуться, подалі від мирняка, щоб ***** не сказали, що воно *****
показати весь коментар
13.08.2025 07:57 Відповісти
Ох і дебіли! Яка різниця, де два 3,14ра будуть одне одному в дупу заглядати?
показати весь коментар
13.08.2025 06:57 Відповісти
Один постріл і ти - номінант премії Миру від Нобеля
показати весь коментар
13.08.2025 07:05 Відповісти
Так пане, так, це ж не те, що горбаться-горбаться, а за великим рахунком матимеш дулю (вiд Юльки з плетеним кубликом на головi)... ЗЫ... шо-та тревоги немае , а трiскотня , як по безплотникам, е.
показати весь коментар
13.08.2025 07:26 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 09:35 Відповісти
А царь настоящий буде чи тільки чемоданчики?
показати весь коментар
13.08.2025 07:41 Відповісти
Впсіліч приїде, поки владимвладирч буле з кім чен иром і сі онлайн спостерігати за цим огидним для США двіжем. Оборжуться😂
показати весь коментар
13.08.2025 08:47 Відповісти
Чому не в Гуантанамо?
показати весь коментар
13.08.2025 07:45 Відповісти
Военного преступника с почестями встречают на американской военной базе. Какого позора я ещё не видел?
показати весь коментар
13.08.2025 07:46 Відповісти
Прокурори Гааги вже вилетіли
показати весь коментар
13.08.2025 07:57 Відповісти
сша не в мус...
показати весь коментар
13.08.2025 10:08 Відповісти
Доні струхнув побачити як вся Аляска вітає його чорними прапорами і плакатими де він по горло в лайні ***** і крові українців.
показати весь коментар
13.08.2025 08:45 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 08:49 Відповісти
може туди прилетять китайські дрони чи кульки або іранський шахед .
показати весь коментар
13.08.2025 09:36 Відповісти
«Туристичний сезон…»🤦‍♂️ ***** налякане до всрачки, а трампакс прогинається перед сцикуном. Тьфу