5947 відвідувачів онлайн

Безпідставні обшуки по справах 5-10-річної давнини блокують роботу міста, - КМДА

кмда

За щоденними обшуками в різних департаментах КМДА стоїть бажання заблокувати життєдіяльність міста від медицини до вивезення сміття, щоб знизити підтримку міської влади серед киян.

Про це заявив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний в ефірі телеканалу "Київ", інформує Цензор.НЕТ.

"У нас кожен день обшуки, і сьогодні у нас проходять обшуки по ряду підприємств, установ по справах 5-10 річної давності. За всім цим стоїть блокування ряду галузей діяльності міста. Починаючи від медицини і закінчуючи вивезенням сміття. Співробітники заарештовані, у них заборона спілкування, арештоване майно. При цих умовах ми тримаємося, бо ми точно за собою не бачимо ніякої провини", - заявив Загуменний.

Він зазначив, що підозри, які висуває Київська міська прокуратура посадовцям КМДА, не мають нічого спільного з правовою позиціє, бо не містять ніяких доказів.

Раніше мер Києва назвав "абсурдними" понад 20 підозр представникам столичної влади, про які казав новий Генпрокурор. Віталій Кличко вважає таку "дивовижну продуктивність" подальшим знищенням місцевого самоврядування в Україні.

Топ коментарі
+8
природній відбір серед пацюків,молоді та голодні трясуть старих та віджертих.Одне не розумію,чому як красти так мовчки,а коли трясуть так кричите "рятуйте"
показати весь коментар
15.08.2025 00:17 Відповісти
+6
Татарівщина з портновщиною, гадить в Україні та Києві, як перед своїм фінішем!
показати весь коментар
15.08.2025 01:06 Відповісти
+5
Нехай Кличко сомплі не лиє, бо він такий же мародер , як і Зєля. Як вони за свої корита боятся!
показати весь коментар
15.08.2025 00:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нехай Кличко сомплі не лиє, бо він такий же мародер , як і Зєля. Як вони за свої корита боятся!
показати весь коментар
15.08.2025 00:00 Відповісти
в 2019 році ви тут писали в підтримку Зелі...
показати весь коментар
15.08.2025 09:17 Відповісти
природній відбір серед пацюків,молоді та голодні трясуть старих та віджертих.Одне не розумію,чому як красти так мовчки,а коли трясуть так кричите "рятуйте"
показати весь коментар
15.08.2025 00:17 Відповісти
КМДА не для себе проводить закупівлі. А й для шкіл, дисадків, лікарень, органів соцзабезпечень. Ті ж самі ліки, їдло, засоби реабілітаці, засоби гігієни. Тролейбуси, трамваї..то ОПа та ВР тільки для себе бюджет країни дерибанять, а Київ - то з податків платників.
показати весь коментар
15.08.2025 00:48 Відповісти
+++
Но природный отбор продолжал идти дальше. В описываемом вами случае, когда молодые и голодные сами постарели, возникла судебная власть и были написаны законы призванные охранять скарб постаревших "трясунов"
Пока я молодой и сильный живем по понятиям. Как постарею и натащу в нору барахла начинаем жить по закону
показати весь коментар
15.08.2025 07:16 Відповісти
судячі з вашого спііча,,, Как постарею и натащу в нору барахла начинаем жить по закону,,,-то вже є доброчесні громадяни,якщо їх не зловили при молодих потугах??
показати весь коментар
15.08.2025 08:52 Відповісти
Фраза "В основе каждого крупного состояния лежит преступление" является цитатой, приписываемой Оноре де Бальзаку. Эта фраза часто встречается в различных произведениях, включая книгу "Лавка дурных снов" Стивена Кинга, где она приписывается Бальзаку. Она отражает идею о том, что богатство часто наживается нечестным путем, через эксплуатацию, обман или другие незаконные действия.

Семейство Морганов готово поспорить и с Кингом и даже с самим Оноре
показати весь коментар
15.08.2025 09:03 Відповісти
ви начитані та з гарною пам'ятю,це дуже добре що ваш розум споживає не тільки срач з соціальних мереж-то честь вам і повага,по факту,щоб ми тут не обговорювали мало що змінить,бо по перше суспільство у нас ще не почало навіть дорослішати до стану відповідальності за все що відбувається з ним і навколо нього,а по друге це зовнішнє ,,керування,, якому вигідне те що відбувається бо це дає цьому керуванню відбуватися
показати весь коментар
15.08.2025 10:44 Відповісти
Дякую
показати весь коментар
15.08.2025 11:07 Відповісти
Дійсно неподобство, депутатам та чиновникам термін позовної давності порвинен бути продовжений, а краще взвгалі скасований, ато накрадуть, протягнуть у часі і вуаля, все чікі-пікі
показати весь коментар
15.08.2025 00:25 Відповісти
Татарівщина з портновщиною, гадить в Україні та Києві, як перед своїм фінішем!
показати весь коментар
15.08.2025 01:06 Відповісти
То прийміть уже закон через ВР.
Украдене 5 і більше років тому належить тому хто украв.
показати весь коментар
15.08.2025 01:09 Відповісти
Что вы бюрократию разводите? Года, на каждое дело счётчик заводить.
Принять простой закон "Тихо ******* и ушел, называется нашёл".
Не взяли с поличным - до свиданья.
показати весь коментар
15.08.2025 07:24 Відповісти
А от на це вони піти не можуть.
Бо це анархія.
Раптом, чому б це раптом))), у них самих почнуть красти?
Ну наприклад банківський робітник, чи прибиральниця,
у водіїв взагалі картбланш завжди під дупою.
показати весь коментар
16.08.2025 14:43 Відповісти
"А чьто тако-о-є?" Депутати ж протягли строк давності за посадові злочини в три роки? В "самий непідкупний в свті суд", виродки! Судіться і віддавайте суддям те що накрали. Жаба давить? Тоді прийміть черговий Закон що посадові злочини і корупція на будь яких державних закупівлях не підлягає кримінальному переслідуванню і крадіть собі офіційно. Ви ж зарплати собі вже поробили які не мають жодного стосунку до ВВП. Залишилось дійти до мети - "кожному депутату і чиновнику по 300 душ кріпаків і полк особистої охорони...
показати весь коментар
15.08.2025 04:12 Відповісти
який строк давності три роки, ти що з дуба впало, чи ти взагаоі розумієш що це?
показати весь коментар
15.08.2025 06:27 Відповісти
Як же зелена погань хоче заграбастати Київ! Аж слина капає!
показати весь коментар
15.08.2025 06:49 Відповісти
А вот им.... Это наша корова, и только мы будем её доить.
(команда В. Кличко)
показати весь коментар
15.08.2025 07:27 Відповісти
жителі Києва вибирали Кличко, а ви кого вибирали Зелених пройдисвітів?
показати весь коментар
15.08.2025 09:21 Відповісти
За артиста Владимира Зеленского проголосовали во втором туре президентских выборов все 13 киевских избирательных округов. За действующего президента Петра Порошенко - ни один из округов (хотя в первом туре он одержал победу на четырех округах).
Вот именно вы, батенька, пройдисвітів и выбрали единогласно.
А перед этим преступные "руки що не крали" вам Лёню Черновецкого навязали.
Бросьте херню пороть все маканулись в более менее равной доли
показати весь коментар
15.08.2025 09:41 Відповісти
Підтримка янелоха киянами ніколи не буде великою,бо кияни-не слуги. Вони хомо сапієнс.
показати весь коментар
15.08.2025 07:16 Відповісти
А как плохо что в 19-Ом Даунбас не принимал участие в выборах. Можно было бы избрание Безуглой на Горловку спсать.
Кияне маканулись не меньше. В среднем по Киеву в толпе из 10 киян трое забили на ваши выборы а четверо отнесли булаву клоуну
показати весь коментар
15.08.2025 07:33 Відповісти
випийте пігулку і вимкніть інтернет расіїї.
показати весь коментар
15.08.2025 09:23 Відповісти
А чи можете викласти результати виборів по дільницям у славному місті Київі? Ми разом подивимось. Та я перед вами вибачусь
показати весь коментар
15.08.2025 09:45 Відповісти
если бы Киев был под Зелей, то кипиша такого небыло бы....да часть малограмотных людей почитателей 95 квартала и сериала Скоты народа ринулись голосовать с криками "хуже не будет" и "Хоть паржем"...умный нарід...що поробиш......посміялись усі і кров*ю тепер відхаркуємо усі....ось такі справи.
показати весь коментар
15.08.2025 11:48 Відповісти
Шановний пан, викладайте докази що Київ голосував проти. Усе інше балачки. Кипеш только досвідчені кияні підіймають?
показати весь коментар
15.08.2025 13:52 Відповісти
як і у всій державі, крім Львова....я ж написав вам що був умний нарид 73%...а що ви хотіли..... люди які голосували за слуг ніколи не ходили на майдани і усталі ат вайни...
показати весь коментар
15.08.2025 14:59 Відповісти
а проти закону про набу чия молодь вийшла? не ваша точно.
показати весь коментар
15.08.2025 15:02 Відповісти
Тобто, справи таки є? Значить і шукати треба! Поставив коло себе бандюків, а тепер виє, що їх є за що саджати
показати весь коментар
15.08.2025 08:29 Відповісти
о як бісять вас українці
показати весь коментар
15.08.2025 09:26 Відповісти
Москальский агент Татаров розбушувався!
показати весь коментар
15.08.2025 08:42 Відповісти
А що, крадіжка коштів десять років тому вже не переслідується?
показати весь коментар
15.08.2025 08:53 Відповісти
"Сроки давности преступлений в уголовном праве Украины определяются в зависимости от категории тяжести преступления. Они могут варьироваться от 2 до 15 лет, после истечения которых лицо может быть освобождено от уголовной ответственности. "
показати весь коментар
15.08.2025 11:48 Відповісти
ОП будь якими методами хоче прибрати Кличка і поставити якогось свого Мамедова - Ткаченка. Тільки за 5 років в крані так все зговняли, що далі тільки провалля. Вони цього не розуміють, бо в них ' головокружєніє от успєхов.
показати весь коментар
15.08.2025 10:53 Відповісти
Ідіот підопешний.
показати весь коментар
15.08.2025 10:54 Відповісти
ЖОДНОГО кіберножа для лікування раків чорнобильців в Україні це теж частка Геноциду