4205 відвідувачів онлайн

Трамп після зустрічі з Путіним мав втомлений і роздратований вигляд, - The Wall Street Journal

Трамп про територіальні поступки

Президент США Дональд Трамп під час нічної телефонної розмови з європейськими лідерами мав втомлений і роздратований вигляд після зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним на Алясці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Wall Street Journal.

За даними видання, Трамп заявив, що працював без перерви 24 години та допустив можливість повернення до жорстких санкцій проти Росії, якщо тристоронні переговори не дадуть результату.  Розмова між американським президентом і європейськими лідерами відбулася близько 3:00 ночі за центральноєвропейським часом.

За словами посадовців, які брали участь у розмові, Трамп мав втомлений і роздратований вигляд після спілкування з Путіним.

Вони також зазначили, що Трамп заявив про готовність розглянути можливість відновлення погроз негайними санкціями проти Росії лише в тому разі, якщо тристоронні переговори не приведуть до прогресу в досягненні миру.

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
17.08.2025 08:34 Відповісти
+16
В рижого п.дора можливі людські емоції? Охрєнєть.
показати весь коментар
17.08.2025 08:17 Відповісти
+15
Звісно втомився тримати на башкі хер *****.
показати весь коментар
17.08.2025 08:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В рижого п.дора можливі людські емоції? Охрєнєть.
показати весь коментар
17.08.2025 08:17 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2025 08:34 Відповісти
це навіть мене якось НЕ дивує: два старих діда їздять по-світу...
та вирішують як далі жити 8 млрд. баранів.....
ігноруючи так-зване оон та "міжнародне право".....
показати весь коментар
17.08.2025 09:00 Відповісти
Тому що зрозумів що він тупий лох,але пізно
показати весь коментар
17.08.2025 09:16 Відповісти
Звісно втомився тримати на башкі хер *****.
показати весь коментар
17.08.2025 08:21 Відповісти
Там цікавіше... Приїхав у "капелюся миротворця", а він виявився "циліндром Чемберлена"... От тільки Гітлер з Чемберленом хоч зберігав дипломатичний такт, а Путін, прямо на зустрічі, стягнув з Трампа того капелюха, насрав туди, і натягнув йому, його, потім, на голову...
показати весь коментар
17.08.2025 09:07 Відповісти
Нічого, завтра на Зеленському відіграється.
показати весь коментар
17.08.2025 08:21 Відповісти
чи 22 серпня, коли вони там викликають зелю на килим
показати весь коментар
17.08.2025 08:23 Відповісти
Шо навіть якщо він в кУстюмі рриїде?
показати весь коментар
17.08.2025 08:48 Відповісти
Головне щоб картюги привіз. Можна колоду на 36, бо Трамп таких ніколи не бачив)
показати весь коментар
17.08.2025 09:11 Відповісти
Навіть, якщо з усіма корисними копалинами приїде. Тут все наперед ясно.
показати весь коментар
17.08.2025 09:11 Відповісти
путлєр покусав
показати весь коментар
17.08.2025 08:21 Відповісти
Ти дивись яка ца-ца..
показати весь коментар
17.08.2025 08:22 Відповісти
Зате Путін був задоволений. І так, це був він справжній, накачана силіконом та ботоксом маразматична бабка. І ця шизонута бабка навіть для маразматіка та собіратєля земель американських Трампа явний перебір. (Невже це я через кілька років?)
показати весь коментар
17.08.2025 08:26 Відповісти
Але як співав про найкращу чудову зустріч!

Трамп оцінив зустріч із Путіним на "10 з 10": Ми номер один, вони номер два у світі Джерело: https://censor.net/ua/n3568928
показати весь коментар
17.08.2025 08:26 Відповісти
3 години фуй сосав, от і притомився....
показати весь коментар
17.08.2025 08:26 Відповісти
Втомився ***** задовольняти по повної програмі та у всіх позах.
показати весь коментар
17.08.2025 08:28 Відповісти
Воно грає,то цирк
показати весь коментар
17.08.2025 08:31 Відповісти
Еще бы, вести сложные переговоры это не шашлыки жарить и строить зоны отдыха на Чонгаре.
показати весь коментар
17.08.2025 08:32 Відповісти
Вы бывали на улице Лизюкова в Чонгаре? Это, правда, курортная зона.
Степь и редкие соленые озера.
Интересно, по над дорогой рыбой торговали. В Чонгаре был большой рыбный рынок. Торговали только с запорожской стороны. Вьезжая в Крым, торговлю рыбой как отрезало. Шел синий лук
показати весь коментар
17.08.2025 08:58 Відповісти
Причем, по бешеным ценам.
показати весь коментар
17.08.2025 09:14 Відповісти
Это что такое,эссе от лаконичного писателя?
показати весь коментар
17.08.2025 09:45 Відповісти
Вопрос о зонах отдыха в продуваемой степи с отсутствием пресной воды.
Вы там были?
показати весь коментар
17.08.2025 10:13 Відповісти
Опа,агент квартала покинул личину писателя и занял пост адвоката козыря и его шашлычника;я был везде,я знаю как легко прошла армия путина до Херсона и ЗАЭС через Чонгар.
показати весь коментар
17.08.2025 11:39 Відповісти
Если ехать из Крыма с какой строны рыбный рынок?
Бывалый ты, наш
показати весь коментар
17.08.2025 11:57 Відповісти
Если ехать на танке из Крыма,что бы с ходу захватить Херсон,то пох с какой стороны рыбный или птичий рынок,главное договориться с шашлычником и козырем о том,что бы мосты были целые.
показати весь коментар
17.08.2025 12:20 Відповісти
Я так и думал после первого вашего поста. Вы балабол вульгарис. Дякую. Вы мне не интересны
показати весь коментар
17.08.2025 12:57 Відповісти
А вы такой интересный,степи нах,озера,рыба,пресная вода,курорты, но ни слова про шашлычника и козыря с которых взяли грошики за защиту,было интересно читать хитрозадого мошенника.
показати весь коментар
17.08.2025 13:32 Відповісти
Напевно не міг ні їсти, ні спати? 😔 А в гольф гоч може грати?
показати весь коментар
17.08.2025 08:35 Відповісти
Він був роздратований не ******, а тим що йому потрібно розмовляти з європейськими холопами.
показати весь коментар
17.08.2025 08:43 Відповісти
може здохне рудий дурень .
показати весь коментар
17.08.2025 08:52 Відповісти
втомлений то зрозуміло - так прогибатися не кожний дід в 80 зможе...
показати весь коментар
17.08.2025 08:53 Відповісти
Мабуть, знов переглянув документальний фільм про свої пригоди на мацквє у совдєповські часи.
показати весь коментар
17.08.2025 08:54 Відповісти
Ось ще одне підтвердження що Трамп повний ідіот :
https://www.dialog.ua/world/318726_1755377947
показати весь коментар
17.08.2025 08:54 Відповісти
"готовність розглянути можливість відновлення погроз"
тут крапка.
показати весь коментар
17.08.2025 08:56 Відповісти
Якщо клепки нема її не купиш ,нафіга був візит воєного злочинця до США і червона доріжка і оплески Трампа кривавому убивці , такої ганби США ще не було ,швидше вже демократи оговтались та перемогли на виборах в конгрес та проголосували за іпічмент цього жлоба.
показати весь коментар
17.08.2025 08:59 Відповісти
Якщо Трамп помре то треба йому посмертно надати звання Героя України!! Якщо помре швидко то можно одразу надати подвійного Героя!!
показати весь коментар
17.08.2025 09:02 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2025 09:20 Відповісти
Не треба було старому бовдуру лізти в президенти. Ганяв би собі м'ячика у своєму маєтку і почувався б добре.
показати весь коментар
17.08.2025 10:28 Відповісти
дінь-дінь неякісний вийшов, багато свідків було
показати весь коментар
17.08.2025 10:37 Відповісти
Ну канєшно
Такої ганьби не знав жодний американський президент
Трампа привселюдно поімєлі уже на червоній коровій доріжці
показати весь коментар
17.08.2025 10:44 Відповісти
Трамп після зустрічі з Путіним мав втомлений і роздратований вигляд, А ЯК "ТРАМБОН" ХОТІВ ВИГЛЯДАТИ.КОЛИ ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ З КУЙЛОМ ВИЙШОВ ОБ...СРАНИЙ НИМ ПО САМІ ВУХА???
показати весь коментар
17.08.2025 10:51 Відповісти
Еще бы - три часа на остсосе!
показати весь коментар
17.08.2025 11:40 Відповісти
Стільки фрикцій, а оргазм так і не прийшов...