9567 відвідувачів онлайн

Зустріч з лідерами Європи в Білому домі закінчилась, але продовжиться в іншому форматі, - ЗМІ

Трамп, Зеленський та європейські лідери

У Білому домі завершилась зустріч президента США Дональда Трампа, президента України Володимира Зеленського та європейських лідерів.

Про це повідомив прессекретар президента Сергій Никифоров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Зустріч завершилася, але лідери залишаються у Білому домі для продовження переговорів, можливо, у іншому форматі", - зазначив він.

Топ коментарі
+11
показати весь коментар
19.08.2025 00:30 Відповісти
+7
"У іншому форматі"... Це як? Почнуть гамселити трампона вже ногами?
показати весь коментар
19.08.2025 00:26 Відповісти
+3
Про це повідомив прессекретар президента Сергій Никифоров

Цінність цієї інфи ще нижча ніж у тих перемовин.
показати весь коментар
19.08.2025 00:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Типа Зелупка отправили нах.
показати весь коментар
19.08.2025 00:26 Відповісти
недоносок, з прапорами хоч би розібрався.
показати весь коментар
19.08.2025 15:58 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 00:37 Відповісти
"У іншому форматі"... Це як? Почнуть гамселити трампона вже ногами?
показати весь коментар
19.08.2025 00:26 Відповісти
В формате фарса.
показати весь коментар
19.08.2025 00:38 Відповісти
Та ця "зустріч" була в такому ж "форматі", як і "аляскинська"... Тобто, ППР - "посиділи, потринділи, розійшлися" Кожний говорив своєю мовою, і про своє, та не слухав співрозмовника...
показати весь коментар
19.08.2025 01:03 Відповісти
Ця зустріч - дуже важлива інформаційна складова, нехай трамп слухає те, що йому не подобається. Все ж таки він буде змушений продавати Україні зброю за гроші європейських друзів. Мені особливо сподобався виступ Джорджії Мелоні.
показати весь коментар
19.08.2025 09:07 Відповісти
З дівками в сауні напевне.
показати весь коментар
19.08.2025 01:13 Відповісти
Шо це все було та навiщо ?
показати весь коментар
19.08.2025 00:28 Відповісти
Й_й цирк, де за замовчуванням приймається, що увесь світ, який його дивиться -- ідіоти.

Перепрошую, інакше я це дійство від так званого "президента США" назвати не можу.
показати весь коментар
19.08.2025 00:36 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 00:30 Відповісти
Всех на фронт!
показати весь коментар
19.08.2025 00:31 Відповісти
після дзвінка трампона шефу. ***** васілічу.
показати весь коментар
19.08.2025 00:32 Відповісти
Про це повідомив прессекретар президента Сергій Никифоров

Цінність цієї інфи ще нижча ніж у тих перемовин.
показати весь коментар
19.08.2025 00:34 Відповісти
вуси б йому ще як у піськова!
показати весь коментар
19.08.2025 00:42 Відповісти
Наразі все ясно що нічого не ясно
показати весь коментар
19.08.2025 00:40 Відповісти
Добре поговорили. Все. 😁
До цього з ****** добре поговорили.

Тиждень будуть мусолити хто, що, інсайди, аналітики, якісь ексміністри.

А потім Трамп ще щось придумає, щоб медіапростір був наповнений його миротворчістю, а не списками Епштейна.
показати весь коментар
19.08.2025 00:44 Відповісти
Exactly.
показати весь коментар
19.08.2025 00:46 Відповісти
Це такі вказівки шеф-хуйло дав по телефону агєнту ''краснову''?
показати весь коментар
19.08.2025 00:51 Відповісти
Все це шоу і так було зрозуміло що жодного результату не буде ,Трамп влаштував що б виправдати себе про зустріч з міжнародним злочинцем ,це нікчема ,балабол і брехун ,я не думаю що він настільки тупий що б не розумів що кремлівський терорист розуміє лише силу ,тому і ненакладає санкції , а граєтся в якісь переговори,щож пора відкофа відправляти в москву.
показати весь коментар
19.08.2025 00:52 Відповісти
это хорошо, что все остались довольны:

- торчиль
- ржавая обоссаная собака и по совместительству педофил
- ху й ло
- и европейцы из калолиции потужных и решительных.

значит все готовы идти на уступки.
показати весь коментар
19.08.2025 00:54 Відповісти
може то лєнка? ґефільте скумбрію йому на перекус передала.
показати весь коментар
19.08.2025 00:55 Відповісти
Клоунада і підняття рейтингів зеленського, результат зустрічі, знову летять шахеди і ракети, а лохторат аплодує