10744 відвідувача онлайн

РФ спочатку пропонувала Трампу двосторонню зустріч, а потім тристоронню, - Зеленський

зеленський

Спочатку росіяни пропонували президенту США Дональду Трампу двосторонню зустріч Україна-Росія, а потім тристоронню.

Про це розповів Президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Після нашої зустрічі всіх разом і координації, як ми будемо працювати над гарантіями безпеки, президент Сполучених Штатів Америки зв'язався з російською стороною і вони проговорили, які можуть бути дипломатичні кроки. Росія запропонувала спочатку двосторонню зустріч "Україна-Росія", а потім тристоронню", - розповів глава держави.

Та додав, що Україна готова до зустрічі в будь-яких форматах.

Топ коментарі
+9
ТА пофігу, це все туфта. Російське суспільства на 100% фашистське, включаючи "мягких" фашистів як Латиніна, Солонін чи Шендерович. Це Рейх, а Рейх мусить воювати інакше він не рейх
показати весь коментар
19.08.2025 02:56 Відповісти
+8
Скільки метушні.
Буде двостороння зустріч, а потім тристороння, на якій пукін знову повторить те що говорив в 2022 році.
Різниця лише в розмірі втрачених Україною територій.
показати весь коментар
19.08.2025 03:18 Відповісти
+7
показати весь коментар
19.08.2025 04:12 Відповісти

Завантаження...