Росіяни атакували Сумщину, пошкоджена цивільна інфраструктура, - ОВА

Ввечері 31 серпня росіяни атакували Ворожбянську та Білопільську громади Сумщини.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на очільника ОВА Олега Григорова.
"Внаслідок ударів пошкоджена цивільна інфраструктура. В одному з населених пунктів виникла пожежа у житловому секторі. Попередньо – без жертв та постраждалих. На місцях працюють екстрені та аварійні служби, ліквідовуючи наслідки ворожих атак", - розповів він.