4925 відвідувачів онлайн
11 856 33

Ексдружина керівника кіберполу Виходця "спалила" в інстаграмі стосунки з колишнім чоловіком та незадекларовані статки, - ЗМІ. ВIДЕО

Юрій Виходець

Колишня дружина очільника кіберполіції Юрія Виходця Наталія в інстаграмі показує, що насправді досі знаходиться з ним в стосунках.

Про це йдеться в матеріалі Bihus.Info, передає Цензор.НЕТ.

"Начальник кіберполіції України Юрій Виходець у деклараціях завжди виглядав скромно – навіть тоді, коли був одружений. Але щойно він розлучився з Наталією Виходець, всесвіт її благословив: потоки відкрилися – і на неї посипалися мільйони. Балі, ретрити, Rolex, Van Cleef, відкриття нового салону краси в одеському Совіньйоні і будинок там. У деклараціях цих статків, звісно, немає. Адже вони вже "чужі люди" один одному. Але Instagram Наталії показує інше: цитати про кохання і привітання з річницями шлюбу. І це лише мала частина того, що натякає: ексдружина – не зовсім "екс", - зазначають журналісти.

Топ коментарі
+19
...це коли тупа жаба спалила незаконні доходи і майно. крінж.
показати весь коментар
04.09.2025 22:05 Відповісти
+18
Ніколи так гарно не жилося різноманітним вертухаям, як при Зеленському.
показати весь коментар
04.09.2025 22:41 Відповісти
+17
Ну вони ж українці.
А українці ненавидять корупцію, а ******* коли є "волохата рука" яке все порішає.
показати весь коментар
04.09.2025 22:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...це коли тупа жаба спалила незаконні доходи і майно. крінж.
показати весь коментар
04.09.2025 22:05 Відповісти
"Говорил я Фоксу - бабы тебя до цугундера доведуть !"

.
показати весь коментар
04.09.2025 23:40 Відповісти
Так а нащо їм майно якщо не ви#обуватись перед іньшими. Іноді таке враження що їх сенс життя то виє#еутись перед іньшими як найбільше. Людське втратили.
показати весь коментар
05.09.2025 01:24 Відповісти
Я звертаюсь до вас - українські хапуги, корупціонери, мафіозі, їх діти та дружини, коханки та коханці. Саме ви винні в тому, що почалась війна. Ви постійно розкрадали, хтось більше, хтось менше. Гроші не йшли на побудову 5 дитячих майданчиків, а лише на 3, тому що решту ви розпихували по кишенях. Гроші не йшли з таможні на пенсії нещасним пенсіонерам, а знову ж таки ви будували собі маєтки, купляли дорогі квартири. Україну грабували, залазили в кишеню до державних грошей, тому ми занепадали та занепадали всі 30 років. Україна, як хворий, ставала слабшою та слабшою, що провокувало рашистів на агресію. Ви такі наглі, що продовжуєте красти навіть зараз, коли кращі сини пішли віддавати своє життя та здоров'я, боронячи свою країну, а по факту - ваше награбовано майно та бізнеси. Кращі хлопці пішли перші, також пішли, прості та чесні, здебільшого селяни, дуже багато з західної частини України, де звикли, що закону треба дотримуватись, вони там більш чесні та довірливі. Парадоксальним є те, що пішли боронити ваше награбоване ті, які за душею нічого не мають, ба більше, вони і живуть далеко від фронту, там де навіть не літають дрони чи ракети. Але такі люди, патріоти, пасіонарії, чесні простаки закінчуються. Залишились, скажемо, м'яко кажучи, хитруни. Які розуміють, в якій країні вони живуть. Вони задають собі правомірне питання, чому я маю йти та віддавати своє здоров'я та життя в країні, яка не буде піклуватись за моїми дітьми, за мною, не дай Боже інвалідом, а буде продовжувати красти та красти ???? На сході та півдні багато таких, хто думає, та хай би без війни рашисти прийшли - різниці не багато для простого люду. Бізнесу нема - не відіжмуть, халупка нікому не треба, говорю я російською, як вони, якось виживемо. Що наші обкрадають, що ті, хоч стріляти не будуть і тцк не буде. Тим більше, люди бачуть несправедливість не тільки в тилу, а й на війні, коли всякі професійні військові, менти заховались за 3 лінією на злачних місцях, а воюють ті, хто зброї ніколи не тримав. Я не кажу про всі випадку, але здебільшого так і є. Тому маємо, що простак після місяця учебки потрапляє на нуль і гине через пару тижнів від дрона чи обстрілу, так і не зробивши постріл, а профі сидять подалі вже роками і нормально себе почувають. Потім будуть ходити та розповідати дітям в школах, як вони горіли в танках. Герої - це прості хлопці, яких кидають на необлаштовані позиції. На приклад, взяти Суми зараз. Чому поки наші були в Суджі, там не накопали окопів, бліндажів, не перерили все від тих мотоциклів, не забетонували бункера від дронів з перископами, не закрили все їжами та колючками, не поставили пастки, та міни, міни, міни ??? Так би хлопці, які відступали, яких кидають зараз, зайшли б на облаштовані позиції. І так треба робити усюди. Кидають людину після учебки - йди на четверту, третю лінію оборони, ось інструмент, ось екскаватор. Звикай до дикого побуту, копай, бетонуй, мінуй, вчись, поки що фронт далеко. Звикай! Поступово, поступово фронт буде наближатись, чи хлопців переведуть на другу лінію оборони, а може і на першу. Але не на нуль одразу, як м'ясо рашистське. Чому є гроші на дурні проекти, дороги, зупинки, укриття, нові будинки, а на укріплення грошей нема ??? Все і всі на війну - тоді можна було б тримати оборону і перемелювати рашистські навали. Відповзати потроху, але відповзати на готові рубежі, щоб кожен метр української землі для кацапів був вбивчим. Як у Цоя люди вимагають "перемен", а по-нашому, СПРАВЕДЛИВОСТІ ! Чи можемо ми ще воювати проти рашки. Можемо! В нас загиблими близько 150 тис плюс множимо на три пораненими і хто вибув. Виходить 500 тис вибуло. Чи є ще в Україні 500 тис на наступні 3 роки війни? Люди є, але НЕмА СПРАВЕДЛИВОСТІ і і люди не хочуть помирати за українських хапуг! Ось що вбиває країну. Ми не фіни, які як один, взялись до зброї і дали відсіч більш могутньому ворогу ніж рашка, цілому СРСР на той час. Вони відстояли свою країну. А ми, гадаю, що ні, бо, на жаль, залишаємось хохлами, які у помираючої країни крадуть ліки та ковдру. Соромно та сумно від цього
показати весь коментар
05.09.2025 09:01 Відповісти
Звернення у нікуди. Їх, хапуг, вже нічого не вилікує..... нічого крім кулі.
показати весь коментар
05.09.2025 17:03 Відповісти
Ну вони ж українці.
А українці ненавидять корупцію, а ******* коли є "волохата рука" яке все порішає.
показати весь коментар
04.09.2025 22:06 Відповісти
Ех! - голова садова - переписав би всі статки на бабулю - божий одуванчик -- і комар носа не підточить
показати весь коментар
04.09.2025 22:08 Відповісти
****** в рот. це гроші за неправомірні вигоди. вгадайте які - продані наші з вами інтереси.
показати весь коментар
04.09.2025 22:12 Відповісти
Невже кіберполіція продала мій пароль до акаунту в Газмережах?
показати весь коментар
05.09.2025 01:25 Відповісти
може й продала. з тобою поділилися? твій пароль продали, ти хоча б гривню отримав з продажу?
показати весь коментар
05.09.2025 08:08 Відповісти
Та які там стосунки? Так, знічев'я трахаються час від часу по старій пам'яті. )
показати весь коментар
04.09.2025 22:12 Відповісти
Юрок ти?
показати весь коментар
05.09.2025 01:25 Відповісти
Ні, не я. )
показати весь коментар
05.09.2025 08:20 Відповісти
🤣🤣🤣 дружній перепіх то норм., 😡 а красти гроші під час війни у держави то "западло".
показати весь коментар
05.09.2025 09:26 Відповісти
Маю надію що кіберполіція не створила аналог "копенаген". Для тих хто не знає що це: На рашці є структура яка ловить людей із бітками, чи іншими грошиками і ресурсами. Раніше вони їх везли на підвал під расчленінградом. Там була навить вивіска "Копенгаген". Там їх катували витягуючі інфу. А далі просто спалювали там саме в приватному крематорії. Загугліть, там все цікаво. Особливо те що їх не впіймали а місце злочину було просто розкатано екскаваторами.
показати весь коментар
04.09.2025 22:19 Відповісти
Кацапи - нелюди. Якби хтось написав книгу про усі звірства кацапов світ би вжахнувся.
показати весь коментар
05.09.2025 01:27 Відповісти
Ніколи так гарно не жилося різноманітним вертухаям, як при Зеленському.
показати весь коментар
04.09.2025 22:41 Відповісти
І ось за оцю "зелену вкраїну мрій" воює зсу?
показати весь коментар
04.09.2025 22:55 Відповісти
Ні,ЗСУ воюють за Україну. А за цих зелених і різнокольорових покидьків відповідає терплячий український народ.
показати весь коментар
05.09.2025 00:13 Відповісти
Так вони й є - Україна. Дописувач слушно сказав: за їх статки воює ЗСУ. Бо прийдуть буряти та пограбують.
показати весь коментар
05.09.2025 09:15 Відповісти
Ти спитай у військових за що вони воюють.А думка диванних експердів з кацаськими тезами воїнам ,як і всім притомним українцям до сраки.
показати весь коментар
05.09.2025 10:45 Відповісти
"тицяти" Ви будете собі пальцем в дупу
показати весь коментар
05.09.2025 13:44 Відповісти
Обовязково,навіть двома-перед тим як запхаю тобі в зіниці.
показати весь коментар
05.09.2025 16:55 Відповісти
Цікаво,як "побратими" зараз будуть захищати "чесне" ім'я "разлученого" корупціонера... Які ж "подвиги" цей "герой" скоїв,щоб стільки наскирдувати грошей під час війни?? Можна собі тільки уявити,які зараз мудруються відмаски для ЗМІ...Може його навіть нагородять!!
показати весь коментар
04.09.2025 23:00 Відповісти
це помста онліфанщиць
нічого йому не буде, максимум переведуть на іншу прибуткову посаду.
цю країну вже нічого не врятує, нажаль.
показати весь коментар
04.09.2025 23:05 Відповісти
ничего ему не будет. Максимум потаскают по судам пока все не уляжется и на новую должность, может быть даже краше прежней. У нас такие пассажиры ценятся
показати весь коментар
05.09.2025 01:15 Відповісти
6 років трешу.
показати весь коментар
04.09.2025 23:21 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2025 23:52 Відповісти
Ще одні, кому "плєвать на всєх".
показати весь коментар
05.09.2025 00:30 Відповісти
Звідки стільки бабла? Які питання ці кібербійці регулюють? Наприклад контррозвідка чи карний розшук таких грошовитих клієнтів не мають!
показати весь коментар
05.09.2025 00:58 Відповісти
кибермусор на страже закона. Классика жанра
показати весь коментар
05.09.2025 01:13 Відповісти
Я хочу жити так, як вона.
показати весь коментар
05.09.2025 02:20 Відповісти