7743 відвідувача онлайн

Індія продовжить купувати російську нафту, - міністерка фінансів Сітхараман

індія

Міністерка фінансів Індії Нірмала Сітхараман заявила, що країна продовжуватиме закупівлі російської нафти, керуючись власними енергетичними інтересами.

Про це повідомляє The Economic Times, передає Цензор.НЕТ.

"Індія продовжуватиме купувати російську нафту. Ми самі вирішуємо, що купувати, щоб задовольнити наші потреби, і звідки купувати нафту, ми повинні прийняти рішення з цього приводу", - сказала Сітхараман.

За її словами, уряд Моді визначатиме енергетичну політику незалежно від зовнішнього тиску, відстоюючи національні пріоритети.

Топ коментарі
+6
Карма
показати весь коментар
05.09.2025 17:40 Відповісти
+5
Ще б пак. З такою "кришею".

показати весь коментар
05.09.2025 17:45 Відповісти
+4
Меж індусами та сша настількималенький товарообіг з боку індії шо ті мита до сраки.
показати весь коментар
05.09.2025 17:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мита не злякали їх.
показати весь коментар
05.09.2025 17:29 Відповісти
Меж індусами та сша настількималенький товарообіг з боку індії шо ті мита до сраки.
показати весь коментар
05.09.2025 17:35 Відповісти
Карма
показати весь коментар
05.09.2025 17:40 Відповісти
Ще б пак. З такою "кришею".

показати весь коментар
05.09.2025 17:45 Відповісти
Главное, чтобы Европа отказалась. Ну и, была бы политическая воля, можно было бы с арабами по поводу цены нефти и объемов добычи договориться. Думаю, что индии важно не тот, что нефть российская, а то по какой цене ее продают.
показати весь коментар
05.09.2025 17:54 Відповісти
Я ніяк не второпаю , ЧОМУ арабські шейхи не обвалять ціну на нафту щоб видавити московію як конкурента з ринку!! - ? може хто має версії? Чи бояться усіх ціх хамасів та хуйсіт ??
показати весь коментар
05.09.2025 20:04 Відповісти
Платять козломордим рупiями))) Де ще таке знайдеш?
показати весь коментар
05.09.2025 18:04 Відповісти
мінуси будуть ? 😁
ВВП росте на папері, можно завалити росіян цаєм, коврами, тканинами, сувенірами божків азіат-індуських тощо
показати весь коментар
05.09.2025 20:07 Відповісти
Фсмисле? Зарплату росеянам чаем плотити?
показати весь коментар
05.09.2025 22:17 Відповісти
А пишуть, що багато дизеля завозять в Україну виготовленого в Індії Дурдом!
показати весь коментар
05.09.2025 18:30 Відповісти
Головне щоб у нафті не було органічних хлоридів, як у нафті, що прямувала через свинорилих із Азербаджану в Румунію.
показати весь коментар
05.09.2025 18:33 Відповісти
Трамп, скільки ще тижнів до потужних санкцій? 🤡
показати весь коментар
05.09.2025 18:54 Відповісти
А ти що не знаєш? Два-три, а далі подивиться скільки ще разів буде по два-три.
показати весь коментар
05.09.2025 19:46 Відповісти
Джиммі, джиммі - кацапча, кацапча..
показати весь коментар
05.09.2025 20:19 Відповісти
хто ще не плюнув у трампа??
показати весь коментар
05.09.2025 21:08 Відповісти
Трампа вже тільки ледачій не обсикав, шкода що з рудим обсикают і США