7642 відвідувача онлайн

РФ планує розвиток танків, артилерії та дронів на 2026-2037 роки, - ГУР

Нацгвардія знищує техніку ворога

Росія не зменшить фінансування на виробництво важкої техніки та озброєння, незважаючи на масове застосування ракет і дронів.

Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає Цензор.НЕТ із посланням на Укрінформ.

За його словами, військова розвідка має дані щодо програми озброєння РФ на 2026-2037 роки. Основний акцент буде на важкій техніці, бойових кораблях, авіації та ракетних системах, а також на розвитку стратегічної та дальньої авіації через модернізацію та створення нових літаків.

Міноборони РФ планує зосередитися на виробництві трьох основних моделей танків - Т-90, "Армата" і Т-80. Також у планах виробництво сучасних артилерійських систем ("Коаліція", "Мста", "Мальва", "Гіацинт", "Магнолія") і широкий спектр ракетного озброєння - від стратегічних до тактичних, включно з гіпершвидкісними протикорабельними ракетами.

Росіяни також нарощуватимуть застосування безпілотних літальних апаратів на полі бою, зокрема FPV-дронів та систем із використанням штучного інтелекту. Ворог планує довести частку безекіпажних систем на фронті до 40%.

Скібіцький підкреслив, що від важких бронетанкових та артилерійських систем РФ не відмовиться, дотримуючись класичного підходу до ведення війни.

Топ коментарі
+4
китай воює руками московії , вони хочуть Україну ,це китай дав добро на цю війну , вони нейтралізували трампа вербуваням ... йому є чим займатися ... внутрішнім ковбасенням США , тому дуже шкода ,шо Захід дуже повільно переходе на військові рейки , Азія пре по дорослому ...
показати весь коментар
07.09.2025 10:50 Відповісти
+3
Конечно же да. Огромное население, территории и запасы природных ресурсов. Плюс абсолютно нищее и бесправное население, с которым можно было делать все что угодно. Но уже в конце 60х годов лавочка начала закрываться, и только обнаружение больших запасов нефти и газа в Сибири которые можно было продать - позволило совку еще какое то время продержаться. Но в итоге все равно все закончилось так как и должно было. Ядерная бомба есть у Северной Кореи - это говорит о том у нее мощная экономика? Нет конечно. То что страна которая заставляет своих граждан жрать траву накопила горы оружия за много лет - не означает что у нее есть экономика. Страна с мощной экономикой способна создать это оружие буквально на глазах, как это сделали США во времена 2МВ.
показати весь коментар
07.09.2025 11:36 Відповісти
+2
Війна без кінця і краю
показати весь коментар
07.09.2025 10:26 Відповісти

Завантаження...