10288 відвідувачів онлайн

Рашисти атакували збагачувальну фабрику ДТЕК на Донеччині

Росіяни вдарили по збагачувальній фабриці ДТЕК. Що відомо?

Російські окупанти знову завдали удару по збагачувальній фабриці ДТЕК в Донецькій області.

Про це повідомила пресслужба компанії, інформує Цензор.НЕТ.

"Внаслідок атаки триває руйнація будівлі підприємства та пошкодження технологічного обладнання. Це не перша масштабна атака по цьому підприємству, яке забезпечувало вугіллям теплову генерацію України", - йдеться в повідомленні.

Роботу фабрики наразі повністю паралізовано. Її збагачувальні потужності непридатні до роботи.

Топ коментарі
+2
Не має різниці що Коломойша зробив, Ахметов цього не зробив, а міг би. Його особистої охорони вистачило би на утилізацію Гіркіна, а без нього нічого би на почалося в Донецьку.
показати весь коментар
08.09.2025 13:30 Відповісти
+1
Катала не постраждає, бо його майно застраховане. Специфіка страхування таких промислових підприємств визначається масштабами виробництв, високим рівнем небезпек і тяжкістю наслідків реалізації ризиків, галузевими і територіальними особливостями. Зазвичай страховий портфель промислового підприємства - це договори щодо страхування майна, страхування від перерв виробництва, страхування відповідальності, страхування персоналу, які в сукупності з обов'язковими видами страхування складають програму страхування промислового комплексу.
другими словами,
- Хто ходив в шубі, то і надалі ходитиме в шубі, а хто сосав лапу, той і далі сосатиме ... . -
показати весь коментар
08.09.2025 13:37 Відповісти

Завантаження...